Yeni PUBG Mobil Sezon 13, 0.18.0 güncelleme K / D sistemi nedir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Yeni PUBG Mobil Sezon 13, 0.18.0 güncelleme K / D sistemi nedir?

yeni pubg mobil sezon 13, 0.18.0 güncelleme k / d sistemi nedir?Pin

Yeni PUBG Mobil Sezon 13, 0.18.0 güncelleme K / D sistemi nedir?

  • Yeni PUBG Mobil K / D oran sistemi tam örneklerle açıklanmıştır.
  • Yeni K / D sistemi Sezon 13’ün gelişiyle oyunda uygulanacak.

PUBG Mobil Sezon 13 başladı ve yepyeni sezon birkaç yeni değişiklik getirdi. Yeni bir Royale Pass’ın gelmesiyle , devs ayrıca PUBG Mobile’ın K / D oranı sisteminde büyük bir değişiklik yaptı.

13. sezondan başlayarak , PUBG Mobile yetkilileri, oyuncunun K / D oranını hesaplamak için algoritmaları değiştirdi. Bu değişikliğin arkasındaki asıl sebep bu makalenin ilerleyen kısımlarında da ele alınmıştır.

Ama önce, yeni tanıtılan sistemde K / D oranının nasıl hesaplanacağına bakalım.

Eski K / D oran sistemi ve Yeni K / D oran sistemi

yeni pubg mobil sezon 13, 0.18.0 güncelleme k / d sistemi nedir?Pin

Eski K / D oranı sistemi: 13. sezon güncellemesinden önce, Öldürme / Ölüm oranı (K / D), toplam öldürme sayısının toplam ölüm sayısına bölünmesiyle hesaplanmıştır.

Örneğin, oyuncunun KD oranı 6 ise ve bir önceki maçında zaferi 2 öldürürse, K / D kesinlikle birkaç puan artacaktır.

Sonuç olarak, Tavuk Yemeği almak için oyuncular çok kamp. Sonunda, agresif oynamayı seven oyuncular için büyük bir engel oldu.

Yeni K / D oranı sistemi: Ancak Sezon 13 güncellemesinde yeni tanıtılan yeni sistemde aynı değil. PUBG Mobile’ın en son K / D sisteminde, hesaplamalar her maçtaki toplam öldürme sayısına göre yapılacaktır.

Bir örnek olarak, bir oyuncunun K / D oranının 6 olduğunu ve önceki maçında 3 imha aldığını ve sonuna kadar hayatta kaldığını düşünelim. Şimdi bu durumda, oyuncunun K / D oranı azalacaktır, çünkü oyuncu gerçek K / D oranına kıyasla daha az öldürür.

Basit bir deyişle, eğer kişi 10 K / D oranını korumak istiyorsa, o zaman her maçta en az 10 öldürmek zorundadır. K / D oranı, toplam öldürme sayısının oyuncu tarafından oynanan toplam maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın