Türk Telekom Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

Türk Telekom konuşma paketleri; sizin için en uygun tarifeyi bularak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Detayları yazımızın içeriğinde bulacaksınız.

Türk Telekom Konuşma Paketleri

Hazırladığı kampanyalar, cazip fiyat avantajları ve hediye kampanyaları ile GSM operatörleri arasında öne çıkan isim olan Türk Telekom, konuşma ve dakika paketleri ile herkese uygun paket teklifi sunmaya devam ediyor. Diğer operatörlere göre fiyat avantajını kullana ve ülkemizin köklü kuruluşlarından olan Türk Telekom’a gelen yeni kullanıcı sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için hazırlanan Türk Telekom dakika paketlerini sizler için araştırdık. Türk Telekom’da herkes için uygun bir paket var!

En Cazip Türk Telekom İnternet Paketleri 

Türk Telekom Dakika Paketleri

Faturalı Hatlar İçin Konuşma Paketleri

İster Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret edin, isterseniz de Türk Telekom resmi web sitesi üzerinden online başvuru gerçekleştirin, faturalı hatlar için hazırlanan Türk Telekom dakika paketlerinden sizin için uygun bir paket bulacaksınız. İşte Türk Telekom dakika paketleri:

Konuşkan Mini: Türk Telekom konuşma paketleri arasında yer alan ve bütçe dostu Konuşkan Mini paketi ile bir ay boyunca kullanabileceğiniz her yöne 1500 dk konuşma + 100 SMS + 1 GB cepten interneti kullanmaya başlayabilirsin. Bu pakete 24 ay taahhütlü olarak abone olmak isterseniz ilk 12 ay 33 TL, ikinci 12 ay ise 41 TL ödeyerek sahip olabilirsin.

Konuşkan Maksi: Türk Telekom’un çok konuşanlar için hazırladığı Konuşkan Maksi tarifesini alarak, bir ay boyunca her yönü arayabileceğin tam 3000 dk konuşma + 100 SMS + 3 GB cepten internete sahip olabilirsin. Bu paketi 24 ay taahhütlü olarak almak için ödemen gereken ücret ise ilk 12 ay boyunca 43 TL, ikinci 12 ay da 51 TL olacak.

Aşmayan Maksi: Türk Telekom Aşmayan Maksi paketi ile bir ay boyunca tam 3000 dk konuşma + 1000 SMS + 10 GB cepten internete sahip olabilirsin. Üstelik paket aşım ve sürpriz fatura derdi de yok! Bu pakete 24 ay taahhütlü olarak sahip olmak için ilk 12 ay boyunca 60 TL, ikinci 12 ay 68 TL ödemeniz gerekiyor.

Ailece 6 GB: Türk Telekom tarafından 5 kişiye kadar ortak olarak kullanabileceğiniz her yöne tam 3000 dk + aile için SINIRSIZ konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet alabilirsiniz. Bu pakete 24 ay kalma sözü vererek almak isterseniz aylık 60 TL, 12 ay kalma sözü verirseniz de aylık 70 TL ödeyeceksiniz.

Ailece 15 GB: Türk Telekom’un aile bireyleri için özel olarak hazırladığı bu paketini 5 kişiye kadar ortak olarak kullanabilirsiniz. Paket içeriğinde ise her yöne tam 5000 dk + aile için SINIRSIZ konuşma + her yöne sınırsız SMS + 15 GB cepten internet sizlere sunuluyor. Bu pakete sahip olmak için 24 ay taahhüt ile aylık 79 TL, 12 ay taahhüt ile de aylık 89 TL ödemeniz gerekiyor.

Faturalı Hatlar İçin Ek Dakika Paketleri

Türk Telekom konuşma paketleri içerisinde sunulan ve faturalı hatların yararlanabileceği ek dakika paketleri şunlar:

Aylık 100DK: Aylık dakikalarınızın yetmediği yerde kullanabileceğiniz ve tarifenize ek Aylık 100 DK paketini alabilirsiniz. Paketin kullanım ücreti ise sadece 10 TL. Bu ek paketi satın almak için hemen AYLIK 100DK yazın ve 5555’e kısa mesaj olarak gönderin.

Aylık 250DK: Faturalı tarifenizin dakikası bittiğinde, tarifene ek olarak satın alabileceğin Aylık 250 DK ile konuşma keyfin bölünmüyor. Bu ek paketin ücreti ise sadece 14 TL. Aylık 250 DK ek paketine sahip olmak için hemen “AYLIK 250DK” yaz ve 5555’e kısa mesaj olarak gönder.

Aylık 500DK: Türk Telekom’un faturalı hatlar için sunduğu ek Aylık 500 DK konuşma ile konuşma keyfiniz hep sürsün. Tarifenize ek olarak alacağın bu paketin kullanım ücreti ise sadece 17 TL. Bu ek paketi kullanmaya başlamak için hemen “AYLIK 500DK” yaz ve 5555’e kısa mesaj olarak gönder.

Faturasız Hatlar İçin Konuşma Paketleri

Türk Telekom’un faturasız hat kullanıcıları için sunduğu Türk Telekom konuşma paketleri ile ister aylık ve isterseniz de haftalık konuşma paketlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Üstelik çok avantajlı fiyatları da kaçırmayın. Türk Telekom konuşma paketleri:

Aylık Muhabbet 2000 Dakika: Türk Telekom konuşma paketleri arasında yer alan Aylık Muhabbet 2000 Dakika paketi ile bir ay boyunca her yönü arayabileceğin tam 2000 dk konuşma + 1 GB cepten interneti hemen kullanmaya başla. Bu paketin aylık kullanım ücreti 45 TL’dir. Pakete abone olmak için “Muhabbet 2000” yaz 5555′e ücretsiz olarak kısa mesaj gönder

Aylık Muhabbet 3000 Dakika: Türk Telekom’un çok konuşan faturasız hat sahipleri için hazırladığı bu paketini alarak, bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin tam 3000 dk konuşma + 1 GB cepten internete sahip olabilirsin. Bu paketin aylık kullanım ücreti ise sadece 49 TL’dir. Çok konuşturan bu pakete abone olmak için “Muhabbet 3000” yaz 5555′e ücretsiz olarak kısa mesaj göndermen yeterli.

Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150: Türk Telekom’un ev hanımları için özel olarak paylaştığı bu paket ile bir ay boyunca her yöne 150 dk konuşma + gündüz 10:00-15:00 saatleri arasında şebeke için SINIRSIZ konuşma hakkına sahip olabilirsin. Bu paketin aylık kullanım ücreti 15 TL’dir. Paketi satın almak için “2000” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderin.

S.E.Ç. Emekli 250: Türk Telekom tarafından emekliler için hazırlanan S.E.Ç. Emekli 250 paketi ile “ben pek aramam; genelde beni ararlar” diyen emekliler için her yöne kullanabilecekleri 250 dk konuşma alabilirsiniz. Bu paketin bir aylık kullanım ücreti sadece 23 TL’dir. Pakete abone olmak için “EMEKLI250” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderin.

S.E.Ç. Emekli 500: Türk Telekom’un emekliler için sunduğu ikinci paket ile her yöne 500 dk konuşma hakkı sizlere sunuluyor. Pakete bir aylık abone olmak için sadece 29 TL ödeyeceksiniz. Pakete abone olmak için “EMEKLI500” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderin.

Faturasız Hatlar İçin Ek Dakika Paketleri

Türk Telekom faturasız kullanıcıları için sunulan Türk Telekom dakika paketleri içerisindeki ek dakika paketleri şunlar:

Ek 250 Dakika: Faturasız tarifenizdeki dakika kullanım hakkınız bittiği zaman, tarifene ek olarak satın alabileceğin haftalık 250 DK konuşma ile keyfiniz hiç bölünmüyor. Ek paketin haftalık kullanım ücreti ise sadece 7 TL. Ek 250 DK paketine sahip olmak için hemen “EK250DK” yaz ve 5555’e kısa mesaj olarak gönder.

Ek 500 Dakika: Aylık dakikalarınız yetmediği zaman imdadınıza yetişecek ve tarifenize ek haftalık 500 DK paketini satın alabilirsiniz. Paketin haftalık kullanım ücreti ise sadece 15 TL. Bu haftalık ek konuşma paketini satın almak için hemen “EK500DK” yazın ve 5555’e kısa mesaj olarak gönderin.

Ek 1000 Dakika: Türk Telekom’un faturasız hatlar için sunduğu ek haftalık 1000 DK konuşma ile konuşma keyfiniz daim olsun. Tarifenize ek olarak alacağın bu haftalık paketin kullanım ücreti ise sadece 19 TL. Bu haftalık ek paketi kullanmaya başlamak için hemen “EK1000DK” yaz ve 5555’e kısa mesaj olarak gönder.

YouTube video

Ayrıca bakınız:

PUBG Mobil Bedava Hesaplar 

600+ Bedava UC PUBG Mobil Redeem Kodu Kullan 

PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır? 

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın