Valorant Hesap Satın Al 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Valorant Hesap Satın Al

Valorant hesap satın al; Valorant 2020 yılının ikinci yarısında duyurulmasının ardından kısa sürede ün kazanarak ön plana çıkmış bulunmakta. Valorant ne kadar yeni bir oyun olsa da sistem dostu olması nedeniyle ve bizlere sunduğu güzel kurgu evreniyle dikkatleri çekmeyi başardı.

Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar Valorant hesap satış yapan kişiler sayesinde hesap satın alarak oyuna istedikleri seviyeden başlayabiliyorlar. Valorant hesap satış evresinde farklı ödeme seçenekleri ile hesap satın alabilirsiniz. Valorant hesap satış yapan web siteleri birçok farklı ödeme seçeneği sunuyor. Mobil ödeme, banka ve kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz.

image 6 editedPin
Valorant hesap satın al

Valorant Hesap Satış Neden Yapılır?

Çoğu oyunda olduğu gibi Valornat oyununda da böyle bir imkan mevcut. Bir hesap açıp yükseltmeleri yaparak hesabı satabilirsiniz. Oyuna yeni başlayan ve süreci hızlı bir şekilde ilerletmek isteyen oyuncular bu neden ile Valorant hesap satın al konusunda arama yapıyorlar.

Bu durumu ticarete çeviren insanlar ve oyuna sıfırdan başlamak istemeyen insanlar ortak bir noktada buluşarak hesap alım satım işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Sizlerde yükselttiğiniz hesapları satabilir ya da oyuna yeni başladıysanız ve sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız hesap satın alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Hesabı Nasıl Satın Alınır?

image 7 editedPin
valorant hesap satın al

Oyun hesabı satın alacak kişilerin en çok arattığı konular arasında Valorant hesap satın al konusu yer alıyor. Kullanıcılar nasıl hesap satacağını ve alacağını merak ediyor. Valorant hesapları satılırken birbirinden farklı özellikler ve yüksek seviyelere sahip hesaplar sizlere sunuluyor. Her platformda seçenek sayısı değişkenlik gösterebiliyor.

En çok seçeneğe sahip platformdan arama yaparak size en uygun hesabı bulmanız mümkün. Valorant hesap satın almak istiyorsanız ilgili sitelere kayıt olduktan sonra bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Valorant hesap satın alma işlemi yapan siteler sizlere her evrede destek olarak sorunsuz bir satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Valorant Hesap Fiyatları Ne Kadar?

Valorant hesabı satın alacağınız zaman sizlere birçok farklı seçenek sunulacaktır. Unkranked ya da rütbeli bir hesap satın almak istediğiniz zaman sizlere sunulacak olan fiyatlar şu şekilde olabilir:

Elmas Elo Unranked Yüksek MMR: 25 TL

Unranked Hesaplar Genel Ortalama Fiyat: 25 TL

Valorant Hesap Full Envanterli: 1.100 TL

Elmas 1 Yüksek MMR Hesap: 70 TL

Bu fiyatlar siteden siteye farklılık gösterebilir. Her site kendine göre hesapların fiyatlarını belirtebilir. Valorant hesabı alırken Yüzlerce seçenek arasından kendinize ve cebinize en uygun hesabı bulmanız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca Valorant hesap satın al işlemi yapan siteler, aldığınız hesapların geri iadesini de almaktadırlar. Satın almış olduğunuz hesabı beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz takdirde geri iade yapabiliyorsunuz.

image 8 editedPin
valorant hesap satın al

Valorant En Güvenilir Hesaplar

Eğer sizlerde rekabetçi ve strateji tabanlı oyunları seviyorsanız cihazınızın sistemsel olarak kusursuz çalışmasını istersiniz. Bu neden ile kullanacağınız cihaz ne kadar kaliteli olursa oyundan alacağınız zevkte o kadar yüksek olacaktır. Ayrıca biraza sabırsız bir oyuncu iseniz oyuna en baştan başlamak istemeyebilirsiniz. Bu tür kişiler Valorant hesap satış işlemi sayesinden başlangıç seviyesini es geçerek direk üst seviyelerde oyuna başlayabilirler. Bu sisteme Elo boost denilmektedir.

Valorant Elo boost işlemi ile yüksek seviyelere sahip hesapları satın alabilir, farklı yeteneklerdeki hesaplara sahip olabilirisiniz. Hesap satın alma işlemini yaparken özellikle güvenilir hesaplar olması konusuna dikkat etmeniz gerekiyor. Güvenilir hesaplardan oyunu oynamadığınız takdirde belirli bir süreden sonra hesabınızda ve oyunda sorunlar meydana gelebilir. Valorant hesap satın al işlemi ile hangi seviyeden ve yeteneklerden başlamak isterseniz size en uygun hesabı satın alarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant Points Satın Alma

Valorant points, oyun içinde kullanacağınız para birimidir. Points satın alarak hesabınıza çeşitli skinler alarak ve çeşitli içerikleri satın alarak hesabınızı güzelleştirebilirsiniz. Oyun içi alışveriş için gereken Pointsler için size en uygun siteden alışveriş yapabilirsiniz. Genel Valorant Points fiyatları şu şekilde:

VP: Valorant Points

Battle Pass: 106,00 ₺

175 VP: 13,90 ₺

740 VP: 57,25 ₺

1450 VP: 106,00 ₺

2480 VP: 204,00 ₺

5250 VP: 367,00 ₺

8500 VP: 570 ₺

Farklı sitelerden de arama yaprak size en uygun Points fiyatını öğrenerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle Valorant hesap al konusunu işledik. Konu hakkındaki fikirleriniz ve sormak istediklerinizi yorumlar kısmında bize belirtebilirsiniz.

YouTube video
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın