Mobil Oyunlar

Yasaklı Ülkede PUBG Nasıl Oynanır? Bu Tam Kılavuza Göz Atın

yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın

Yasaklı Ülkede PUBG Nasıl Oynanır? Bu Tam Kılavuza Göz Atın

  • Yasaklı Ülkede PUBG nasıl oynanır? Bu, şu anda en çok sorulan sorulardan biridir. Yasaklı ülkelerde PUBG’nin nasıl oynanacağına dair bu kılavuza buradan göz atın.

Yasaklı Ülkede PUBG nasıl oynanır ? Bu şu anda en çok sorulan sorulardan biridir. Hintli otorite, güvenlik endişeleri nedeniyle PUBG Mobile‘ı ve diğer 117 Çin uygulamasını yasakladı. Bu ülkedeki birçok PUBG Mobile oyuncusu için üzücü bir haber. Bu yasak, artık bu heyecan verici oyunu bu ülkede oynayamayacakları anlamına geliyor. Ancak, yasaklamadan sonra bu oyunu oynamanın bazı yolları var. Bu kılavuzuna göz atın yasaklı ülkelerde PUBG nasıl oynanır

PUBG Mobile Hindistan’da Yasaklandı

Hintli yetkili, PUBG Mobile’ı ve 117 Çin uygulamasını yasakladı. Bu, bugünlerde en endişe verici haberlerden biri. Bu heyecan verici oyunu kendi ülkelerinde oynamakla sınırlı oldukları için birçok PUBG Mobile oyuncusunu üzdü.

Yetkili, bu Çin uygulamalarını yasakladı çünkü birçok güvenli bilginin çalınabileceğinden korkuyorlar. Ayrıca Çin ve Hindistan’da sınır anlaşmazlığı var. Bu nedenle, Hindistan hükümeti ve otoritesinin Çin uygulamalarını engellemesinin nedeni var. Ülkelerini ve ulusal güvenlikli bilgileri korumak için bir eylem.

yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın

Yasaklı uygulamaların listesi, PUBG Mobile’ı ve Çin’de üretilen diğer birçok oyunu içerir. Daha sonra yasaktan sonra bu oyunu oynamaya devam etmek için bazı yöntemler arıyorlar. Bu arada, diğer bazı oyuncular da benzer oyun ve deneyimin tadını çıkarmak için PUBG Mobile gibi alternatif oyunlar buluyor.

yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın

PUBG Mobil oyuncuları en kötü senaryo için hazırladık. Yasaklanmışsa PUBG mobile nasıl oynanacağına dair rehberler arıyorlar . Bu durumda yasa dışı olabilir. Bununla birlikte, birçok oyuncunun uzun zamandır sadık kaldığı oyuna veda etmesi zor.

Yasaklı Ülkede PUBG Nasıl Oynanır?

Yasaktan sonra Hindistan’da PUBG Mobile oynamanın ilk ve kolay yolu Kore versiyonunu oynamak. PUBG Mobile’ın Çince versiyonu, Global versiyonu ve Kore versiyonu gibi birçok farklı versiyonu vardır. Çin ile Hindistan arasındaki sınır anlaşmazlığı hala çözülmemişken, Çin versiyonuna erişim artık akıllıca bir seçim değil. Bu Çin oyununu indirip oynarsanız beklenmedik cezalar alabilirsiniz.

İlgili Makaleler
yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın

Dolayısıyla, bu oyunun Kore versiyonunda oynamak, ” Hindistan’da Ban’dan sonra PUBG Mobile nasıl oynanır ” sorusuna daha iyi bir cevap olabilir . Hintli yetkililer, PUBG Mobile global versiyonuna erişimi engelledi. Bu nedenle, Hindistan’daki PUBG Mobile oyuncuları Kore versiyonuna hala erişebilir. Bu oyunu Kore versiyonunda oynamak çok kolay. VPN olmadan, Yasaklı Ülkede PUBG’nin nasıl oynanacağına dair bu kılavuza buradan göz atın.

yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın

Diğer ülkelerdeki PUBG Mobile oyuncuları , ülkenizde yasaklanmışsa PUBG’yi nasıl oynayacağınız konusunda bu ipucunu da kullanabilir . Ya da yasaklı ülkelerde PUBG Mobile oynamak için bir VPN kullanabilirsiniz.

VPN ile Yasaklı Ülkede PUBG Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile’ı yasaklı ülkelerde oynamanın bir başka yolu da VPN kullanmaktır. Bu, yasaklı ülkelerde PUBG Mobile oyuncuları için yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. IP adreslerini değiştirmek, yasaklama sistemini aldatmak ve oyuna erişmek için VPN araçlarını kullanıyorlar. Ayrıca , birçok Hintli oyuncunun kullandığı Ban’dan sonra PUBG mobil oynamanın bir yolu . Hindistan da dahil olmak üzere yasaklı ülkelerde bu oyunu oynamak için VPN araçlarının nasıl kullanılacağına dair bir kılavuz.

  • Cihazınıza bir VPN Uygulaması indirin. Google Play Store’da bulunan UFO VPN aracını kullanabilirsiniz .
  • Bölgenizi değiştirin, örneğin Singapur veya Tayland.
  • Oyun uygulamasını açın ve normal şekilde oynayın.

Bu, yasaklamadan sonra oyuna erişmenin kolay bir yoludur. Ancak PUBG Mobile’da yasa dışıdır. Bu nedenle, bu oyunu oynarken bu üçüncü taraf araçlarını kullandığınızda oyun hesabınız yasaklanabilir.

Yasaktan Sonra Oynanacak Alternatif Oyunlar

Oyuna girmeye çalışmak yerine, birçok oyuncu yasaklamadan sonra oynayacakları alternatif oyunlar buluyor. Hindistan’da ve yasaklı ülkelerde oynanacak pek çok heyecan verici ve ilginç PUBG benzeri oyun var. İşte denemeniz gereken bazı öneriler:

  • Free Fire: Bu, yasaklı ülkelerdeki PUBG Mobile oyuncuları için en iyi seçeneklerden biridir. Benzer oyun ve özelliklere sahiptir. Üstelik, düşük kaliteli cihazlara sahip oyuncular için de mükemmel bir seçimdir.
yasaklı ülkede pubg nasıl oynanır? bu tam kılavuza göz atın
  • Call of Duty Mobile: COD, PUBG Mobile gibi denemeniz gereken heyecan verici bir battle royale oyunudur. Ayrıca PUBG Mobile’daki gibi Battle Royale ve Team Death Match modlarına da sahiptir. Oyunu FPP veya TPP modunda da deneyimleyebilirsiniz.
  • Fortnite Mobile: Fortnite’ın PUBG’nin benzer oyun ve özelliklere sahip çizgi film versiyonu olduğu söyleniyor. Aynı zamanda size heyecan verici silah oyunları ve gergin maçlar getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu