Mobil Oyunlar

Yeni PUBG Mobil Sezon 13, 0.18.0 güncelleme K / D sistemi nedir?

yeni pubg mobil sezon 13, 0.18.0 güncelleme k / d sistemi nedir?

Yeni PUBG Mobil Sezon 13, 0.18.0 güncelleme K / D sistemi nedir?

  • Yeni PUBG Mobil K / D oran sistemi tam örneklerle açıklanmıştır.
  • Yeni K / D sistemi Sezon 13’ün gelişiyle oyunda uygulanacak.

PUBG Mobil Sezon 13 başladı ve yepyeni sezon birkaç yeni değişiklik getirdi. Yeni bir Royale Pass’ın gelmesiyle , devs ayrıca PUBG Mobile’ın K / D oranı sisteminde büyük bir değişiklik yaptı.

13. sezondan başlayarak , PUBG Mobile yetkilileri, oyuncunun K / D oranını hesaplamak için algoritmaları değiştirdi. Bu değişikliğin arkasındaki asıl sebep bu makalenin ilerleyen kısımlarında da ele alınmıştır.

Ama önce, yeni tanıtılan sistemde K / D oranının nasıl hesaplanacağına bakalım.

Eski K / D oran sistemi ve Yeni K / D oran sistemi

yeni pubg mobil sezon 13, 0.18.0 güncelleme k / d sistemi nedir?

Eski K / D oranı sistemi: 13. sezon güncellemesinden önce, Öldürme / Ölüm oranı (K / D), toplam öldürme sayısının toplam ölüm sayısına bölünmesiyle hesaplanmıştır.

Örneğin, oyuncunun KD oranı 6 ise ve bir önceki maçında zaferi 2 öldürürse, K / D kesinlikle birkaç puan artacaktır.

Sonuç olarak, Tavuk Yemeği almak için oyuncular çok kamp. Sonunda, agresif oynamayı seven oyuncular için büyük bir engel oldu.

İlgili Makaleler

Yeni K / D oranı sistemi: Ancak Sezon 13 güncellemesinde yeni tanıtılan yeni sistemde aynı değil. PUBG Mobile’ın en son K / D sisteminde, hesaplamalar her maçtaki toplam öldürme sayısına göre yapılacaktır.

Bir örnek olarak, bir oyuncunun K / D oranının 6 olduğunu ve önceki maçında 3 imha aldığını ve sonuna kadar hayatta kaldığını düşünelim. Şimdi bu durumda, oyuncunun K / D oranı azalacaktır, çünkü oyuncu gerçek K / D oranına kıyasla daha az öldürür.

Basit bir deyişle, eğer kişi 10 K / D oranını korumak istiyorsa, o zaman her maçta en az 10 öldürmek zorundadır. K / D oranı, toplam öldürme sayısının oyuncu tarafından oynanan toplam maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu