Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022; Günümüzde artık nerdeyse hepimiz akıllı telefonları kullanıyoruz. Gelişen teknoloji ile akıllı telefonları artık hayatımızın önemli bir parçası. Telefonlar ile iletişim kurmak için internet erişimi gerekebiliyor. Kullandığınız bu telefonlardaki uygulamalar internetiniz hızlıca bitebilir. Ama GSM şirketlerinin yaptığı kampanyalar bedava internet sahibi olabilirsiniz. Eğer Turkcell hat sahibi iseniz, Turkcell bedava internet kampanyaları ile bedava internete sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen bedava interneti istediğiniz gibi doya doya kullanabilirsiniz. Turkcell her ramazan olduğu gibi bu ramazanı da boş geçmiyor ve kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022

11 Ayın sultanı ramazanın gelmesiyle beraber GSM şirketleri kampanyalarını duyurmaya başladı. Ramazan ayında kullanabileceğiniz Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell kullanıcılarının en çok merak ettiği konular arasında Turkcell bedava internet kampanyaları nelerdir konusu yer alıyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine farklı kampanya ve hediyeler verilebiliyor. Bu yazımızda Turkcell bedava internet nasıl yapılır, Turkcell bedava internet nasıl kazanılır gibi konular hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizde bedava internet kazanmak istiyor ve bunun için araştırma yapıyorsanız, yazımızın devamını okuyarak güncel Turkcell bedava internet kampanyalarına hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazımızda size bedava internet kazanma yöntemlerinden bahsettik. Bunlardan birisi olan Turkcell ramazana ayı bedava internet kampanyası ile ramazan boyunca geçerli internet hakkında sahip olabilirsin. Eğer internetiniz bitti ve bedava internet sahibi olmak istiyorsanız Turkcell ramazan ayı için geçerli olan bedava internet kampanyası hakkındaki yazımıza göz atmanızı öneririz. Sizde kampanyaya katılarak bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Ramazan’a Özel Bedava İnternet Kampanyası 2022

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında bir yenisini ekliyor. Bu ramazan ayını da boş geçmeyen Turkcell, kullanıcılarına farklı uygulamalar ile ramazana özel hediye internet dağıtıyor. Turkcell GNÇ uygulamasından gerçekleştirilen kampanyalar ve ve Turkcell dijital operatör aracılığı ile gerçekleştirilen salla kazan kampanyası ile Turkcell kullanıcıları bedava internet sahibi olabiliyor.

Turkcell bu ramazan ayında da Turkcell bedava internet kampanyaları arasına bir yenisi ekledi. Kampanya ile Ramazan ayı boyunca kullanacağınız 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. Ayrıca salla kazan üzerinden kazandığınız bedava internetleri başka bir Turkcell kullanıcısına hediye edebiliyorsunuz. Sizde Turkcell dijital operatör uygulamasında girerek salla kazan ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Kazandığınız bedava interneti başka bir Turkcell kullanıcısına gönderebilir ve internetinizi paylaşabilirsiniz.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava 3 GB İnternet Kampanyası 2022

Turkcell bedava internet kampanyaları ile müşterilerinin memnun etmeye devam ediyor. Eğer sizde Turkcell kullanıcısı iseniz ve 3 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell 4.5G abonelerine özel bedava internet hediyesi veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için ise cihazınızın 4.5G uyumlu bir cihaz olması ve hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekiyor. Aksi taktirde hediyeden yararlanmak mümkün olmuyor. Turkcell bedava internet kampanyaları arasından, 3 GB bedava internet kampanyasına ilk defa katılacaksanız bunun için 4.5G uyumlu bir hat ve telefona sahip olmalısınız.

Eğer 4.5G kullanmak istiyorsan telefonundaki ayarlar bölümünden 4.5G özelliğini açabilirsiniz. Cihazınız 4.5G özelliğine uygunsa Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden 3GB internet hediyeni alabilirsiniz. Bunun için dijital operatör uygulamasındaki hediye havuzuna gitmeniz gerekiyor. Burada sizi bekleyen hediye internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şartlarını karşıladığınız hediye interneti alabilirsiniz. Turkcell ramazan kampanyaları arasından, 3 GB bedava internete sahip olmak istiyorsanız yazımızda anlattığımız adımları uygulayarak bedava 3 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet Kampanyası 2022

Turkcell bedava internet sahibi olmak isteyen kişilerin en çok kullandığı uygulama Turkcell dijital operatör aracılığı ile girilen salla kazan etkinliğidir. Turkcell kullanıcıların çok iyi bildiği salla kazan etkinliği ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Salla kazan etkinliği ile bedava internet kazanmak dışında, bedava dakika ve bedava SMS sahibi de olabilirsiniz. Turkcell salla kazan etkinliğini haftada bir kez yapabilirsiniz. Her hafta çarşamba günü Turkcell dijital operatör uygulaması ile salla kazan etkinliğine katılabilirsiniz. Salla kazan etkinliği Turkcell bedava internet kampanyaları arasında en çok bilinen etkinliklerdendir.

Turkcell ramazan özel bedava internet kampanyalarından dijital operatör uygulaması ile haberdar olabilir ve yararlanabilirsin. Turkcell salla kazan etkinliği tamamen ücretsiz bir etkinliktir. Turkcell salla kazan etkinliğine katılmak için Turkcell dijital operatör uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yaparak salla kazan etkinliğine haftada bir kere katılabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfadaki sarı renkli hediye kutusuna tıklamanız gerekiyor. Ardından karşınıza salla kazan ekranı gelecektir. Burada sizden telefonunuz sallamanız istenecek ve bu işlemi yaptıktan sonra sizin için belirlenen hediyeye sahip olabileceksiniz. Turkcell bedava internet kampanyaları ile ücretsiz internet sahibi olabilirsin.

Tukrcell Upcall Bedava İnternet Kampanyası 2022

Turkcell bedava internet kampanyaları ile 2022 yılında bol bol internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyalardan birisi olan Upcall hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. Upcall uygulaması ile anında 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Upcall bedava internet kampanyası günlük 50 bin kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanyadan yararlanmak için acele etmeniz gerekebilir. Turkcell Upcall uygulaması ile bedava internet sahibi olmak için yapmana gerekenleri yazımızın devamında anlattık.

Öncelikle Turkcell Upcall uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra Upcall servisine abone olmanız gerekmekte. Upcall abonelikleri ücretlidir.  Abonelik ücretleri 3 aylık UpCall+ Paketi: 20 TL , 6 aylık UpCall+ Paketi: 40 TL, 12 aylık UpCall+ Paketi: 80 TL şeklinde ücretlendirilmektedir.  Turkcell Upcall uygulaması rehberinize kayıtlı olmayan kişilerin isimlerinizi öğrenmenizi sağlar. Uygulama ile isim ile cep telefonu numarası veya cep telefonu numarası ile isim sorgulaması yapabiliyorsunuz.

Bu yazımızda sizi Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Turkcell kampanyaları hakkındaki düşünceleriniz bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın