Turkcell Güncel İnternet Kampanyaları

Turkcell güncel internet kampanyaları Turkcell operatörüne bağlı müşterilerin sıkça araştırdığı konulardandır. Turkcell’in internet hız kalitesi müşteriler tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerindendir.

Ancak bazı durumlarda internet ne kadar hızlı olursa olsun internet kullanım hakkınız olmadığından ya da yeterli miktarda olmadığından rahatça internette gezinemezsiniz. Bu problem günümüzde internet kullanıcılarının sıkça karşılaştıkları bir problemdir. Ancak Turkcell müşterilerine sunduğu internet kampanyaları aracılığı ile ayrıcalıklı hissettirir.

Turkcell’in güncel internet kampanyaları incelendiğinde her türlü müşteriye özel bir kampanya ile karşılaşmak mümkündür. Bu kampanyaların çeşitliliği sayesinde ise müşteriler internette kolayca gezinir, internet aracılığı ile araştırmalarını, ödevlerini kolayca yapar, istedikleri müzikleri dinler ve birçok film seyredebilir.

İnternetin geniş kapsamlı kullanım alanları düşünüldüğünde Turkcell internet kampanyaları müşteriye adeta ilaç gibi gelmektedir.

Kampanyaların incelemesi yapıldığında birçok kategori ile karşılaşılmaktadır ancak şu an için müşteriler arasında en popüler olan kampanyalar cepten internet kampanyalarıdır.

Cepten internet kampanyaları da kendi arasında kategorilere bölünmüştür. Şu an için faturalı ve faturasız hat sahipleri için çeşitli kampanyalar bulunmaktadır.

CEPTEN İNTERNET KAMPANYALARI

 • Çocuk Paketleri YouTube Premium Kampanyası Ücretsiz.
 • Retro Yılan Oyunu Fırsat Kampanyası 5,99 TL / GÜN.
 • Çevreci Fatura 5GB Kampanyası …
 • Faturasız’dan Rahat’a Geç Hediye Kampanyası …
 • GNÇ Galaksi.
 • Avantajlı 3 ay 10 GB Kampanyası …
 • Ödül Avcıları Turkcell Biz Ekibini Kur Kampanyası
 • GNÇ Challenge TV.
turkcell güncel i̇nternet kampanyalarıPin
turkcell güncel i̇nternet kampanyaları

Turkcell Faturalı Hatlar İçin Güncel İnternet Kampanyaları

Turkcell faturalı hatlar için güncel internet kampanyaları incelendiğinde müşterilerin sahip olduğu geniş kapsamlı internet kampanyaları ile karşılaşılmaktadır. Müşterilerin gösterdiği yoğun talepler doğrultusunda kampanyalar her geçen gün artmaktadır. Günümüzün koşullarının artan internet ihtiyacı ile birlikte Turkcell de müşterilerine şu gibi imkanları sunmaktadır;

 • Goller Cepte uygulaması aracılığı ile her an her dakika internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükler yüklemez ücretsiz 500 MB internet hediyesi elde ediyorsunuz. Daha sonra ise seçtiğiniz bir takımın çıktığı her maçta attığı goller size internet olarak geri dönüyor. Her gol başına 100 MB internet kazanıyorsunuz.
 • Turkcell’in 26 yaşından küçük müşterileri için hazırlanmış GNC uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamanın “çatla” bölümünden verilen hediye internetleri doyasıya kullanabilirsiniz.
 • Bu günlerde popüler olan BİP uygulaması da Turkcell müşterilerine ücretsiz hediye internet konusunda olanak sağlamaktadır. Uygulamadaki keşfet kısmından Turkcell GNÇ bölümüne girmeniz gerekiyor. Ardından da GNC1GB yazmalısınız ve sonrasında 1 ay boyunca geçerli 1 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hatlar İçin Güncel İnternet Kampanyaları

Turkcell faturasız hatlar için güncel internet kampanyaları operatör müşterilerinin internet kullanım haklarını arttırırken müşterilerine maddi olarak da tasarruf sağlıyor. Hem maddi olarak sizden beklenti içerisinde olmayan hem de internet ihtiyacınızı gideren bu kampanyalar yüzünüzü güldürecektir. Turkcell internet kampanyaları konusunda müşterilerine şu imkanları sunuyor;

 • Turkcell’in müşterileri için sunduğu ilk kampanya Dergilik, Upcall, Lifebox uygulamaları aracılığı ile oluyor. Dergilik, Lifebox, Upcall uygulamalarını ilk kez indirecek müşteriler uygulamaları indirdikten sonra ücretsiz 1 GB internet hediyesine sahip olabiliyor.
 • İkinci internet kampanyası ise yine bir uygulama üzerindendir. Bip uygulamasında her hafta düzenlenen puan yarışması aracılığı ile müşteriler 1-5 GB internet arasında internete ücretsiz bir şekilde sahip olabilirler. Hediye edilen internet miktarı sizin Bip uygulamasında geçirdiğiniz vakitle aynı oranda artmaktadır.
 • Son olarak ise Turkcell’in müşterileri için sunduğu 10 GB internet hediyesidir. 10GB hediye internet için tek şart 4.5 G hattına sahip olmanız ve hattınız üzerinde yazan şifreyi EN HIZLI  kartın üzerindeki şifre şeklinde yazarak 2222’ye göndermeniz.

Turkcell Güncel İnternet Kampanyaları Ne Zaman İçin Geçerli ?

Turkcell güncel internet kampanyaları ne zaman için geçerli sorusu kampanyalara katılım sağlamak isteyen ancak hala devam edip etmediğini merak eden müşterilerin sorduğu sorudur. 

Turkcell internet kampanyaları ile birlikte müşteriler hem eğlenmekte hem de internet kullanım haklarını arttırmaktadır. Her geçen gün artan internet ihtiyacı ile birlikte internet kampanyalarına katılım da popüler hale gelmiştir.

Ancak kampanyaların ne zamana kadar devam edeceği de merak edilen bir diğer soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Şu an için kampanyalar hala devam etmektedir ancak ne zamana kadar süreceği bilinmemektedir.

Müşterilerin internet ihtiyacı her geçen gün arttığı için Turkcell her geçen gün yeni kampanyalar oluşturmaktadır ve bu kampanyaların süresi kendi inisiyatifleri doğrultusunda belirlenmektedir. Ancak Turkcell güncel internet kampanyalarına gösterilen ilgi dolayısıyla Turkcell şu anda da hala kampanyalarına devam etmektedir ve müşterilerine internet keyfini doyasıya yaşatmaktadır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın