Vivo NEX 3S 5G akıllı telefon 10 Mart'ta resmen piyasaya sürülecek! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Vivo NEX 3S 5G akıllı telefon 10 Mart’ta resmen piyasaya sürülecek!

Vivo NEX 3S 5G akıllı telefon 10 Mart’ta resmen piyasaya sürülecek!

Vivo kısa süre önce APEX 2020 Concept Smartphone’u duyurdu ve şimdi Çinli şirket, şirketin deneysel cihazlar için bir başka dizisi olan NEX altında yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tmall’daki Vivo NEX 3S akıllı telefonunun açılış sayfası, akıllı telefonun 10 Mart’ta yerel saatle 14: 30’da bir lansman etkinliğinde Çin’de resmi olarak piyasaya sürüleceğini açıkladı. Telefonun, bu yıl piyasaya sürülecek olan amiral gemisi telefonlarının çoğuna güç verecek olan amiral gemisi yonga seti Qualcomm Snapdragon 865  tarafından desteklendiği söyleniyor.

vivo nex 3s 5g akıllı telefon 10 mart'ta resmen piyasaya sürülecek!Pin

Ayrıca, akıllı telefonun bir şelale ekranına sahip olacağı ve cihazın OPPO’nun 65W hızlı şarjından sonra en hızlı şarj teknolojilerinden biri olan 55W Pompa Şarjı ile güçlendirileceği bildirildi .

Son zamanlarda, telefonun render’larıyla birlikte TENAA’da “V1950A” model numaralı yeni bir Vivo 5G akıllı telefon görüldü . Bu cihazın adı henüz onaylanmamış olsa da, yaklaşan Vivo NEX 3S olduğuna inanılıyor.

TENAA listesi, Vivo’dan yaklaşan cihazın selefi Vivo NEX 3’e benzeyeceğini ortaya koyuyor.

Ayrıca yaklaşan akıllı telefonun bazı temel özelliklerine ışık tutuyor. Vivo NEX 3S’nin 2256 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 6.89 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Söylendiği gibi, 8GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 865  tarafından desteklenecek .

Telefonun arkasında ve kameralardan üçlü kamera kurulumu olacak, şirketin “ Oreo ” kamera modülünü seçtiği görülüyor . 64MP birincil sensör, 13MP ikincil sensör ve başka bir 13MP kamera sensöründen oluşacaktır.

Ön tarafta, cihaz selfies ve görüntülü arama yapmak için 16MP pop-up snapper ile gelecek. Listede ayrıca 4.250mAh pil ortaya çıkıyor ve söylentiler 55W hızlı şarj teknolojisine sahip olabiliyor.

TENAA, telefonun bir ekran içi parmak izi tarayıcısıyla geldiğini, Android 10 işletim sistemini kutudan çıkardığını ve SA ve NSA 5G bantları 41, 78 ve 79’u desteklediğini söylüyor. lansman tarihi yaklaştıkça önümüzdeki günlerde.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın