Valorant Yeni Ajan Harbour Tanıtıldı 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Valorant Yeni Ajan Harbour Tanıtıldı

image 17 editedPin
valorant yeni ajan harbour tanıtıldı

Valorant yeni ajan; Geçtiğimiz günlerde Valorant’ın yeni ajanı Harbor tanıtılmıştı. Yeni ajanın nasıl bir görüntüsü ve nasıl özelliklere sahip olacağı oyuncular tarafından çok merak ediliyordu. Oyunun 21. Ajanı olan Harbor (Varun Batra) karakteri için Riot Games Twitter hesabında bir görsel paylaşmıştı. En son çıkan ve Türk ajanı olan Fade’nin arkasından duyurulan Harbor oyundaki 21. Ajan oldu. Valorant yeni ajan Harbor’un kod adı Mage’dir. Oyunun en yeni ajanı olan Harbor görüntüleri geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Peki Riot Games’in yeni ajanı Harbor hangi özelliklere ve yeteneklere sahip? Yeni ajanın oyundaki rolü ne olacak? Gelin sizler ile bu soruların cevaplarına değinelim.

Valorant Yeni Ajan Harbor

image 18 editedPin
valorant yeni ajan harbour tanıtıldı

Valorant yeni ajan Harbor geçtiğimiz günlerde Valorant Twitter hesabından duyurulmuştu. Harbor oyundaki en yeni ve 21. Ajan. Ajanımız Harbor Hindistanlı ve gerçek adının Varun Batra olduğu biliniyor. Söylenenlere göre valorant yeni ajan Harbor okyanusları yönetebilen Hindu tanrısı ile güçlü bağlantılara sahip. Riot Games Valorant yeni ajan Harbor için birçok teaser yayınlamıştı. Tanıtımlar Türk ajan Fade’ye Range’den gizli postalar geliyor. Bu e-postaları Hindistandaki popüler yerlerin resimleri ile Cypher’in sunduğu bir ses kaydı içeriyor. Valorant yeni ajan Harbor çıktığı günden beri oldukça ses getirdi. Ayrıca Harbor en yeni ajan unvanına sahip.

Valorant Yeni Ajan Harbor Kimdir?

image 20 editedPin
valorant yeni ajan harbour tanıtıldı


Valorant en yeni ajanı Harbor oyundaki 21. Ajan. Harbor, Paha biçilemez bir güce sahip olan çok kıymetli bir eseri çaldıktan sonra savaş suçlusu olarak anılmadan önce halkın gözünde büyük bir kahramandı. Gerçek adı Hindistan mitolojisinden geliyor. Okyanusları yönetebilen Hindu tanrısı ile bağları bulunan Varun Batra. Valorant yeni ajanı Harbor’un kontrol uzmanı sınıfında dahil olduğunu biliyoruz. Oyunun en yeni ajanı olan Harbor suyu kullanarak yönetebilme yeteneğine sahip bir karakter. Zaten tanıtım görsellerinde da suyu kontrol ederken ki  sahneler bulunuyordu. Oyuncuların merakla beklediği Harbor karakteri özel yetenekleri ile çoğu oyuncunun dikkatini çekmeyi başarıyor. Kontrol uzmanı sınıfına uzun zamandır yeni bir ajan gelmiyordu. Omen, Viper, Brimstone ve Astradan sonra bu sınıfa katılan yeni ajan Harbor beşinci kontrol uzmanı ajanı olarak karşımıza çıkıyor.

Valorant Point Satın Al

Valorant Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Geldi?

Valorant yeni ajan Harbor 18 Ekim tarihinde 5. Bölüm 3. Kısım ile oyuncularla buluşmuştu. Yeni bölümle beraber oyunculara yeni bir ajan bileti sunulmuştu. Hindistan’dan gelen Harbor, eşsiz teknolojilerini kullanarak suya hükmediyor. Düşmanlarını ezmek dostlarını korumak için suyun gücünden yararlanıyor. Valorant yeni ajan Harbor’u geliştiren Alexander Mistakidis geliştirme süreci ile ilgili şu bilgileri aktarmıştı:
“Amacımız görüş engelleme yeteneklerini kullanmak için başka bir boyuta geçmek ya da haritaya bakmak zorunda kalmayan bir Kontrol Uzmanı oluşturmaktı. Aynı zamanda Viper’ın neredeyse her karşılaşmada tercih edildiği haritalarda onunla boy ölçüşebilecek bir ajan ortaya çıkarmak istiyorduk. Kevin Meier, Harbor’ın ilk tasarımlarını tamamladıktan sonra onu görüş engelleme yeteneklerini savaş alanında yaratıcı şekillerde biçimlendirebilen bir ajan haline getirdi.”

Peki yeni ajanımız Harbor hangi yeteneklere ve özelliklere sahip. Yazımızın devamında bu konuya değindik.

Valorant Yeni Ajan Harbor Hangi Yeteneklere Sahip?

valorant yeni ajanPin
valorant yeni ajan

E – TAŞKIN YETENEĞİ – Ajanımızın kendine özgü olan imza yeteneği. Sahip olduğu teknoloji ile bir su duvarı oluşturmasını sağlıyor. Bu dalgayı zemin boyunca oluşturabiliyor. Dalganın yönünü ayarlamak için mouse sol tık yaparak yön verilebiliyor. Bu yeteneğin süresi 40 saniyedir. Su duvarından geçmeye çalışan oyuncuları yavaşlatır.

C- ÇAĞLAYAN YETENEĞİ – Bu yetenek taşkına benzer şekilde karşımıza çıkıyor. Bu yetenek ile vurulan düşmanlarınız yavaşlayarak daha kolay bir hedef haile geliyor. Ancak Çağlayan duvarlardan geçebilir ve kullanım sır<asında durdurulabilir.

Q – DALGAKIRAN YETENEĞİ – Ajanımızın bir diğer yeteneği olan Dalgakıran, Bu yetenek takım arkadaşlarınızı korumanızı sağlıyor. Dumana benzeyen bu yetenek düşman mermilerini engelleyerek takım arkadaşlarınızı korumanızı sağlıyor. Bu yetenek yere çarptığında etkinleşiyor. Bu yeteneği aniden ya da düzenli olarak atabiliyorsunuz.

X – KAYNAMA NOKTASI YETENEĞİ – Bu yetenek ajanımızın Ulti yeteneğidir. Bu yetenek ile düşmanlarınızı sersemleterek kolay hedefler haline getirebiliyorsunuz. Ajanımızın büyük bir alanda Gayer havuzu oluşturmasını sağlıyor.

Valorant yeni ajan Harbor’un yetenekleri bu şekilde. Konu hakkında paylaştığımız videoyu izleyerek detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni ajan hakkındaki fikirlerinizi yorum yazarak bizler ile paylaşabilirsiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın