Vodafone Güncel İnternet Kampanyaları

Vodafone güncel internet kampanyaları çeşitlilik göstermektedir. Vodafone’un dijital platformlarından başvuru yapmanız dâhilinde ekstra bir ücret ödemezsiniz. Bunun dışında aynı İl sınırları içinde iseniz aynı gün hattınız teslim edilirken farklı İller için 2 ila 4 iş günü süresi verilir. Evraklarla ilgili dijital platformları da rahatlıkla tercih ederken kurye tarafından size teslim edilir. Ayrıca kendi belirlediğiniz numaralardan bir numara tercih etmek isteyebilirken, uygunluk kontrolü yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir.

Ekonomik paketler için tercihler daha da artarken bunlardan bahsetmek gerekirse; 3 ay boyunca indirimli kullanabileceğiniz 80 TL olan paket için 250 sms, 750 dakika, 2GB hediye, 7 GB internet kullanımı sunar. Bu tarife için ücretsiz durdurma kullanabilirken, her fatura döneminde paketinizi artırabilir ya da azaltabilirsiniz. 3 ay sonrasında 90 TL olarak faturanıza yansıma olacaktır.

Vodafone Hediye Fırsatları

vodafone güncel internet kampanyalarıPin
vodafone güncel internet kampanyaları

İnternet kazanmak için Vodafone uygulaması olan My vodafone indirdiğinizde 1 GB internet kazanma hakkınız olacaktır. Bu uygulamayı ilk defa yükleyenler için geçerlidir. Başka bir tarife ise faturasız abonelere sunulan fırsatlardır.

Kazançlı 10 GB tarifesini kullanan aboneler 35 TL yükleme yaptıklarında 10 GB internet kullanma hakkını kazanır.  Bu hediyelerin birçoğu için Vadofone yanımda uygulaması ile ek paketlere giderek buradan hediyelerini kullanabilir.

Aboneler son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçiş ya da yeni tesis aldıklarında daha önceki kullanımlarına göre 20 GB veya 10 GB hediye internet kazanabilir.

Vodafone yine sms kullanımı ile çeşitli hediyeleri sunarken bunlardan biri 5555’e rahat 10 GB yazıp 3 ay boyunca 95 TL olarak kullanımı sağlanır. Mevcut tarifeleri öğrenmek için Vodafone yanımda uygulamasını her an kullanabilirsiniz. Tarifelerinizle ilgili detayları öğrenebilir ve sürelerini kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Öğrenci İndirimi

Öğrencilere farklı kampanyalar sunarken bunlardan 2022 Kasım ayının sonuna kadar geçerli olan Yurtiçi kargo şubelerinden 30 desiye kadar olan bireysel gönderilere % 25 indirim sağlanacaktır.

vodafone güncel internet kampanyalarıPin
vodafone güncel internet kampanyaları

12 Ay İndirimli Kampanyalar

Konuşma, sms veya internet ihtiyacını belirledikten sonra sana en uygun olan kampanyayı seçebilirsin. Ücretsiz durdurma özelliği ile 20GB ila 30 GB internet kullanımı veya 3000 dakika, 1000 veya 2000 dakika hangisi sizin aylık kullanımınıza uygunsa tarifenizi 12 ay boyunca indirimli kullanabilirsiniz. Bu kampanyalardan 114 TL ile 194 TL arasında bir fiyat aralığı olurken diğer fırsatları da Vodafone yanımda uygulamasından takip edebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Bu uygulama için yine Vodafone yanımda uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Buradaki anket kişilerin internet ile ilişkileri öğreniliyor. Bu sayede kişiler kendilerini de test etmiş oluyor. Anketi tamamlayan kişilere 3GB internet hediye edilirken bir kişiye 5 yıllık bir internet paketi hediye ediliyor. Bu kampanyalar her an başka bir şekilde olurken Vodafone yanımda uygulaması sayesinde güncel haberlerden yararlanabilirsiniz. Kaçırdığınız kampanyaların yerine yenileri eklenirken bunlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Kampanyaları 2022

Vodafone abonesi olmayanlar için de 10 GB internet hediye kazanması mümkün, bunun için Vodafone’un uygulamalarını kullanmak ya da tek bir tıkla kazanmak mümkündür. Size uygun olabilecek bir kampanyaya katılmanız dâhilinde bu hediye 10 GB interneti her ay kazanma şansınız olabili

r. Vodafone kullanıcısı olmayan müşterileri için ilk defa gelenlere 1 GB hediye internet ile karşılıyor. Bunun dışında bedava dakika ya da sms kazanma şansını da yakalıyor.

Bunlardan yararlanmak için Vodafone çekim gücünü keyifle yaşarken kullandığınız tarifelerin özelliğine göre de her ay hediye fırsatlarını kazanma şansınız oluyor. Kazanılan her hediye anında abonelerine yükleniyor ve kullanmaya başlanabiliyor.

 Vodafone kullanıcıları belirli miktarda para yüklemesi yapmasında da 4 GB internet hediye ederken Vadofone yanımda uygulamasından bu hediye fırsatlarını takip edebilirsiniz. Gençler için yapılan kampanyalar son zamanlarda rastlanmasa da farklı ve çeşitli hediyeleri sayesinde herkesin avantajı haline geliyor. Bunun gibi hediye fırsatlarını yakalamak bazen bir tıklama ile olabiliyor.

Bunun için ihtiyacınız olan zamanlarda gerekli uygulamayı takip etmeniz ve gerekenleri yapmanız yeterli olacaktır. Vodafone hattı olan kişiler 4.5G’ye geçiş sağladıklarında 1 GB internet kazanıyor. Bunun için yetkili bayilere giderek hattınızı tanımlamanız yeterli olacaktır. Bu ve bunun gibi hediye fırsatlarını yakalamanız oldukça kolaydır. Vodafone kullanıcılarında aylık 1 TL karşılığında 1 GB internet hediyesi de veriyor. Böyle bir mesaj aldığınızda ödemenizi sağlamanız yeterlidir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın