Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi; Vodafone Bedava İnternet Hilesi vodafone kullanıcılarının en fazla merak ettiği konulardan biridir. Genelde kullanıcılar Google arama motoruna vodafone internet hilesi ya da vodafone bedava internet hilesi VPN ile bedava internet erişimi olabilir mi gibi sorular aratmaktadır. Sizlerde aklınızda soru işareti olan bu tarz soruların cevaplarını haberimiz içeriğinden bulabilirsiniz.

Vodafone kullanıcılarının kendi internetleri bir süre sonra yetersiz gelebiliyor ve bu sebepten dolayı da Vodafone Bedava İnternet Hilesi ihtiyacı doğuyor. Artık günümüz teknolojileri neredeyse internet üzerinden yapılıyor. Gümümüzde en çok ihtiyaç olan internet erişimini sizlerle bugün nasıl ücretsiz kullanabilirsiniz buna değineceğiz.

Vodafone İnternet Hilesi VPN

Vodafone Bedava İnternet Hilesi bir yöntemi Vpn teknolojisini kullanıp uzaktan erişim sağlayarak farkı ağlar üzerinden ücretsiz olarak internet erişimi sağlayabilirsiniz. Şunu bilmelisiniz ki aslında bu yöntem hile gibi illegal yöntemlerle alakası yoktur. Tamamen legal olarak internet erişimi sağlıyorsunuz. Faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız fark etmiyor, uyguma sayesinde bedava internet erişimi hakkından yararlanmış oluyorsunuz.

Ayrıca hile yapmadan Vodafone bedava internet sahibi olmak için Vodafone bedava İnternet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi 2022

Vodafone yanımda Vodafone Bedava İnternet Hilesi ile birlikte her hafta ücretsiz internet kazanma şansını yakalayabileceksiniz. Vodafone kullanıcıları, günlerini aldıkları bu Vodafone Bedava İnternet Hilesi ile geçirebiliyor ve bu paketler ile birlikte mutluluğu paylaşa paylaşa arttırıyorlar. Vodafone’un sağlamış olduğu bedava internet kampanyası ile birlikte her zaman farklı değişik türlerde paketler karşımıza çıkmaktadır. Vodafone kullanıcıları almış oldukları bu bedava internetler ile birlikte arkadaşlarının yanında istedikleri kadar video izleyebiliyor ve internetin keyfini çıkarabiliyorlar. Vodafone yanımda Vodafone Bedava İnternet Hilesi ile ayrıca kalan kullanım haklarınızı da takip edebiliyorsunuz.

Vodafon’un kullanıcılarına sağlamış olduğu bu hizmet ile birlikte telefonunuza ek olarak internet paketinden tutun farklı türlerde bedava dakika ve bedava mesaj hakkı kazanmanız da mümkün oluyor. Vodafone yanımda ile telefonunuza TL yüklemek de bir o kadar kolay! Vodafone yanımda bedava internet hilesi ile bugün nasıl bedava internet kazanıp bu bedava internetleri daha fazla GB e yükseltmeyi göstereceğiz. Örneğin kazandığınız 2 GB interneti daha sonra 3 GB internete çıkarabilme şansınız olabilecek.  Vodafone yanımda bedava internet taktiği nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim. Vodafone yanımda bedava internet hilesi kazanmak için yapmanız gereken ilk işlem menü üzerinden bana ne var seçeneğine gelmemiz gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşımıza gelen sürpriz hediyeler sizi bekliyor çarkını çevirerek bedava internet kazanmaya başlıyorsunuz.

Daha geçmiş senelerde bu çarkı çevirmek yerine telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabiliyordunuz. Gelen bu yenilik ile artık çarkı çevirerek şansınıza çıkacak olan bedava internet hakkına sahip olabiliyorsunuz. Daha farklı sürpriz hediyeler de sizin olabiliyor. Vodafone yanımda çark ile birlikte bedava internet kazandığınızda telefonunuza gelecek olan onay mesajı ile birlikte bedava internetinizi kullanabiliyorsunuz. Taktik ise bu noktadan sonra başlıyor. Vodafone yanımda 2022 yılı ile birlikte çarkı çevirdikten sonra 3 GB bedava internet gelmesi veya 5GB bedava internet gelmesi fark etmeyecektir. Çarkı tekrar çevirebilmeniz için bir hafta beklemeniz gerekiyor. Fakat yapacağınız taktik ile birlikte bir hafta vodafone yanımda çarkı tekrar çevirebileceksiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hileleri 2022 Neler?

Vodafone yanımda uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden yanımda yazarak indirebilirsiniz.  Uygulamayı indirdikten sonra vodafone yanımda uygulaması içerisinden hesabınıza giriş sağlayarak bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda hilesi için çarkı tekrar çevirebilmek için telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek telefon tarihinizi 1 ay sonrasına atıyorsunuz, saat kısmına gelerek ise gece yarısı 00.01 olarak ayarlıyorsunuz. İşlem bittikten sonra ise herhangi bir VPN programı bulup telefonunuza indirip açıyorsunuz. Uygulamanın çalıştığını kontrol etmek için internete giriş sağlayıp tekrar geri çıkın. Uygulamayı açtıktan sonra ise telefonunuzun ayarlar kısmına tekrar gelip vodafone yanımda uygulamasının verilerini sıfırlıyorsunuz ve programı ilk indirmiş halde ki gibi sıfırlanmış bir şekilde tekrardan açıyorsunuz. Programı tekrardan açtıktan sonra ise karşımıza bana ne var bölümü çıkacaktır, buraya tıklayarak çarkın tekrardan aktif olduğunu göreceksiniz. Vodafone yanımda çark hilesi ile çarkı tekrar çevirebilirsiniz. Fakat uygulama her telefonda çalışmayabilir. Vodafone yanımda bedava internet hilesi ile bedava internet kazanma şansını siz de yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone kullanıcıları, vodafone yanımda uygulamasını telefonlarına yükleyen müşteriler uygulamayı indirdiklerinde 5GB internet sahibi olabileceklerdir. Yapılması gereken tek şey uygulama üzerinde belirtilmiş olan kutucuğa GSM numaranızı girerek giriş sağlamak ve menü seçeneğinden ek paketler bölümünü seçmektir.  Ek paketler kısmından 5 GB seçen kullanıcılar yedi gün süre ile geçerli bedava 5 GB internet hakkına sahip olmuş olacaklardır.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın