Türk Telekom Güncel Konuşma Kampanyaları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Türk Telekom Güncel Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom güncel konuşma kampanyaları hem Türk Telekom müşterileri hem de hattını Türk Telekom operatörüne taşımak isteyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu sayısız fırsattan yararlanmak isteyenler de hatlarını Türk Telekom’a taşımayı hedefliyor.

Türk Telekom’un sunduğu avantajlı fırsatlardan biri de müşterilerinin her geçen gün artan gereksinimleri doğrultusunda konuşma kampanyalarıdır. Kampanyaları araştıranlar kampanyaların kendileri için uygun olup olduğunu da merak etmektedir. Türk Telekom bu noktada da müşterilerine kolaylık sağlamış ve kampanyaları üç ayrı kategoriye bölmüştür. 

Türk Telekom Faturalı Hatlar İçin Güncel Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom faturalı hatlar için güncel konuşma kampanyaları incelendiğinde faturalı hat kullananların konuşma kampanyaları oldukça geniş kapsamlıdır ve her bütçeye uygun kampanya bulunmaktadır. Türk Telekom faturalı müşterileri sevdikleriyle konuşsun diye zaman zaman yeni kampanyalar yapmaktadır. Örneğin Aylık 300 dakika konuşma paketi Türk Telekom faturalı müşterilere özel yalnıza 15 TL’dir. Dahası Aylık 250 dakikaya 20 TL’ye ve ihtiyacınız dahilinde 500 dakikaya da ayda sadece 30 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. 

türk telekom güncel konuşma kampanyalarıPin
türk telekom güncel konuşma kampanyaları

Türk Telekom Faturasız Hatlar İçin Güncel Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom faturasız hatlar için güncel konuşma kampanyaları faturasız hat sahipleri tarafından incelendiğinde kampanyaların geniş kapsamlı olduğu görülmektedir. Türk Telekom konuşma kampanyalarını oluştururken müşterilerinin ihtiyacına yönelik paketler oluşturmaya oldukça özen gösteren bir operatördür. Faturasız hatlar için güncel konuşma kampanyaları incelendiğinde kampanyalar üç ayrı kategoride incelenebilir. İlk olarak aylık ve haftalık muhabbet konuşma paketleri göze çarpmaktadır. Muhabbet konuşma paketleri incelendiğinde;

  • Haftalık 1000 dakika paketine 14 TL’ye,
  • Haftalık 500 dakika paketine 9 TL’ye,
  • Haftalık 250 dakika paketine 10 TL’ye
  • Aylık 3000 dakikayı 49 TL’ye,
  • Aylık 2000 dakikaya ise 45 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Türk Telekom’un sunduğu muhabbet konuşma paketleri 15 Mart 2022 itibari ile kullanıma kapatılacak bir kampanyadır. Bu tarihten sonra kampanyaya katılım ya da paket yenilemesi maalesef mümkün değildir. Türk Telekom’un sunduğu bir diğer faturasız konuşma kampanyası ise pakete ek haftalık konuşma paketi isteyenlere yöneliktir. Haftalık ek konuşma paketleri incelendiğinde;

  • Haftalık ek 250 dakika paketi 15 TL,
  • Haftalık ek 500 dakika paketi 20 TL,
  • Ve son olarak haftalık ek 1000 dakika konuşma paketi ise 25 TL’ye mal olmaktadır.

Türk Telekom’un faturasız müşterileri için sunduğu bir diğer konuşma kampanyası ise ev hanımlarına yönelik bir kampanyadır. Ev hanımlarına özel 19 TL’ye 150 dakika konuşma kampanyası sunan operatör aynı zamanda bu paketin yanında bir de hediye sunuyor. Gündüz 10.00-15.00 arasında aynı operatöre sahip kişilerle konuşma için 2000 dakika hediye ediyor. Bu kampanyanın süresi 15 Mart 2022’ye kadar devam etmektedir. Sonrasında kampanyanın tekrar satın alınması ya da yenilenmesi mümkün olmayacaktır.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Özel Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom faturasızdan faturalıya özel konuşma kampanyaları incelendiğinde Türk Telekom’un faturasız hattan memnun olmayan müşterilerini faturalı hat için teşvik ettiği gözlemlenmektedir.  Faturalı hatlar kimi zaman faturasız hatlara göre daha fazla imkana sahip olabilmektedir.

Türk Telekom faturasız hattan memnun olmayan müşterileri de faturalı hatta geçmek isterken bunu göz önünde bulundurmaktadır. Çeşit çeşit tarifeler içerisinde bulunan konuşma, sms ve internet hakları ile birlikte müşteriler uygun fiyatlara tarifelere sahip olabilmektedir. Ancak tarifelerdeki konuşma paketlerinin yetmemsi halinde müşteriler ek konuşma kampanyalarına ilgi duymaktadır. Örneğin S.E.Ç konuşmak lazım kampanyası ile birlikte müşteriler 15 TL’ye her yöne 500 dakika paketine sahip olabilmektedirler.

Türk Telekom Konuşma Kampanyalarına Nasıl Kayıt Olunur?

Türk Telekom konuşma kampanyalarına nasıl kayıt olunur sorusu kendi bütçesine ve ihtiyaçlarına yönelik bir kampanya bulmuş kişilerin sıkça araştırdığı bir konudur. Türk Telekom hem müşterilerinin bütçelerini zorlamadan hem de onların ihtiyaçlarına yönelik birçok kampanya başlatmaktadır. Türk Telekom’un bu konuşma kampanyalarına kayıt olmak için iki seçenek bulunuyor;

  • İlk olarak Türk Telekom mobil uygulaması aracılığı ile paketler bölümünden istediğiniz kampanyayı seçmeniz gerekiyor. İstediğiniz kampanyanın seçenekler arasında olmaması halinde Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekmektedir.
  • İkinci olarak ise popüler bir yöntem olan mesaj gönderme yöntemidir. İstediğiniz konuşma kampanyasının ismi ile birlikte 5555’e kolayca mesaj göndererek kampanyalara kayıt olabilirsiniz.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın