Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022, milyonlarca kullanıcısı olan Vodafone bu ramazan ayında da kampanyalarına bir yenisini ekledi. Vodafone ramazan hediyesi ile dakika, SMS ve internet gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Vodafone ramazan kampanyası ile ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone, faturalı ve faturasız hat sahiplerine her ramazan hediyeler dağıtmaktadır. Bu hediyelerin içeriği değişiklik göstermektedir.

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak diğer kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.  Ülkemizin en çok bilinen operatörlerinden olan Vodafone, cazip fiyat teklifleri ile müşteri sayısını her geçen gün arttırıyor. Cazip fiyatlarına ek olarak ramazan ayın kampanyaları ile müşterilerini mutlu ediyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ve diğer kampanyalardan bahsedeceğiz.  Ramazan da müşterilerini memnun etmek için farklı kampanyalar yapan Vodafone’nin cazip kampanyalarını sizin için yazımızda derledik. Size uygun Vodafone kampanyalarına katılarak bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile ücretsiz internet, dakika veya SMS sahibi olabilirsiniz. Hediyeler her yıl değişkenlik gösterebilmektedir. Hediyeler şartlara uyan müşterilere dağıtılmaktadır. Örnek vermek gerekirse bazen faturalı hatlara özel hediyeler ya da faturasız hatlara özel hediyeler verilebilmektedir. Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 tarihi kampanyası hakkındaki detaylar yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Kampanyalar şu şekilde:

Bu ramazan faturasızdan faturalıya geçenlere 75 TL çek hediye.

Vodafone evde fiber internet alanlara 200 TL çek hediye.

Arkadaşını Vodafone’ye getir 200 TL hediye çekini kap, üstelik yanında 30 GB internette hediye al.

Kazanılan çekler Vodafone her şey yanımda çekleridir. Sizde Vodafone yanımda uygulamasından kampanyalara hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan 1 GB Bedava İnternet 2022

Yazımızın bu bölümünde sizleri Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 hakkında detaylı olarak bilgilendirmeye çalışacağız. Vodafone bu ramazan ayında boş geçmek istemiyor. Ramazan ayına özel 1 GB bedava interneti kullanıcıları ile buluşturmayı hedefliyor. Vodafone 1 GB bedava internete sahip olmak istiyorsanız, Vodafone yanımda uygulaması kampanyalarım bölümüne giriş yaparak hediye internetinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ramazan ayına özel 10 GB internet paketini de satın alarak ramazan boyunca doya doya internetinizi kullanabilirsiniz. Vodafone ramazan ayına özel 10 GB internete sadece 40 TL ye sahip olabilirsiniz. 40 TL ye 10 GB internet paketi Ramazan ayına özel bir pakettir. Vodafone yanımda uygulaması ile ramazana özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Size uygun paketleri satın alabilirsiniz. Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile sizde ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Diğer kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Hediye Netflix Kampanyası 2022

Ülkemizin en çok bilinen operatörlerinden olan Vodafone cazip fiyat teklifleri ile müşteri sayısını her geçen gün arttırıyor. Cazip fiyatlarına ek olarak ramazan ayın kampanyaları ve diğer kampanyaları ile müşterilerini mutlu ediyor. Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ek olarak Vodafone Red internet yemeyen Netflix kampanyası duyuruldu. Eğer Vodafone Red paketini alacak olursanız 3 ay boyunca kullanacağınız Netflix paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Paket ücretleri ise şöyle:

Vodafone Red sınırsız sosyal paketi aylık 84 TL, Vodafone Red sınırsız video paketi aylık 109 TL ve Vodafone Red sınırsız eğlence paketi aylık 124 TL ile müşterilere sunuluyor. Sizde u paketlerden birsini alarak internetizden yemeden 3 ay boyunca Netflix dizi ve filmlerini izleyebilirsiniz. Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022  ek olarak yazımızda bahsettiğimiz Vodafone hediye Netflix kampanyasına istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz

Vodafone Faturalıya Özel 20 GB İnternet

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 dışına bahsetmemiz gereken kampanyalar arasında faturalıya özel 20 GB internet hediyesi kampanyası yer alıyor. Vodafone, bir yılını dolduran hat sahiplerine 20 GB bedava internet hediyesi veriyor.  Diğer hatalardan Vodafone geçtiğinizde hediye internet sahibi de olabiliyorsunuz. Diğer hatlardan Vodafone’ye geçiş yaptığınızda 20 GB ye kadar internet sahibi olabilirsiniz. Bunun için Vodafone yanımda uygulamasına girmeniz yeterli oluyor.

Bir yılınızı doldurduğunuzda Vodafone yanımda uygulaması ile çark bölümünü kullanarak 20 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. 20 GB internet sahibi olmak için hemen Vodafone’ye geçiş yapabilirsiniz hem Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 hem de 20 GB bedava internet kampanyalarından kazandığınız interneti doya doya kullanabilirsiniz. Diğer Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vodafone Davet et 15 GB İnternet Kazan Kampanyası

Yazımızda bahsettiğimiz Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ek olarak Vodefon’lular davet ettikleri kişiler için 15 GB bedava internet sahibi oluyorlar. Vodafone abonelerine özel davet et 15 GB kazan kampanyası hakkındaki detaylar yazımızın devamında. Vodafone davet et 15 GB kazan kampanyasından ücretsiz internet sahibi olmak istiyorsanız link oluşturarak paylaşmanız gerekiyor. Link oluşturmak için Vodafone yanımda uygulaması ile ya da Vodafone web sitesini kullanarak link oluşturabilirsiniz. Link oluşturma işlemi ise oldukça basit. Kampanyaya dahil olmak istiyorsanız uygulamaya giriş yaprak arkadaşını davet et kampanyasına tıklamanız gerekiyor. Vodafone size özel bir link oluşturacak ve bu linki seçtiğiniz arkadaşlarına gönderecek. Bu kampanya ile Vodafone’lular bedava internet sahibi olabiliyor. 15 GB bedava internet kazanmak için aşağıda belirtilen gerekli şartların yerine getirilmesi gerekiyor.

“Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin https://www.vodafone.com.tr/ üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçenekleri ile Vodafone müşterisi olması gerekmektedir. Kampanya dahilinde verilecek internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamlandıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına tanımlanacaktır.”

Bedava internet sahibi olmak istiyorsanız dilerseniz Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 hakkındaki başlığı da incelebilirsiniz.

Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ek olarak Vodafone Freezone kullanan aboneler yaptıkları yüklemeler karşılığında bedava internet sahibi oluyor. Vodafone Freezone genç tarifesi ile Freezone aboneleri yükledikleri TL karşılığında bedava internet sahibi olabiliyor. Freezone kullanıcıları haftanın ilk günü 30 TL üzeri yüklemelerde veya 29 TL üstü paket satın alım işlemlerinde bedava internet sahibi olabiliyor. Bu kampanyadan 26 yaşının altındaki faturasız hat sahipleri faydalanabiliyor.

Sizde 30 TL üzeri yükleme yaparak ya da 29 TL üzeri paket alımı yaparak Freezon’lulara özel 2 gün geçerli 2 GB internet hakkında sahip olabilirsiniz. İşlemi yaptıktan sonra hattınıza tanımlanan paketin, geçerlilik süresi bilgilendirme mesajının gelmesi ile başlayacaktır. Bu kampanya bu yazıyı okuduğunuzda sonra ermiş olabilir. Yazımızda bulunana diğer kampanyalara göz atabilir ya da sitemiz üzerinden Vodefon’lulara özel kampanyalar hakkında aram yaprak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile ramazan ayında kullanabileceğiniz bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2022

Vodafone bedava internet hilesi en çok aranan konular arasında yer alıyor. Bununla ilgili internette pek çok yazı, görsel yani kısacası birçok içerik bulunabiliyor. Bu içerikler tıklama amaçlı site yazarları tarafından yazılmış yanıltıcı ve yanlış bilgiler veren içerikleridir. Diğer hatlarda dahil Vodafone sınırsız internet veya bedava internet hilesi bulunmuyor. Bu konu hakkında paylaşılmış videolara ve diğer türden içeriklere itibar etmemenizi öneriyoruz. Yazımızda bahsettiğimiz Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile bedava internet sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu