Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi; Sizlerde Türk Telekom Sil Süpür Hilesi ile bedava internet paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Hem de Türk Telekom kullanıcısı olmanız yeterlidir. Hattınızın faturalı veya faturasız olmasının da bir önemi yoktur. Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür oyununu oynayıp bedava internet kazanma hakkını yakalayabilir. 30 GB ek hediye internet paketinin yanında ek 30 GB bedava internet kazanmak isterseniz haberin detayını yazımızdan inceleyebilirsiniz…

Türk Telekom’un Sil Süpür hediyesi ile sizlerde internetin tadına doyamayacaksınız. Dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz bolca internet ile sil süpür ile birlikte cebinize gelecek. Türk Telekom Sil Süpür Hilesi güncellenmiş halini 2022 yılında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlerde sil süpür kampanyasından haftada iki kez yararlanabileceksiniz. Düzenli bir şekilde sil süpür uygulamasını kullanan müşteriler hile yaparak daha fazla internet kazanmak istiyor. Türk Telekom tarafından geliştirilen Sil Süpür oyununu faturalı veya faturasız hatlar kullanabiliyor. Bunun için Türk Telekom tarafından herhangi bir şart sunulmamıştır. Ayrıca bu uygulamayı kullanmak da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirip giriş sağlamanızdır.

Türk Telekom kullanıcıları bu uygulamadan oldukça memnun kalmışlardır. Memnun kaldıkları için bu uygulamadan daha fazla yararlanmak istemişlerdir. Kullanıcılar Türk Telekom Sil Süpür Hilesi gibi aramalarda bulunuyor ve sürekli sil süpür yaparak daha fazla internet kazanmak istiyorlar. Her ne kadar sil süpür hilesi var zannedilse de aslında böyle bir durum söz konusu değildir. Fakat sil süpür taktikleri diye bir şeyin olduğunu söyleyebiliriz. Türk Telekom müşterileri ise bu taktikleri hile sanıyor ve bu şekilde arama yapıyor. Bizlerde hile adı altında bu taktikleri sizlere vereceğiz. Sizlerde bu taktikler sayesinde sınırsız sil süpür hilesi yapmış olacaksınız.

Türk Telekom, diğer operatörler gibi sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları ile 2021 yılında çok fazla tercih edilen operatörler arasında olmayı başarmıştır. Türk Telekom’un kampanyalarından biri olan sil süpür, bedava internet kazanmak için Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu servislerden bir tanesidir. Sil süpür oyunu sayesinde kullanıcılar 30 GB’ye kadar internet paketi kazanabiliyorlar. Kullanıcılar tarafından sil süpür çok fazla kullanılıyor ve çok seviliyor.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet sahibi olmak isterseniz Türk Telekom Bedava İnternet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sil Süpür 2022 Türk Telekom Hilesi Nasıl Çalışır?

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle telefonlarına Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemesi gerekiyor. Online işlemler uygulaması telefonunda yüklü olan müşteriler hesaplarına giriş sağlayarak Sil Süpür bölümüne gelmeleri gerekmektedir. Şunu belirtmek gerekir ki Türk Telekom sil süpür hediyesi haftada sadece 1 kere geçerli olmak şartı ile Çarşamba gününde yenilenmektedir. Her Çarşamba geldiğinde sil süpürden yararlanmak isterseniz sadece 1 kez olmak şartı ile hediyenizi alabiliyorsunuz. Türk Telekom Sil Süpür Hilesi ise haftada 2 kere bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Fakat bu işlem her telefonda geçerli olmayabiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2022 Nasıl Yapılır?

Aslında bakılacak olursa Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yoktur. Onun yerine bazı taktikler vardır. Sizlerde bu taktikler sayesinde 30 GB’ye varan internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Sil süpür hilesi Türk Telekom tarafından haftada sadece 1 kez oynanan bir oyundur.Türk Telekom Sil Süpür Hilesi için ihtiyacınız olan 2 tane telefondur. Hem kendi telefonunuz hem de bir başka tanıdığınızın telefonunu alarak 2 telefon içerisine de Türk Telekom Online işlemler uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Daha sonra her iki telefonda da uygulamayı açarak Sil Süpür bölümüne gelmeniz gerekir. Bu bölümde ise sil süpür işlemine başlamadan önce telefonlardaki internet bağlantısının olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. İnternet bağlantısının aktif olduğunu gördüğünüz durumda ise her iki telefonda da aynı anda sil süpür işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. İşlemlerden bittikten sonra sil süpür ile her iki telefonda da yaptığınız işlemin gerçekleştiğini görebilirsiniz ve bu sayede 30 GB+30 GB internet paketine sahip olabilirsiniz ve Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yapmış olursunuz.

Türk Telekom Sil Süpür Taktikleri Nelerdir?

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi dışında taktikleri de nedir diye merak ediyorsanız gelin bunları birlikte inceleyelim. Türk Telekom sil süpür yapıyorum fakat bedava internet neden çıkmıyor? Gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür bedava internet kazanmak istiyorsanız Çarşamba günü ilk yenileme zamanına gelen müşteriler için genelde hediye internet çıktığı belirtilmektedir.
30 GB hediye internet paketini yakalamak isteyen müşteriler için genel olarak gündüz erken saatlerde sil süpür işlemini yapmanızı öneririz.
Türk Telekom sil süpür hediyelerinin dışında ise bedava dakika ve sürpriz hediyeler ile karşınıza çıkabilir.

Tük Telekom Sil Süpür Hilesi 2 Kez Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi olduğunu biliyor ve bunun haftada 2 kez nasıl yapılacağını düşünüyorsunuz ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Sil süpür oyunu haftada sadece 1 defa yapabilirsiniz. Her hafta Çarşamba günü oyun yenilenmektedir ve kullanıcıların haftada 1 kez sil süpür hakkı bulunmaktadır. Haftanın Çarşamba günü yenilenen sil süpür hediyesi haftada sadece 1 defa kullanabilirsiniz. Eğer bunu haftada 2 kez yapmak istiyorsanız aynı anda 2 farklı cihazdan hesabınıza giriş sağlayarak ve sil süpür yaparak bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 30 GB İnternet

Türk Telekom’un sağlamış olduğu Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 30 GB hakkını kazanmak birçok kişinin istediği hediyelerden biridir diyebiliriz. Çok az sayıda kişiye verilen 30 GB internet çoğunlukla Prime müşterilerine ve yüksek fatura ödemesi sağlayan kişilere verilmektedir. Eğer Türk Telekom Prime abonesi ve faturalı hat sahibiyseniz sil süpür oyunundan daha iyi hediyeler kazanabilirsiniz. Yani şöyle söyleyebiliriz ki düzenli bir tarife kullanmayan Türk Telekom kullanıcılarına çok nadir 30 GB internet çıkabilmektedir.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın