Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi; Cep telefonu kullanıcılarının pek çoğu cepten internet kullanıcısıdır. Sosyal medya kullanımları, video izleme veya paylaşımlar günümüzde oldukça fazla olduğu için mevcut internet paketleri yeterli gelmemektedir. Bunun üzerine Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi kampanyası düzenlemiştir. Sizlerde bu kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyaları takip etmelisiniz. Türk Telekom faturalı veya faturasız hatlar için Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi sunmaktadır. İnternet kampanyasına katılımlar SMS ile sağlanmaktadır.

Türk Telekom bu Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlamıştır. Bu kampanyalar çoğunlukla uygulamaların veya paketlerin yanında hediye olarak sunulmaktadır. Hazırlanan kampanyalar sürekli olarak değişir ve detaylar kısmında kampanyaya nasıl dahil olunacağı ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Türk Telekom’un yapmış olduğu bedava internet kampanyası için kampanya ile ilgili bilgilerde yükleme tarihi ile ilgili detaylara yer verilmektedir. Örneğin; kampanya kapsamı dahilinde 3GB hediye internet kazanıldığında bu kazandığınız hediye ile sabaha kadar görüntülü konuşma yapabilir ve sınırsız olarak WhatsApp kullanabilirsiniz. Türk Telekom, kullanıcılarına bedava internet kampanyası dahil çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Mobil operatör kullanıcıları birçok uygulamalar sayesinde her hafta bedava internet kazanabilme şansını yakalayabilir ve bu amaçla oyun oynanıp bedava internet sağlanabilir. Oyun oynayıp kazanıldığında kullanıcılar bedava internetin sahibi de olacaklardır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Diğer gsm operatörleri ile kıyasladığımız da biraz daha uygun fiyatlarda olan Türk Telekom anlaşmalar çerçevesinde dönem dönem kullanıcılarına kampanyalar sağlamaktadır. Bu kampanyalar içerisinde özellikle bedava internet kampanyası kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. Düzenlenen kampanyaya katılım sms ile sağlanmaktadır. Hangi mesajın hangi numaraya gönderileceği kampanyaya göre de farklılık göstermektedir.

Örneğin; hediye sosyal medya kampanyasından faydalanmak için özellikle faturasız hat sahibi kadın kullanıcıların olması gerekir. Kadın kullanıcılar “Sosyal paket yazıp 5555’e sms göndermelidir.” Normalde ayda 1 kez 30 TL ve üstü yükleme yapıldığı zaman kullanıcılara 2 GB hediye internet verilmektedir.  Bazı kullanıcılar yükleme yapılmadığı zaman da hediye internet geldiğini söylemektedir.  Farklı paket isteyen kullanıcılar ise Türk Telekom Bedava İnternet konularımızı incelemesinde fayda olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi kampanyası düzenleyerek kullanıcıların da bu durumdan memnun kalmalarını sağlamaktadır. Bu kampanyalar pek çok olup bunlar arasında özellikle sil süpür yoğun ilgi görmektedir. Sil süpür uygulaması ile daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız mesai saatlerinin dışını tercih etmelisiniz. Genellikle mesai saatleri içesinde daha düşük hediyeler ile karşılaşabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi diğer yöntemi de Selfy. Türk Telekom, selfy uygulamasını kullanan kullanıcılarına her hafta sürpriz hediyeler sunmaktadır. 2022 yılında da bu hediyelerini arttırdı. Online işlemler uygulamasını kullanan Türk Telekom kullanıcıları cepten internet, sınırsız konuşma ve daha pek çok hediye sunmaktadır. Üye olmak için telefondan SELFY yazıp mesajın 4545’e gönderilmesi yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom’un bedava internet veren uygulamalar arasında en çok talep gören Sil Süpür uygulamasıdır. Faturalı veya faturasız tüm hat sahiplerinin yararlanabildiği bu uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken şey uygulamayı indirmektir. Her hafta sınırsız konuşma, bedava internet, muud Premium üyelik ve daha fazlası için bu uygulama Türk Telekom müşterileri tarafından çok fazla talep edilerek ve sevilerek kullanılmaktadır. Hediyeden faydalanabilmek için ekranda yer alan kısmı silmeniz yeterli olacak ve hediyeye ulaşmanızı sağlayacaktır. Kazandığınız hediye çok kısa süre içinde hattınıza yüklenecektir.

Bedava internet hizmeti sunan kampanyalar arasında sil süpür haricinde arayanı bil servisi de yer almaktadır. Bu servis sayesinde telefonunuz kapalıyken sizi kimin aradığını öğrenirken aynı zamanda 1 GB bedava internet paketi de kazanacaksınız. Bu kampanyadan haftalık faydalanabilmek için PLUS yazıp 7065’e kıs mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 6 aylık aboneliklerde ise PLUS yazıp 7066’ya kıs mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom 2022 Hediye İnternet Kampanyaları Devam Ediyor

Türk Telekom kullanıcıların hemen en yakınındaki Türk Telekom mağazasına giderek kendinize uygun bal petek tarifesine geçiş sağlayabilirsiniz.  Tarifeye geçtikten sonra ise Online işlemler uygulaması ile sil süpür oyununu oynayarak 5 GB hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sabah veya gece saatlerinde daha çok bedava internet hilesi kazanmak istiyorsanız uygulamayı silip yeniden yüklemeniz gerekecektir. Yapılan kurulum sonrasında sil süpür uygulaması kullanıldığında daha çok internet verdiği bilinmektedir. Bedava internet kullanımını arttırmanın bir diğer yolu ise 2 telefondan aynı anda aynı hesaba giriş yapılması gerekir ve daha sonra sil süpürü aynı anda denemek gerekir. Böylelikle yüksek hediye internet kazanma şansınız daha çok olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi İphone

Türk Telekom bedava internet hizmetinden İphone telefonlarınızdan da yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey VPN uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. VPN uygulamasını indirdikten sonra ise gereken ayarları yapıp bedava internet kullanma hakkını yakalayabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kazanma şansını bütün ios cihazlarından gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Türk Telekom bedava internet hilesi kampanyasını faturasız hatlar içinde sağlamaktadır. Türk Telekom faturasız hatlar için TL yüklemeden hemen önce BANKA yazıp 5555’e mesaj yollayıp banka ATM’lerinden 40 TL için günlük 5 GB, 50 TL ve üstü yüklemenizde haftalık 5 GB ve 100 TL üstü yüklemenizde ise aylık olarak 5 GB hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Türk Telekom faturasız hat sahipleri kullanmadığı veya artan SMS’leri GB’a dönüştürerek internet sahibi de olabilmektedirler. Bu kampanyaya katılmak için ise DONUSTUR Yazıp 5555’e kısa mesaj yollayarak kalan veya kullanmadıkları mesaj haklarını internete çevirebilirler.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın