Valorant İndir- Şimdi Sıra Sende 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Valorant İndir- Şimdi Sıra Sende

Valorant indir, Valorant Riot Games tarafından piyasaya sürülen ücretsiz bir FPS oyunudur. Oldukça popüler olan oyun, Türkçe dil desteği ile 144+ FPS’ye kadar oynama imkanı sunuyor. Eski bir cihaza sahipseniz ve Valorant indir konusu hakkında arama yapıyorsanız, oyunun eski cihazlarda rahatlıkla çalışacak şekilde optimize edilmiş olduğunuz bilmenizi isteriz. Sitemiz üzerinden oyunu indirip oynayabilirsiniz.

İlk Önce Valorant İndir

Valorant Oynanış

Oyunun nasıl oynandığı hakkında sizleri bilgilendirelim. Oyun 5’ 5 şeklinde 2 takım halinde oynanıyor. Valorant, taktiksel nişancılık oyunlarında iyi olanların oldukça seveceği bir oyun.

Oyunda nişancılık oldukça önemli bir konu. Bu konuda ne kadar iyiyseniz o kadar iyi oynarsınız. Kullanacağınız strateji ve gösterdiğiniz beceri sizi zafere ulaştıracak en önemli etkenler. 128 Tickrate sunucular ile düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda 30 FPS oynanış sağlanıyor.

Daha modern bir bilgisayara sahipseniz 60 ve 144 FPS üstüne çıkabilirsiniz. Valorant, global veri merkezleri ile dünya genelindeki oyuncuların 35ms altında oynamasını hedefliyor. Ayrıca hileciler içinde oldukça önlem almış bulunuyor. Anti-chat sistemi ile hilecilere geçit vermemeyi hedefleyen Valorant, 5’e 5 iki takımın sorunsuz şekilde kapışmasını sağlıyor.

Oyun kendi içinde bir ekosisteme sahip. Oyuncular farklı yeteneklere sahip ajan rolleri üstlenerek yardımcı araçları kullanarak yeteneklerini sergiliyor. Bu araçları ve silahları almak için oyun içi ekosistemi kullanıyor. Ana oyun modunda, saldırı yapacak takım Spike adındaki bir bombaya sahip. Bu bombayı kurulması gereken bölgeye yerleştirmeleri gerekiyor.

Eğer saldırı takımı bombayı kurup başarılı şekilde patlatırsa puan kazanıyor. Savunan takım ise bombayı etkisiz hale getirerek patlamasını engellemeye çalışıyor. Ayrıca savunun takım 100 saniye süre dolduğu takdirde de puan kazanıyor. Saldıran takımın 100 saniyede bombayı kurup patlatması gerekiyor. 25 tur süren oyunda en çok puan kazanan takım maçı kazanıyor.

Valorant Skin Fiyatları

valorant i̇ndirPin
Valorant İndir

Valorant Modlar

Valorant indir, oyun birden fazla oynanış moduna sahip. Bu modları sizler için sırası ile açıklayalım.

Ani Saldırı Modu: Ani saldırı modunda hedef 4 tur kazanmak. 4 tur kazanan takım maçı alıyor. Bu modda oyuncuların kullandığı ajanlar nihai yetenekler dışında, diğer yetenekleri tamamen şarj olmuş olarak başlıyor. Saldırı takımındaki oyuncuların hepsi Spike adındaki bombayı taşıyor. Her turda bir bomba etkinleştiriliyor. Ani saldır modunda silahlar rastgele olarak veriliyor ve her oyuncu aynı silahlar ile oyuna başlıyor.

Derecesiz Modu: Derecesiz modunda hedef 13 tur kazanmak. 13 tur kazanan ilk takım maçı alıyor. Saldırı yapan takımda Spike adındaki bir bomba bulunuyor, bombayı kurulması gereken yere götürmesi ve kurması yani etkinleştirmesi gerekiyor. Saldırı yapacak takımın Spike’yi patlayana kadar koruması gerekiyor. Eğer bomba başarı ile patlatılırsa saldıran takım puan kazanıyor. Savunma takının puan kazanması için ise bombanın kurulumunu 100 saniye engellemesi ya da kurulan bombayı etkisiz hale getirmesi gerekiyor. Eğer bomba etkinleştirilmeden bir takımın oyuncularının hepsi ölürse, rakip takım puan kazanıyor.

Rekabetçi Modu: Bu modda ilk 5 maç bittikten sonra oyuncular rütbe kazanıyor. Kazanmaya dayalı sıralama sistemine sahip bir mod.

Ölüm Maçı Modu: Ölüm maçı moduna 14 oyuncu bulunuyor. Bu modda kazanmak için 40 öldürme sayısına ulaşmanız ya da süre dolana kadar en fazla öldürme sayısına sahip olmanız gerekiyor. Oyuncuların kullanacağı ajan karakteri rastgele olarak dağıtılıyor. Ajanların yetenekleri devre dışı bırakılıyor. Her öldürmede yeşil sağlık paketleri düşüyor ve bu paketlere oyunculara sağlık, zırh ve mühimmat kazandırıyor.

Kızışma Modu:

Bu modda rastgele 12 silah arasından seçim yapılıyor. Oyuncuların yeni bir silah alması için belirlenen sayıda kişi öldürmesi şartı var. Bu modda kazanmak için takımınızın 12 seviyenin tamamını başarılı şekilde geçmesi ya da belirlenen sürede rakip takımdan daha yüksek seviyede oyunu bitirmesi gerekiyor. Oyuncular haritadaki rastgele yerlerde oyuna başlıyor. Ayrıca rastgele ajanlar ile oynanıyor.

Valorant Sistem Gereksinimleri:

Valorant indir için sistem gereksinimleri şöyle:

  • Minimum Sitem Gereksinimleri – 30 FPS
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • Önerilen Sistem Gereksinimleri – 60 FPS
  • İşlemci: Intel i3-4150
  • Ekran Kartı: Geforce GT 730
  • Maksimim Sistem Gereksinimleri – 144+ FPS
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • Ekran Kartı : GTX 1050 Ti
YouTube video
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın