Ücretli Android Oyunları ücretsiz indirme - 7 Yolu! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Ücretli Android Oyunları ücretsiz indirme – 7 Yolu!

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Ücretli Android Oyunları ücretsiz indirme – 7 Yolu!

Ücretli Android Oyunları ücretsiz Android oyunları indirmek söz konusu olduğunda Google‘de en çok aranan terimlerden biridir. Öyle ol GTA Vice City ya da San Andreas android için veya benzeri bir yarış oyunu olsun NFS Most istedi . Bu android oyunları, bir süredir Android Playstore’daki ücretli oyunlar listesinin başında yer alıyor. Peki, şimdi bu ücretli android oyunlarını endişelenmeden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Nasıl Yapılır:

  • Uygulama satışları
  • Google Görüş Ödülleri
  • Playstore satışları
  • Aptoide
  • Apkmirror
  • Uygulamalar ücretsiz
  • Apkpure

Ücretsiz Ücretli Android Oyunları İndirmek için 7 Yöntem

Uygulama satışları

Uygulama satışları oyunları satış devam pistlerde olduğu bir android app. Her gün ücretsiz olarak ücretli bir oyun alacaksınız. Bir kuruş kadar ucuz olacak diğer oyunlarla birlikte. Şahsen bu uygulamayı kullanarak ücretsiz olarak aranan NFS aldım. Bununla birlikte, uygulama içi satın alımlar dahil değildir. Ancak ana satışlar uygulamalar için her zaman mevcuttur. Aşağıda gösterilen satışların bugün için olduğunu görebilirsiniz

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Appsales Web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

Google görüş ödülleri

Bu, google play store’da google play kredisi kazanmanın kolay bir yoludur. Ben Hindistan’dan beri kredi benim yerel para birimi benim rupi olduğunu. Sadece bazı soru anketlerine cevap vermelisiniz. Ve size ödeme yapılır. ABD’de çok daha fazla anket ve çok daha fazla para kazanırsınız. Anketlerin kendisinden kolayca 100 $ kazanabilirsiniz. Google Play Store’daki çoğu ücretli oyun için fazlasıyla yeterli. Bunu ilk yöntemle birleştirerek çok ucuz bir fiyata en iyi oyunları alabilirsiniz. Ücretli Android Oyunları artık Noobs2pro sayesinde mümkün.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Google görüş ödülleri uygulamasını ziyaret etmek için burayı tıklayın

Playstore satışları

Oyun mağazasında ücretsiz olarak sunulan tüm oyun listelerini gösteren harika bir web sitesi. Adından da anlaşılacağı gibi sadece android Playstore için. Ancak liste oldukça geniştir ve ücretli android oyunlarına olan ihtiyacınızı karşılayabilir. İlk tavsiyem olsa.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Playstore satış web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

Aptoide

Aptoide ücretsiz ücretli android oyunları indirmek için en iyi yerdir. GTA V, Vice City, San Andreas , vb. Oyunları tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz . Tek dezavantajı, rahatsız edici Aptoide Store’dan uygulamaları ve oyunları indirmek için Aptoide uygulamasını yüklemeniz gerekir. Grand theft auto serisinin Ücretli Android Oyunlarını nasıl ücretsiz indirebileceğimi görmek için aşağıdaki resimlere bakın.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Aptoide web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

APKMirror

Google oyun mağazasında doğrudan erişilemeyen android uygulamalarının en çok kullanılan deposudur. İnternetteki en büyük android oyun koleksiyonuna sahiptir. Yalnızca Google oyun mağazası onunla rekabet edebilir. Herhangi bir APK’yı herhangi bir kayıt veya hesap olmadan indirebilirsiniz. Tüm oyunları ücretsiz ve herhangi bir baş ağrısı olmadan indirmek kolaydır. Tüm uygulamalarımı buradan kişisel olarak indiriyorum. En iyi yanı, istediğiniz herhangi bir sürümü indirebilmenizdir. Sadece en son sürüm değil. Oyun testçileri için birçok avantaj.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Apkmirror web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

AppsFree

Uygulama satışlarına benzer şekilde bu, oyun mağazası aracılığıyla ücretsiz olarak indirilen ücretli android uygulamalarının bir listesine sahip bir uygulamadır. Tüm satışları takip eder ve oyunlarda en iyi fırsatları elde etmenizi sağlar. Uygulama satışlarına çok benzer. Sevdiğiniz tüm ücretli android oyunlarını ücretsiz olarak alabilirsiniz. Android Oyununu seveceğinizi umuyoruz.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Appsfree web sitesini ziyaret etmek için burayı tıklayın

Apkpure

Aptoide benzeri bir web sitesi var ama koleksiyonu Aptoide ile karşılaştırıldığında eksik. Bu, listem arasında oyunlar için kontrol etmeniz gereken son yer. Yeterli oyun olabilir veya olmayabilir. Ama keyfini çıkarabileceğiniz bazı ücretli android oyunları var.

ücretli android oyunları ücretsiz indirme - 7 yolu!Pin

Apkpure web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

Umarım makaleyi beğenmişsinizdir ve mobil oyun maceralarınız için ücretli android oyunları indirmişsinizdir. Mutlu Oyunlar

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın