Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar); Türk Telekom, abonelerine bedava internet, dakika, sms, ve daha pek çok hediye kazandırmaktadır. Bu sayede de abonelerine memnun etmeyi başarmaktadır. Bedava internet, sms ve dakika dağıtma da oldukça cömert olan Türk Telekom Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) ile kullanıcılarına bol bol sevdikleri ve arkadaşları ile konuşabilme şansı tanımaktadır. Türk Telekom tarafından kullanıcılarına sunulan Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar), faturalı hat kullanıcılarının yanında faturasız hat sahiplerine de sunuluyor. İşte sizlere Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu hepsi birbirinden avantajlı Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) kazanma yöntemleri…

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2022

Türk Telekom’un sağlamış olduğu kampanya ile sizlerde Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) kazanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) kazanma yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. En çok tercih edilen Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) kazanma yöntemleri aşağıdaki gibidir.

ayrıca türk telekom hattınız için bedava internet kazanmak için Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2022 yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyası

Türk Telekom’un yalnızca kadın abonelerine sunmuş olduğu bu kampanya kadınlara 1 ay süre boyunca her hafta saat 13.00-14.00 arası her yöne ücretsiz bir şekilde konuşabilme hakkı tanımaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kadınlar 30 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri TL yükleyerek yapmaları yeterli olmaktadır. Bu kampanyaya BimCell, mobil ofis, POCELL, Pttcell gibi bazı tarifeler dışında farklı tarifelere üye olan kadınlar faydalanmaktadır.

Aynı zamanda da selfy üyesi olan gençler de bu kampanyadan yararlanma şansını yakalayabilir. Kampanyaya dahil olmak isteyenler için telefonunuza HERYONE DK yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamındaki hediye dakikalarınızı haftanın her günü saat 13.00-14.00 arası kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyadan eğer diğer aylarda da yararlanmak istiyorsanız her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava Dakika

Faturasız hat sahibi olan ve Selfy paketine abone olan gençlere özel olan bu kampanya tüm gençlere her akşam saat 21.00’dan başlayarak ertesi sabah 09.00’a katar mesajlaşma hakkı tanımaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen selfy kullanıcılarının telefonlarının mesaj bölümüne GECE yazıp 4545’e mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Aynı zamanda kampanyadan faydalanmak isteyen gençlerin bu mesajı göndermeden 48 saat öncesine kadar mutlaka 30 TL’lik bir yükleme gerçekleştirmeleri gerekiyor. Türk Telekom tarafından gelen onay mesajından sonra ise gençler, akşam saat 21.00 ve sabah saat 09.00 arasında sosyal medyada da ücretsiz bir şekilde zaman geçirebilirler.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom sil süpür kampanyasına dahil olan kullanıcılar her hafta sınırsız konuşma, ücretsiz cepten internet gibi bir çok hediye beklemektedir. Her hafta yenilenen bu kampanyaya katılım sağladığınızda haftalık olarak her yöne 250 dk kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Haftalık 500 MB, 250 MB, 100 GB internet paketleri de kampanyadan kazanabileceğiniz diğer hediyeler arasındadır. Fakat bu kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak sil süpür oyununu da oynamaları gereklidir. Eğer 250 dk hediye internet kazanma şansı yakalamak istiyorsanız telefonlarınıza bir an evvel Google Play Store veya App Store üzerinden Türk Telekom online işlemleri yüklemeniz gerekecektir.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk Telekom konuşmak lazım 1000 dk kampanyasına katılmak isteyen tüm faturalı abonelere yalnızca aylık olarak 37 TL’lik bir ödeme ile faturaya ek 500 hediye dakika sunuyor. Yanı kullanıcılar her yöne 1000 dakika değil de tam 1500 dakika dilediği kadar istediği kişiler ile konuşabilecek. Kampanyaya hemen katılabilmek ve bedava 500 dakikanızı kullanmaya başlamak istiyorsanız size en yakın Türk Telekom şubelerine uğramanız gerekecek.

Türk Telekom Hediye 50 Ya Da 100 Dakika

Türk Telekom abonelerine milyon kampanyası kapsamında 50 veya 100 dakika konuşma hakkı sağlamaktadır. Bu pakete dahil olmak istiyorsanız hemen PAKET yazıp 9090’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelen onay mesajından sonra 50 ya da 100 dakika konuşma hediyesinden faydalanabileceksiniz. Tabi ki Türk Telekom tarafından sunulan hediyeler bunlar ile sınırlı değildir. tarifelerin sunmuş olduğu hediye dakikalar, sms paketleri, internet paketleri gibi detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Türk Telekom mağazalarına uğrayabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak da müşteri temsilcisine bağlanıp merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2022

Eğer Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve faturasız hat sahibi iseniz Türk Telekom bedava dakika kazanmak istiyorsanız hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmeniz halinde Türk Telekom bedava dakika kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirdikten sonra GECE yazıp 4545’e mesaj göndererek hattınıza 21.00-09.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz bedava dakika otomatik olarak gelecektir.

Türk Telekom Ücretsiz 500 Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) en iyilerinden birisi de bu kampanyadır. Türk Telekom operatörüne bağlı olarak çalışan Türk Telekom internet sahipleri bedava dakika kazanma şansı yakalayabilir. Özellikle internet kullanmak için ev telefonunu kullanmak zorunda kalan kişilere operatör tarafından her yöne 500 dakika kazanma imkanı sağlanmaktadır. aynı zamanda hediye olarak da akşam 19.00’dan sabah 07.00’a kadar da kullanmak şartı ile 3000 dk’a hediye kullanabileceksiniz. Kampanya ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika(Güncel Kampanyalar) bir diğeri de her ramazan ayında gerçekleşen bedava dakika kampanyalarını takip ettiğiniz taktirde sizlerde bedava internet sahibi olabilir ve sevdikleriniz ile doya doya konuşabilirsiniz. Ramazan ayına girdiğinizde telefonunuzun mesaj kısmına RAMAZAN 5000DK yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajı gönderdiğiniz takdirde hattınıza bedava 500 dakika tanımlanacaktır. Eğer ki şebeke içi birisiyle saatlerce konuşmayı seviyorsanız RAMAZAN SINIRSIZ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın