Turkcell Faturalı Paketler ( Güncel Paketler ) 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Turkcell Faturalı Paketler ( Güncel Paketler )

Turkcell Faturalı Paketler ( Güncel Paketler ); Turkcell’in en cazip tarifelerinden yararlanmak isteyenler için Turkcell faturalı paketleri araştırdık ve detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Turkcell Faturalı Paketler

Ülkemizin en büyük GSM firmalarından birisi olan Turkcell, bizler için hazırladığı Turkcell Faturalı Paketler ile oldukça cazip içerikler ve fiyat tekliflerinden yararlanmamız için kampanyalar başlatıyor. Turkcell, sunduğu konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerinin yanı sıra tarifenize ek alabileceğiniz paketler ile de kullanımlarınızı desteklerken, dönem dönem verdiği bedava internet ve konuşmalar ile de bütçenize katkı sağlıyor.

Turkcell’in avantajlı faturalı paketlerinden yararlanmak isteyenler, kendileri için uygun olan Turkcell Platinum, Turkcell Rahat ve Genç Turkcell paketleri arasından, kendileri için en uygun ve en cazip teklifi değerlendirerek kullanmaya başlayabiliyor. Sizlerde Turkcell’in bu avantajlı dünyasından yararlanmak istiyorsanız gelin sunulan tekliflere beraber bakalım.

Yeni Turkcell Faturalı Tarifeler

Yeni Turkcell’li olmak isteyen faturalı hat kullanıcılarına özel birçok avantajlı paket ve tarifeler sunuluyor. Sizler için hazırlanan Turkcell faturalı tarifeler ve kampanyalar arasından dilerseniz dakikası fazla paketleri, dilerseniz de interneti bol paketlerden kendiniz için en uygun olanını özgürce seçebilirsiniz. Turkcell Faturalı Tarifler arasından sizin belirleyeceğiniz kriterler ile en kendinize uygun pakete rahatça ulaşın ve anında kullanmaya başlayın.

Turkcell Faturalı Paketler

Turkcell faturalı paketlerin içeriğindeki bol bol dakika ve internetleri keşfetmek ister misiniz? En uygun Turkcell faturalı tarifelerine gelin bakalım:

Bol 8: Bol 8 paketinin bol içerikleri ile bir aylık her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika ve 8 GB interneti satın almak isterseniz, 1 yıllık abone olanlara özel olarak sunulan ayda 49,90 TL fiyat avantajını kaçırmayın!

Yıldız 8: Turkcell faturalı tarifler arasında bulunan Yıldız 8 paketi, bir aylık kullanımız için her yöne 1000 dakika ve 8 GB internet teklifi sunuyor. Bu pakete 1 yıllık abonelik yaptırmak isterseniz, ayda 85,90 TL ödeyeceksiniz.

Süper Bol 20: Turkcell’in avantajlı paketi ile bir ay boyunca her yöne 1000 dk konuşun ve 20 GB internet ile 4.5G hızında internetin keyfini çıkarın! Bu paketin kullanım ücreti, yıllık abonelik yapanlara özel olarak, ayda 69,90 TL olarak belirleniyor.

GNÇ Mega 8 GB Eko: Turkcell’in 25 yaş ve altındaki müşterileri için sunduğu Genç paketi sayesinde bir ay boyunca her yöne 1000 DK konuşma, 500 SMS ve 8GB internete ek olarak Instagram’da geçerli 3 GB + görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve WhatsApp kullanımınız ile sosyal medyanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu pakete yıllık abonelik yapanlar için verilen 54,90 TL’lik fiyat teklifini de kaçırmayın!

GNÇ Mega 16 GB: GNÇ Mega 16 GB paketini satın aldığınız zaman bir ay boyunca her yöne kullanabileceğiniz 1000 dk, 500 SMS ve 16 GB’a ek olarak Instagram’da geçerli 2 GB + görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve WhatsApp, Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB WiFi ile internet keyfiniz hiç bölünmüyor. Pakete yıllık abone olmak isterseniz de aylık 74,90 TL fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Platinum Plus 25: Turkcell Platinum dünyasından alacağınız bu paket ile her yöne 2000 dk + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma + 25 GB internete ek olarak sosyal medyada geçerli ek 5 GB internete sahip olabilirsiniz. Paket ücreti ise yıllık abonelere özel 149,90 TL oluyor.

Platinum Maksi 30: Platinum Maksi 30 paketi ile her yöne tam 2000 dk + tüm Turkcell’lilerle sınırsız konuşma + 300 SMS + 30 GB internete sahip olmak isteyenler, yıllık abonelik için her ay 159,90 TL ödüyor.

Yeni Turkcell’lere Faturalı Paketler

Yeni Turkcell’li olanlar için sunulan ve 39 TL’den başlayan paketler için online’a özel ilk 3 ay indirimli fiyat avantajından ve ilk ay 30 GB’a varan internet hediyesinden yararlanma fırsatını kaçırmayın. Yeni Turkcell’li faturalı paketler şunlar:

Süper Fırsat 6GB: Bu paket ile her yöne kullanabileceğiniz tam 2000 dk konuşma + 1000 SMS ve 6 GB internete sahip olmak isteten kişiler, yıllık abonelere özel aylık 39 TL cazip fiyat avantajlarından yararlanabiliyor.

GNÇ Fırsat 5: 26 yaş altındaki Turkcell’liler için hazırlanan Genç paketi ile her yöne 500 dk, 1000 SMS ve 3 GB internetin yanında sosyal medyada kullanabileceğiniz +2 GB internet ve ilk ay tam 30 GB internet de hediye veriliyor! Bu paketin avantajlarından yararlanmak isteyen gençler, yıllık abonelik isterlerse online’a özel ilk 3 ay 46 TL, sonraki aylarda da ayda 51 TL cazip fiyat avantajından yararlanabilir.

Süper Fırsat 20GB+: Turkcell’li olarak alacağınız bu paket ile her yöne 1000 DK konuşma + 300 SMS + tam 20GB internete, yıllık abone olmak isterseniz ayda sadece 90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Platinum 30GB+: Yeni Turkcell’liler, Platinum 30GB+ paketi ile ayda 1500 DK konuşma + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma + 300 SMS + 30 GB internete sahip olmak çok kolay. Bu pakete yıllık abone olmak için 120 TL ödeyeceksiniz.

Turkcell Rahat Paketler

Turkcell Rahat faturalı paketle sayesinde, Turkcell’in avantajlar dünyasına katılabilir ve bir çok cazip tekliflerden yararlanabilirsiniz. Tahat paketleri alarak faturasız hat gibi istediğiniz zaman paket satın alabilir, kullandıktan sonra ödeyebilirsiniz. Turkcell Rahat Faturalı Paketlerden en çok tercih edilenler şunlar:

Rahat Süper 10GB: Turkcell rahat paketlerin özgür dünyası ile paket aşımı ve taahhüt olmadan kullanmanın keyfini yaşayın! Bu paket ile her yöne 1000 dk konuşma ve 10 GB internete dilediğiniz zaman sahip olun! Paket kullanım ücreti ise 51,90 TL’dir.

Rahat Gülümseten 15GB: Turkcell’in bu paket sayesinde ayda sadece 55,90 TL ödeyerek 1000 dk konuşma + 12 GB + sosyal medyada geçerli 3 GB interneti istediniz zaman satın alın; paket aşımı ve sürpriz fatura ile karşılaşmayın!

Rahat Plus 20GB: Turkcell rahattan alacağınız bu paket ile her yöne 1000 dk + tam 20 GB internete 81,90 TL öderek sahip olabilirsiniz. Paket aşımı ve taahhüt derdiniz de yok!

YouTube video

Ayrıca bakınız:

En Cazip Turkcell İnternet Paketleri

Turkcell Dakika Paketleri ( Güncel Paketler )

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın