Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları *2022 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları *2022

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Vodafone, 1991 senesinde kurulmuş olan uluslararası bir telekomünikasyon merkezidir. Vodafone hattın tercih edilmesinin birçok sebebi olmaktadır. Vodafone, faturalı hat kullanan müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır. Bu çeşitli avantajları faturasız hat kullanan müşterilerine de sağlamak ister.

Bu nedenle faturasız hat kullanan müşterilerini faturalı hatta geçiş yapmaya çağırıyor.

Faturasız hat kullanan müşterilerine faturalı hatta geçiş yapmaları için sadece davet etmekle kalmıyor, bunun yanı sıra 3 ay boyunca olmak üzere her ay düzenli bir şekilde 4GB internet paketi ve 100 dakika bedava konuşma hakkı hediye ediyor.

Vodafone daha birçok avantaj ve kampanya sağlıyor. Sevdiklerinizle sürekli iletişim halinde kalın diye birçok konuda müşterilerini düşünüyor.

 Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Vodafone şirketinin sunduğu hızlı çekim gücü sayesinde en zorlu yerleşim yerlerinde bile bedava dakika kazanma fırsatınız oluyor.

Vodafone bedava dakika kampanyası sayesinde sevdiklerinizle her zaman bol bol iletişim kurma fırsatını yakalayabilirsiniz. Vodafone bedava dakika kazanmak isteyenler birkaç yöntem kullanabilir. Bu yöntemlerden en çok kullanılanları uygulamak için yapmanız şeyler şu şekildedir;

  • Sms ile kazan yazıp 4455 numarasına ücretsiz bir şekilde kısa mesaj gönderebilirsiniz
  • 542 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz
  • SÜPRİZ yazarak 6666 numarasına ücretsiz bir kısa mesaj gönderebilirsiniz

Bu kısa mesajlar ile yapacağınız paketler sayesinde kısa bir süre içerisinde paketleriniz yüklenir ve bu dakikaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

vodafone konuşma kampanyalarıPin
vodafone konuşma kampanyaları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları Nelerdir?

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Vodafone şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalardan faydalanabilmek için yüklemiş olduğunuz bakiye tutarı kadar veya belli vakitlerde yapılan Vodafone bedava dakika güncel kampanyalardan faydalanmak için yapmanız gerekenleri bu makalemizde daha detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Vodafone Freezone tarife, paket ve kampanyalara bağlı olmayan ve Vodafone tarafından 25 yaş ve altında olan müşterilerine sunduğu bir gençlik tarifesidir. Vodafone Freezone genç kesime sınırsızlaştırıcı 24 saat geçerli internet sunmaktadır.

Bu fırsat gençler tarafından her ay diledikleri günde kullanılabilir.

Vodafone Freezone gençlik kulübü kendi içinde bedava dakika fırsatı da sunmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak haftalık olacak şekilde, uygulama içerisinde bulunan çark çevirme özelliğini kullanarak bedava dakika, sms ve internet kazanma imkanına erişebilirler.

vodafone konuşma kampanyalarıPin
vodafone konuşma kampanyaları

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Vodafone yükle kazan kampanyası, Vodafone müşterileri tarafından oldukça çok sevilen ve sık sık tercih edilen bir kampanya türü olmaktadır.

Vodafone bedava dakika güncel kampanya kapsamında yer alan bu kampanya sayesinde her bakiye yüklemenizde sizlere bedava dakika kazandırır.

Bedava dakika kazanmak için yapmanız gereken 4455 numarasına büyük harflerle DAKİKA yazarak kısa mesaj yollamaktır. Ardından size gelecek olan onay bildirim mesajından sonra bedava dakikalarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Hediye 1000 Dakika Konuşma Kampanyası

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Vodafone şirketi müşterilerine yönelik bir şekilde 1000 dakika imkanı sağlamaktadır.

Bütün operatörlere yönelik olan her yöne konuşma fırsatı sağlayan haftalık olan 1000 dakika konuşma kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar bundan nasıl yararlanabilir madde madde açıklayalım; Büyük harfler kullanarak EVET yazıp 4000 numarasına göndermek.

Ardından gelecek olan onay mesajından sonra dakikaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya haftalık olarak sunulduğu için bir hafta boyunca geçerli olacak şekilde tasarlanmıştır.

vodafone konuşma kampanyalarıPin
vodafone konuşma kampanyaları

Vodafone Cep Nakit Kart ile Bedava Dakika Kazanma Fırsatı

Öncelikle Vodafone cep nakit kartın ne olduğunu anlatalım. Vodafone cep nakit kart finansal işlerinizi banka veya kredi kartına ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz, Vodafone bayileri tarafından alınabilen bir hizmet türüdür.

Vodafone cep nakit kart kullanmak istediğinizde ilk başta size 250 dakika hediye verilir. Bunun yanı sıra, Vodafone cep nakit kart ile işlem yaptığınızda işlem tutarı kadar dakika kazanmış olursunuz. Örnek vermek gerekirse; 100 TL tutarında bir para transferi yaptığınızda 100 dakika konuşma hakkı kazanıyorsunuz.

Vodafone Hediye Çarkını Kullanarak Bedava Dakika Kazanın

Vodafone Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Öncelikle telefonunuza Vodafone yanımda uygulaması indirmeniz gerek.

Ardından cep numaranız ile giriş sağlayın. Giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede renkli bir çark karşınıza çıkacak. O çarka basarak çarkı çevirebilirsiniz. Çark haftalık olarak uygulama içerisinde belirir.

Yani her hafta bir defa çark çevirme hakkınız olacak. Çark farklı hediyeler kazandırabilir. Ücretsiz dakikadan tutun ücretsiz internet paketine kadar.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın