Turkcell Salla Kazan Hilesi 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hilesi; Turkcell kullanıcıları, sınırsız internet hakkına nasıl sahip olunur veya nasıl yapılır merak ediyor. Bizler de bu yazımızda turkcell kullanıcıları için Turkcell Salla Kazan Hilesi internet yapma hakkında detaylı bilgiler veriyoruz.

Salla kazan kampanyası her hafta Çarşamba günü yenilenmektedir. İlk olarak telefonunu sallayan kişiler internet hakkına sahip olacaklardır. Daha sonra salla kazan yapan kullanıcılara ise farklı hediyeler sunulmaktadır. Turkcell, belli sayıda internet hediyesi sağlamaktadır. Bu sayı bittiği zaman kalanlara farklı hediyeler sunulmaktadır. İnternet hakkı kazanmak isteyenler bunu Turkcell Salla Kazan Hilesi olarak algılıyor fakat bu bir hile değil yalnızca önce sallayan internet kazanıyor. Bir diğer internet hakkı kazanma yöntemi ise salla kazan yaptıktan sonra telefonunuz sabit bir yere koyup beklemeniz gerekecektir.

Salla Kazan Sınırsız Sallama Hilesi

Salla kazan sınırsız internet kullanımı hilesi internet üzerinden pek çok kişi tarafından araştırılan konulardan biridir. Hesabım uygulamasına girdikten sonra salla kazanı tıkladığınız zaman telefonunuz sallamayın ve sadece sabit bir yere bırakın.  Örneğin masanızın üzerine bırakacağınız telefon hiç sallanmadığı için belli bir süre sonunda sistem otomatik olarak size 1 GB internet paketi hediye verecektir.

Deneme yanılma yöntemleri ile yapılan araştırmalar sonucunda salla kazan uygulamasına girdiği halde telefonunu sallamayanların daha çok sayıda internet paketi kazandıkları kanısına varılmıştır. Turkcell kullanıcıları tarafından en fazla araştırılan konular arasında salla kazan hilesi olmuştur. Salla kazan hediye hilesini her gün kullanmak isteyen müşteriler vardır ve bunun için bazı taktikler uygulamaktadırlar. İnternet üzerinden çok fazla araştırma yapılan ve turkcell kullanıcılarının en çok ilgisini çeken salla kazan mobil uygulamasında hile yapmak çoğu kişinin hayalidir diyebiliriz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi sorusu da pek çok kişi tarafından merak söz konusudur. Haftada sadece 1 defa katılım sağlanabilen salla kazan uygulamasına daha fazla katılım sağlamak ve hediye internet paketi kazanmak isteyenler,  bu tarz salla kazan hilesi gibi çözümlere başvurmaktadır.  Eğer istediğiniz hediyeleri kazanmak istiyor ve işinize yaramayan hediyelerle karşılaşmak istemiyorsanız bazı taktikleri uygulamanızda fayda olacaktır.

Ayrıca Turkcell hattınızı değiştirmk isterseniz ancak taahhüt ücreti ne kadar olur merak ediyorsanız Turkcell Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama ve Hesaplama yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Operatör Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hilesi nasıl olur, nasıl yapılır? Pek çok kullanıcı tarafından merak edilen sorulardan birisidir. Turkcell Salla Kazan Hilesiturkcell tarafından abonelerine sunulan ve birkaç güncelleme ile artık tamamen önlenmiştir. Haftalık olarak dağıtılan internet paketleri bittiği zaman çoğunlukla bedava dakika çıkmaktadır. Bu nedenle günün erken saatlerinde salla kazan yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kişiye özel olarak hediye veren salla kazan uygulamasından bedava internet kazanmak istiyorsanız bazı uygulanması gereken yöntemleri tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden salla kazan taktikleri ile arayışta olan tüm turkcell abonelerinin bu kampanyalardan yararlanma fırsatı mevcuttur. Bilindiği üzere salla kazan hilesi her hafta Çarşamba günü yenilenmektedir.  Bundan dolayı Çarşamba günü ilk salla kazan uygulamasını kullanan ve hediye hakkına başvuran turkcell kullanıcıları büyük ihtimalle internet hediyesi kazanmaktadırlar.

Haftalık dağıtılacak olan internet paketi belli sayıya ulaştığı zaman diğer kullanıcılara ise farklı hediyeler sunulmaktadır. Bundan dolayı salla kazan hilesi kullanmak isteyen kullanıcıların kesinlikle Çarşamba günü şafak saatlerinde ve günün en erken saatlerinde salla kazan uygulamasını kullanmaları tavsiye edilir.

Salla Kazan Hilesi Gerçek Mi?

Turkcell Salla Kazan Hilesi hakkında merak edilen konulardan birisi de bu hilenin ne kadar doğru olduğu konusudur. Tamamen yazılımsal olarak sunulan bu hizmette hile yapılması imkansız ve çok düşük bir ihtimaldir. Fakat turkcell kullanıcıları pilatinum abone olduklarında salla kazan uygulamasından daha çok internet kazancı elde ettiklerini bildirmişlerdir.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanmak için öncelikle turkcell abonesi olmanız gerekir. Turkcell faturalı veya faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Turkcell salla kazan hilesinden faydalanabilmek için turkcell dijital işlemler uygulamasının telefonunuza yüklü olması gerekir. Akıllı telefonunuzdan uygulamayı indirdikten sonra ise güncel sürüm üzerinden giriş sağlayın. Uygulamaya giriş yaparken sizi otomatik olarak tanıyacaktır ve kolay bir şekilde giriş yapmanızı sağlayacaktır.

Fakat ilk kez giriş sağlayacak olanlar ve şifresini unutanlar hızlı giriş seçeneğini tıklayarak telefonunuza sms olarak gelen bildirimi onaylayıp giriş sağlayabileceksiniz. Turkcell salla kazan kampanyası yapmak için dijital operatör uygulamasına girin. Ardından ekranda bulunan salla kazana tıklayın. Şimdi kazan seçeneğine tıklayın ve telefonunuzu sallayın. Hediyeniz 10 saniye sonra size gelecektir. Kazanmış olduğunuz hediye hattınıza tanımlandıktan sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ücretli Mi?

Turkcell salla kazan ücretli mi? Sorusu pek çok turkcell kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Bu soru aklınızı karıştırmasın. Çünkü turkcell salla kazan ücretsizdir. Haftada bir kez bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ücretsiz olarak dijital operatör uygulamasını indirip giriş sağlamanız gerekir. Uygulamaya giriş sağladıktan sonra ise salla kazan butonuna tıklayıp kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer Turkcell salla kazan kampanyasına 2 kez katılmak istiyorsanız ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Turkcell Salla Kazan Hilesi” üzerine bir yorum

Yorum yapın