Valorant Skin Fiyatları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Valorant Skin Fiyatları

Valorant Skin Fiyatları; 2020 yılında oyun piyasasına oldukça hızlı ve etkili bir giriş yapan Valorant oyunu çıktığı günden itibaren herkesin severek ve büyük bir tutku il oynadığı oyun olmayı başarmıştır. Oyun herkesin bildiği devasa oyun yapım ve yayımcısı olan Riot Games tarafından yayınlanmıştır.

2020 gibi çok kısa bir zaman önce çıkmasına rağmen sanki uzun yıllardır oynanan ve bilinen bir oyunmuş gibi bir üne ve oyuncu kitlesine sahiptir bu oyun. Valorant Skin Fiyatları ile de herkesin hep almak ve karakterlerini güzelleştirmek istediği skinler hakkında bilgi vereceğiz. Şimdi dilerseniz biraz Valorant nedir? Nasıl oynanır? Valorant sistem gereksinimleri? Son olarak da Valorant Skin Fiyatları hakkında biraz konuşalım.

Valorant Nedir?

Valorant Skin Fiyatları öğrendikten sonra skinler ile oynayacağınız Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir oyundur. Oyun çok oyunculu 1. şahıs nişancı aksiyon savaş oyunudur. Oyunda yapabileceğiniz çok fazla şey vardır bunlardan birisi de karakterinize veya silahınıza skin almak ancak tabii ki de skinleri almadan önce fiyatını merak ediyorsunuz ve bizler de bu sebepten dolayı sizlere Valorant Skin Fiyatları paylaşımı yapacağız.

Valorant oyunu dünyaca bilinen birkaç oyunu birleşimine benzer bir oyundur aslında. Oyunda yine Riot Games tarafından yapılan ve yayınlanan LOL oyunundaki yetenekler ve karakterlerden esinlenilmiştir. CsGo ve Zula gibi oyunların haritalarından ve oyun mantığından esinlenilmiştir.

Şimdi sizler bu oyun direkt diğer oyunların çakması diye düşünebilirsiniz ancak durum aslında öyle değildir. Valorant oyunu ilk çıktığı zamanlarda CsGo gibi çok güçlü bir rakibi olduğu için bütün oyuncular hemen ısınamamıştı ancak artık oyun öyle bir hal aldı ki artık CsGo oynayan oyuncuların büyük bir kısmı ve lol oynayanların da büyük bir kısmı artık Valorant oyununa geçiş yapmıştır.

Öyle ki artık çoğu yayıncı da Valorant oyunu yayınları yapmaktadır. Oyun çıktığı yıldan beri her seferinde e-spor turnuvalarında vazgeçilmez bir oyun olmayı başarmıştır ve bu durum da oyunun ününü arttırmada oldukça etkili olmuştur. Eğer ki bu harika oyun hakkında Valorant Skin Fiyatları haricinde bir de redeem kodlarını almak isterseniz sizler için yazdığımız Valorant Redeem Kodları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Valorant Nasıl Oynanır?

Oyunun arayüzü Türkçe olduğu için anlaşılması oldukça kolaydır ve karakterler arası konuşmalar da LOL oyununda olduğu gibi Türkçedir ve oldukça samimi bir dil vardır. Oyuna ilk girdiğinizde oldukça karmaşık olarak görebilirsiniz ancak birkaç kez giriş yaptıktan sonra rahatlıkla alışabileceğiniz bir ana menü kısmı vardır.

Oyunda birbirinden güzel görünümde ve farklı yeteneklerdeki birçok karakter ile karşılaşırsınız bu karakterleri kendi oyun stilinize göre seçersiniz. Örnek verecek olursak siz oyunlarda biraz daha savaşlarda arka planda kalıp arkadaşlarınıza yardım etmek istiyor iseniz destek karakterlerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

Oyunda toplamda 25 round bulunmakta ve 13 roundu kazanan takım oyunun galibi oluyor. Oyun iki takım ve her takımda 5 kişilik oyunculardan oluşuyor. Bir takım “spike” adı verilen bir cihazı harita üzerinde işaretli alanlardan birisine kurmaya çalışırken diğer takım ise “spike” kapsülünün kurulmasına engel olmaya çalışıyor.

Oyunda diğer savaş oyunlarından farklı olarak bir bomba satın alımı yapılamıyor bu işlem her karakterin yeteneğine göre değişen bomba sistemleri ile sunuluyor bizlere ve Valorant oyunu diğer savaş oyunları gibi sadece oyuncunun silah kullanım kabiliyetine bağlı değildir Valorant oyununda bu durum her karakterin kendine has yeteneğini kullanarak oyunu yönetme kabiliyeti olarak değiştirilerek ayrı bir güzellik katmıştır.

Valorant Karakterler

Brimstone: Bu karakter kontrol sağlamak için tasarlanmıştır. Örnek verecek olursak yeni bir rounda başladınız bu karakter önden giderek rakiplerin nerede olacağını sezinleyip takım arkadaşlarına yardım edebiliyor.

Breach: Bu karakter öncü olmak için tasarlanmıştır. Örnek verecek olursak savaşlarda önden gidip rakibin görüşünü engelleyici yeteneklerini ve bombalarını kullanıp savaşların başlamasına öncülük etmekle görevlidir.

Cypher: Bu karakter gözcü rolü için tasarlanmıştır. Örnek verecek olursak kendine özel casus yeteneklerini kameralar kurup aynı zamanda tuzaklar da kurabilir. Açıkçası tam bir baş belası karakterdir her an her yerde bir kamera sizi izliyor olabilir ve düşmana nerede olduğunuzu açıkça belli ediyor olabilirsiniz.

Raze: Düellocu olarak adlandırılan bir karakterdir. Genelde savaşlarda yüksek hasar verme ve hasar engelleme işine yarar. Örnek verecek olursak savaşta takiplere bomba atarak çok büyük hasar verirken duvar kurma yeteneği ile de bir duvar örüp ister duvarın üstüne çıkıp havadan rakiplere saldırır ister duvarın arkasında kalıp ağır hasarlar almaktan kurtulur.

Valorant Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-BİT
İşlemci: Intel Core i3-4150/ AMD A8-7650K veya eşdeğerindeki bir işletim sistemi
Bellek: En az 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730/ AMD Radeon R5 240
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11

Valorant Skin Fiyatları

Valorant Skin Fiyatları VP’nin TL karşılığı şuanki fiyatlardır ilerleyen zamanlarda değişebilir. 300 VP yaklaşık 25TL.

Asil Koleksiyonu: 7100 VP
Lüks Koleksiyonu: 4375 VP
Tünel Koleksiyonu: 4375 VP
Yüce Koleksiyonu: 7100 VP
Aristokrat Koleksiyonu: 6375 VP
Prizma Koleksiyonu: 6375 VP
Yağmacı Koleksiyonu: 6375 VP

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın