WALLETERC COM NEDİR? Kısaca - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

WALLETERC COM NEDİR? Kısaca

Walleterc com nedir sorusuna detaylı bir cevap hazırladık ve sizinle paylaşmak istiyoruz. Önce Wallerc.com’u tanımlayalım. Oyunlar için APK İndirmek isteyen kişiler için para hileli dosyalar gibi şeyler arıyor. Hilenin sakıncalarını ve güvenli dosyaları kullanmanın avantajlarını tartışacağız. Oyunu uygulama mağazasından indirmenin önemi sizin için netleşecek.

Walleterc com gibi farklı mod uygulamaları ve kötü amaçlı dosyalar kesinlikle önerilmez. Amacımız, APK dosyalarını arayan oyun oyuncularını uygulama mağazalarındaki gerçek dosyalara yönlendirmektir. Günümüzün en sevilen simülasyon oyunlarından biri olan bu yapım, daha bu ay çıkmasına rağmen milyonlarca oyuncuyu kendisine çekmeyi başardı. Özellikle ülkemizde çok popüler olan bir web sitesi olan Walletrc.com nedir?

Çok sayıda oyuncunun oyunları indirmeye çalıştığını görüyoruz. Bizi takip eden oyuncular, çok konuşulan bir şeyi öğrendiklerinde Walleterc.com’da araştırma yapmamızı istedi.

Android ve iOS işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlar için bir simülasyon oyununun bu ayki ilk çıkışı medyanın büyük ilgisini topladı. Herkes oyunun yaratıcılarının daha önce otobüs ve kamyon gibi başka simülasyon oyunları yarattığının da farkında. Yapımcılar, önceki oyunlarından da keyif alan milyonlarca oyuncu için yepyeni bir simülasyon oyunu yarattı. Kargo teslim memuru olarak sorumlu olacağınız araçların direksiyonunda olacaksınız.

Walleterc Com Bilgisi

walleterc nedirPin
walleterc com nedi̇r? kısaca

Aklınıza takılan tüm soruları yorum olarak yazabilirsiniz, en kısa sürede cevaplanacaktır. Simülasyon oyunu şimdiden yüzbinlerce kez indirildi ve oyunseverlerden onbinlerce puan aldı. Beş yıldızın ve incelemelerin tümünü alarak mükemmel bir puan kazandı. Aşağıdaki uyarılar, Walleterc com‘u kullanarak oyunu indirmeyi planlayan herkes tarafından dikkatlice okunmalıdır.

Genel bilgi oyununa yabancı olan kişileri aydınlatmaya çalışıyoruz. Bu yeni oyun, kurye, yarış veya otobüs gibi simülasyon oyunlarının hayranları tarafından çok beğenilecek. En son bilgiler aşağıda listelenmiştir. 2021 yılı boyunca sizlere en güncel bilgileri vermeye, 1.0.3 ve yeni güncellemelerle içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Walleterc com‘da sizler için özetleyeceğimiz taktiklerin tamamı tamamen yasal taktiklerdir. Herhangi bir ücret ödememek ve oyunda istediğiniz her şeyi satın almak için bunu yapabileceksiniz.

Sayısız etkinlik ve promosyondan yararlanarak bedava elmas kazanmak teknik olarak “hile” olarak görülse de aslında para hilesi olarak algılanmaktadır. Bu konu, özellikle yurtdışındaki uluslararası kaynaklar tarafından ülkemizde yapılan bilgi ve web sitelerinin düzenli olarak odak noktasıdır. Burada, araştırmamızın bulgularını sunacağız.

Cihazlarınıza herhangi bir dosya veya uygulama koymadan, bazı para dolandırıcılığı yapmaya çalışıldığını fark ettik. Walleterc.com oyuncularının paralarını dolandırabileceklerini iddia eden web siteleri de var.

Bu sitelere ilk girdiğinizde hesap adınızı ve istediğiniz elmas sayısını girmeniz istenir. Satın almak istediğiniz elmas miktarını girmeden önce hesabınızın adını girmelisiniz. Gönder butonuna tıkladığınızda bir bekleme alanı görünecektir. Oyunseverler bu ekrana geldiklerinde aslında para hilesinin çalıştığına ve elmasların oyun hesabına gönderileceğine inanıyorlar.

Bundan sonra, prosedürün hala devam ettiği ve bir sorunla karşılaştığı konusunda sizi uyaran bir bildirim görürsünüz. Ardından, manuel doğrulamanın gerekli olduğunu size bildirir. Bunun için telefon numaranızı ister ve sizden kısa bir onay kodunu onaylamanızı ister. İşte burada dolandırıcılık devreye giriyor.

Yani telefon numaranızı yazıp gelen kodu doğrularsanız bir sisteme kayıt olur ve para ödersiniz. Oyunlarda hile yapmaya çalışırken bu tür sitelere rastlayabilirsiniz. Web sitesi çok düşük bir puana sahip gibi görünse de, algoritmamızın kusursuz olmadığını unutmayın. Dolandırıcılıktan ziyade meşru ve güvenli bir web sitesi olabilir. Sonuç olarak, kendi araştırmanızı yapmanız her zaman tavsiye edilir.

  • Walleterc.com nispeten yeni bir alan adıdır.
  • Wallerc.com kime kime ait bilinmiyor.
  • Walleterc, olumsuz çevrimiçi incelemeler aldı.
  • Wallerc.com’un güvenilirliği oldukça düşüktür.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın