Turkcell Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları *2022

Turkcell Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Telefonda sık sık vakit geçiren kişiler dakikalarının hemen bitmesinden şikayetçi olmaktadırlar. Durum böyle olunca Turkcell müşterileri tarafından sorulan Turkcell bedava dakika sorusuna bu makalemizde detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Makalemizde bedava dakika veren uygulamalardan ve kampanyalardan bahsedeceğiz. Anlatacağımız bu yöntemler sayesinde sizler de bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell şirketi, 1994 yılında Türkiye merkezli olarak kurulan bir iletişim operatör şirketidir.

Faturalı ve faturasız hat kullanan müşterilerine en çok dakika kazandıran operatörlerden biri olan Turkcell siz sevdiklerinizden kopmayın diye birçok konuşma kampanyası düzenlemektedir.

Her yöne olan bu kampanyalar sayesinde sevdiklerinizle doya doya konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

turkcell kasım ayı konuşma kampanyalarıPin
turkcell kasım ayı konuşma kampanyaları

Turkcell Hesabım Uygulaması Sayesinde Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Kasım Ayı Konuşma Kampanyaları, Turkcell hesabım uygulaması telefonunuzda yüklü değilse hemen bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.  Turkcell hesabım uygulaması ile bütün işlemlerinizi online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Epey fazla hediye dakika dağıtan Turkcell hesabım uygulaması ile salla kazan işlemini yaparak her hafta düzenli bir şekilde bedava konuşma hakkı kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Turkcell hesabım uygulaması içerisinde bulunan Turkcell hediye havuzu sayesinde de bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell hesabım uygulamasında yer alan Turkcell hediye havuzu görevlerini tamamlayarak ya da size sunulan kampanyalar sayesinde bedava dakika kazanma fırsatına katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Yapma Yöntemi

Turkcell şirketi en çok bedava dakika kampanyası sunan operatörlerden bir tanesidir. Buradaki amaç kullanıcıların sevdikleriyle her zaman iletişim halinde olmasını sağlamaktır.

Siz de eğer bedava dakika kazanmak istiyorsanız büyük harfler ile SÜPRİZ yazıp 2222 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bir diğer yöntem de yine büyük harfler ile FIRSAT yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndererek Turkcell konuşma paketi kazanabilirsiniz.

Bu kısa mesajları yolladıktan sonra gelen onay mesajından sonra kazandığınız dakikaları dilediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell BIP Uygulaması ile Her Yöne Günlük 100 Dakika

Turkcell bedava konuşma paketi kazanabileceğiniz bir başka yol ise Turkcell BIP uygulamasını telefonunuza indirmektir.

Bu uygulamayı kullanarak konuşma paketi kazanabilirsiniz. 1 TL ödeyerek bu uygulama üzerinden her yöne günlük 100 dakika konuşma hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler BİP 100 DK yazarak 2200 numarasına kısa mesaj atabilirler.

Turkcell 1000 Dakika Nasıl Kazanılır?

Gurbet tarifesi kullanan müşteriler her 20 TL ve üzeri bakiye yüklediklerinde aylık olacak şekilde 1000 dakika kazanırlar. Sadece bununla da kalmaz 1GB internet paketi de yanında hediye gelir.

Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika Kazan

Turkcell faturasız hat kullanan müşterilerine hafta sonlarında sunduğu bedava dakika kampanyası vardır.

Bu kampanya sayesinde Cumartesi ve Pazar günlerinde Turkcell hat kullanıcıları ile sınırsız bir şekilde konuşma fırsatından yararlanabilirler. 35 TL ve üzeri bakiye yükleyerek bu fırsattan siz de yararlanabilirsiniz.

Bakiye yükledikten sonra hafta sonu bu fırsatı kullanmaya başlayabilirsiniz.

turkcell kasım ayı konuşma kampanyalarıPin
turkcell kasım ayı konuşma kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Kampanyası BİZ

Turkcell şirketinin sunduğu dakika paketi kazanmak için güncel bir kampanayı tanıtacağız. Bu kampanyanın adı Turkcell Biz kampanyası olmaktadır. Bu kampanya sayesinde sevdiğiniz kişiler ile bir grup kurarak sınırsız bir şekilde bedava konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Biz grubunda olan üyeler arası konuşmalarda hiçbir ücret ödenmez. Arkadaşlarınızı, ailenizi veya işyeri çalışanlarınızı Turkcell Biz grubunuza dahil ederek ücretsiz bir şekilde sınırsız konuşma hakkı kazanırken bedava internet de hediye olarak geliyor.

 Turkcell dijital operatör uygulamasını yükleyip giriş yaptıktan sonra en çok konuştuğunuz 5 kişi ile ekip olabilirsiniz. Turkcell Biz kampanyasından faydalanabilmek için tek gereken şart faturalı hat kullanıyor olmaktır. Herhangi bir ücret ödemeden ekibinizi oluşturabilirsiniz.

Turkcell Biz ekibi oluşturmak isteyenler Turkcell mağazasına gidebilir, Turkcell resmi internet sitesine girebilir veya Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden bir ekip oluşturabilirler.

 Siteye veya Turkcell dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza Biz linki çıkacaktır. Linke tıkladıktan sonra ekip oluştur seçeneğine basarak ekibinize dahil etmek istediğiniz kişilerin telefon numaralarını yazabilirsiniz. Turkcell Biz kampanyası faturalı müşteriler için tasarlanmış olan ve tamamen ücretsiz olan bir tarifedir.

Turkcell Biz ekibinizle yaptığınız bütün konuşmalar sınırsız olmakla birlikte grubunuzdaki üyelere 1GB ile 2GB arasında bedava internet hakkı kazanma fırsatı sunuyor.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın