Ücretsiz kaplamalar almak için PUBG ve püf noktaları için en iyi PUBG VPN'leri! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Ücretsiz kaplamalar almak için PUBG ve püf noktaları için en iyi PUBG VPN’leri!

ücretsiz kaplamalar almak için pubg ve püf noktaları için en iyi pubg vpn'leriPin

Ücretsiz kaplamalar almak için PUBG ve püf noktaları için en iyi PUBG VPN’leri!

 • Özel görünümlere erişim için PUBG Mobile için en iyi VPN’leri listeleme.
 • PUBG için en iyi VPN’leri indirmek ve kullanmak için basit bir adım adım açıklama.

PUBG Mobile , e-spor endüstrisinin önde gelen mobil oyunlarından biri olarak ortaya çıktı. Oyun, son iki yılda mobil oyuncuların kalbini başarıyla kazandı. PUBG Mobile’ın birçok “yılın en iyi mobil oyunu” ödülünü kazanmasıyla gençler arasında tartışmak en son ve en trend konudur.

PUBG Mobile, oyunu daha da eğlenceli hale getiren karakter kaplamaları satın alma ve kullanma konusunda eşsiz bir özelliğe sahiptir. Taraftarların çoğu, karakterleri ve oyun içi silahları için benzersiz ve çekici skinleri satın almak için binlerce dolar harcıyor.

Ancak, eğlenceli bir gerçek, oyuncuların çoğunun paralarını aynı şekilde harcamaktan nefret ediyor. Bu nedenle, en iyi PUBG VPN’leri fikri geliyor. PUBG Mobile için en iyi VPN avı, çok sayıda heyecan verici oyun.

PUBG için En İyi PUBG VPN’leri

PUBG Mobile için VPN’ler, kullanıcıların oyundaki belirli bir sunucuya erişmesine ve silahlar için tamamen ücretsiz birçok özel kaplama almasına izin verir. PUBG Mobile için en iyi VPN’lerin listesi ve PUBG için en iyi VPN’leri kullanarak ücretsiz kaplamalara nasıl erişileceğine ilişkin adım adım açıklama:

1: NordVPN

NordVPN, PUBG Mobile’da PUBG Mobile’daki ücretsiz kaplamalara erişmek için en çok kullanılan VPN’lerden biridir. Ücretsiz arayüzler almaya nasıl devam etmeniz gerektiği aşağıda açıklanmıştır:

 • Android akıllı telefonunuza VPN yükleyin.
 • NordVPN için ücretsiz kullanıcı adı ve şifre için web sitelerini ziyaret edin.
 • İsrail Sunucusuna bağlanın.
 • PUBG Oyunu’nu açın.
 • Ayar sekmesinde bölgeyi İsrail olarak değiştirin.
 • Klasik sandık kuponlarına erişmek için giriş yapın.
 • Daha fazla ve daha farklı sandık kartı alın.
 • Sandık kartı kullanarak herhangi bir sandığı açın.
 • PUBG Mobile’daki en iyi görünümlerden birine erişin.
ücretsiz kaplamalar almak için pubg ve püf noktaları için en iyi pubg vpn'leri!Pin

2: CyberGhost

CyberGhost, PUBG mobil cihazlar için iyi bir VPN’dir. VPN’nin en iyi yanı, bütçe dostu olmasıdır. Uygulama oyun mağazasında hazır ve süper hızlı. Yaklaşık 6000 sunucuyla CyberGhost, oyunu daha hızlı hale getirmeye yardımcı olur. CyberGhost kullanıcı adı ve şifreleri web üzerinde kolayca bulunabilir. Sadece akıllı telefonlarında PUBG Mobile’ı açarak kolayca ödüller ve sandık kartları toplayabilirsiniz.

3: Hotspot Shield

Hotspot Shield, kullanıcının konumunu izlemediği için PUBG mobile için popüler bir VPN’dir. Artı noktası uygulama Hindistan, ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, vb gibi ülkeleri kapsar olmasıdır. Bu PUBG mobil için basit ve etkili bir VPN.

4: UFO VPN Basic

UFO VPN Lite, PUBG mobil cihazlar için en iyi VPN’lerden biri olarak kabul edilir. Ücretsiz sürümü de mevcuttur. Premium sürüm sizi gereksiz reklamlardan korur. VPN, Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu gibi bölgeleri kapsar.

5: Fly VPN

Fly VPN, 50’den fazla Çinli sunucu ve Tayvan sunucularına bağlanma şansı ile 14 günlük ücretsiz bir denemeye sahiptir. Ayrıca bilgisayar korsanlarına karşı koruma sağlar ve yaklaşık 40 ülke konumuna sahiptir. Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika gibi ülkelerde 300’den fazla sunucu bulunmaktadır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın