Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar); Vodafone faturalı müşterilerine sağladığı avantajları faturasız müşterilerine de sağlamak için faturasız hat kullanan müşterilerinin de faturalı hatta geçiş yapmaya davet ediyor. Sadece davet etmekle de kalmıyor aynı zamanda ilk 3 ay boyunca her ay düzenli olarak hediye 4 GB internet ve bedava 100 dakika konuşma hakkı sağlıyor.

Vodafone Bedava Dakika 2022 Nasıl Yapılır?

Vodafon’un hızlı çekim gücü ve sunmuş olduğu bedava dakikaları kazanırsınız. Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) ile sevdiklerinizle bol bol konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. En çok bilinen yöntem ile yani mesaj yolu ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone’dan bedava hediye dakika kazanmak için yapmanız gereken 3 şey;

Sms ile kazan yazarak 4455’e ücretsiz kısa mesaj göndermelisiniz.
542 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.
“SURPRİZ” yazıp 6666’ya mesaj gönderebilirsiniz.
Sms ile yapacağınız paketlerin sonucunda ise dakikalarınızı kısa bir süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone hattınız için bedava internet kampanyalarını öğrenmek isterseniz Vodafone Bedava İnternet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

2022 yılında vodafon’un sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için yüklemiş olduğunuz tutar kadar ya da belirli zamanlarda yapılan Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken şunlardır;

Vodafone Freezone kapsamında kendi içerisinde bedava dakika imkanları sunmaktadır.
Vodafone yanımda uygulaması ile de haftalık olarak kullanıcılarına içerisindeki çark özelliği ile bedava dakika imkanı sunmaktadır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen ve sıkça tercih edilen bir kampanyadır. Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) kapsamında her yüklemenizde yine bedava dakika kazanırsınız;

Bedava dakika kazanabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile “DAKİKA” yazdıktan sonra 4455’e sms gönderin.
Size gelen bildirim mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone, abonelerine özel olarak hazırladığı 100 dakika bedava kampanyasına katılabilmek için;

Telefonunuzun mesaj kısmına “Evet” yazdıktan sonra 3785’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
Gelen bilgilendirme mesajından sonra ise vodafone bedava 100 dakika kampanyasından yararlanabileceksiniz.

Vodafone Hediye 1000 Dakika Konuşma 2022

Vodafone kullanıcılarına yönelik olarak 1000 dakika konuşma imkanı sağlamaktadır. Tüm operatörlere yönelik her yöne konuşma imkanı sağlayan haftalık 1000 dakika konuşma fırsatından yararlanmak için kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken şeyler;

Büyük harfler ile mesaj kısmına Evet yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz gerekiyor.
Ardından kısa bir süre sonra bilgilendirme mesajı aldıktan itibaren dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Haftalık olarak sunulan bedava dakika kampanyası 1 hafta boyunca geçerlidir.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Vodafon’un müşterilerin sunmuş olduğu hediye kampanyasından yararlanabilmek için 542 yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra ise bedava dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Harca Kazan İle Bedava Dakika 2022

Vodafone, abonelerine sunmuş olduğu harca kazan kampanyası ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise;

Telefonunuzun mesaj kısmına Bananevar yazarak 4455’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
Telefonunuza bilgilendirme mesajı geldikten sonra ise kazanmış olduğunuz bedava dakikaları kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler mesajda yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Android kullanıcıları Google Play üzerinden “Vodafone Yanımda” yazarak telefonlarına indirdikleri vodafon’a ait olan bu uygulamaya giriş sağlayarak vodafon’un kendi içerisindeki mağazalardan bedava dakika kazanma şansını yakalayabilirler. Her hafta Cuma günü yenilenen ve içerisinde bedava internet, dakika, SMS bulunan veya vodafone çarkını çevirerek bedava dakikaları da elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı 2022

Vodafone 2022 yılında müşterilerine sunmuş olduğu Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) genellikle faturasız kullanıcılara özeldir.  Faturalı kullanıcılar ise geçerli olan yöntemleri kullanabilir;

Vodafone bedava 1000 dakika
Vodafone bedava 542 dakika ve sürpriz kampanya
Vodafone FreeZone bedava dakika ve kampanyaları
Vodafone yükle kazan kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Faturasız 2022

Vodafone, faturasız hatlara özel birden çok Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) fırsatı sunmaktadır. Bunların birçoğu mesaj yolu ile yapılır. Vodafon’un faturasız hatlara sunmuş olduğu Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) aşağıdaki gibidir;

500 dk-1000 dk arası BANAOZELDK yaz 4455’e gönder
50 dk-1000 dk arası FATURASIZBEDAVADK yaz 4455’e gönder.
Vodafone arası sınırsız için VODAFONEEVET yaz4545’e gönder.
50 dk-250 dk arası FREEDAKİKA yaz 7000’e gönder.

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone kullanıcılarına vermiş olduğu Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) sadece kontör yükleyen abonelerin kullanımı için sağlamaktadır. Yani kazanılan hediye dakikaları bir başka kişiye göndermek mümkün olmamaktadır. Kazanmış olduğunuz hediye dakikaları bilgilendirme mesajında verilmiş olan süre içerisinde sadece siz kullanabilirsiniz.

Vodafone Cep Nakit Kart İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone cep nakit kart, finansal işlemlerinizi bankaya ihtiyaç duymadan halletmeniz için vodafone tarafından size sunulmuş olan bir hizmettir. Ayrıca bu kart, ön ödemeli bir kart olduğu iin herhangi bir aylık ya da yıllık kullanım ücreti ödemezsiniz. Faydaları bununla sınırlı kalmayan cep nakit kart, size 2 farklı yöntem ile bedava dakika kazandırıyor.

Cep nakit kart aldığınızda vodafon’lularla geçerli olan250 dakika konuşma hakkına sahip oluyorsunuz.
Cep nakit kart ile para gönderimlerinizde para kadar bedava dakika kazanmış oluyorsunuz.
Örneğin; 40 TL para transferi gerçekleştirdiğinizde, 40 dakika konuşma hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Vodafone Hediye Çarkı İle Güncel Bedava Dakika

Vodafone yanımda uygulamasına giriş sağladıktan sonra ulaşabileceğiniz hediye çarkı, vodafone kullanıcılarına bedava dakika kazandırıyor. Her hafta hediye çarkını çevirerek farklı şekilde dakika kazanabilirsiniz. Eğer telefonunuzda bu uygulama yüklü değilse telefon modelinize göre IOS App Store’den ya da Google Play üzerinden indirerek hediye Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar) kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Hediye Dakika Paketleri Nedir?

Vodafone, vodafon’a yeni katılan müşterilerine hoş geldin kampanyası sunmaktadır. Bu kampanyalara mesaj aracılığı veya uygulamalar aracılığı ile katılabilirsiniz.

Vodafone FreeZone hediye konuşma paketi
Vodafone harca kazan hediye dakika paketi
Vodafone 100 dakika hediye konuşma paketi

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın