Mobil Oyunlar

Sızan OnePlus 8 Pro yeşil varyanta ilk bakış!

Sızan OnePlus 8 Pro yeşil varyanta ilk bakış!

OnePlus 8 serisinin önümüzdeki ay başlaması bekleniyor. OnePlus , seçilen adayların lansmandan önce OnePlus 8 serisinin bir inceleme birimini aldıklarını görecekleri “Lab” programı için başvuruları kabul etmeye başladı .

3D renderlar ve OnePlus 8 Pro‘nun iddia edilen canlı fotoğraf sızıntısı olduğu için telefonların nasıl göründüğünü zaten biliyoruz , ancak amiral gemisinin yeni bir renk varyantını ortaya çıkaran yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Sızıntı kaynağı Twitter’da @OnLeaks olarak bilinen Steve Hemmerstoffer’dır ve bu sefer iGeeksBlog ile ortaklık kurmuştur.

sızan oneplus 8 pro yeşil varyanta ilk bakış!

Bu görüntünün kaynağa göre resmi basın açıklamaları olduğu söyleniyor ve telefonun yeşil varyantını gösteriyor. Bu OnePlus için bir ilk ve muhtemelen alıcılar arasında favori olacak.

OnePlus 8 Pro, motorlu pop-up selfie kamerayı delgeç deliği içine yerleştirilen bir kamerayla değiştirir. Artık kayan kamera modülü olmadığından cihazın üstünde bir oluk var. Ekranın üstünde kulaklık ve iki stereo hoparlörden biri vardır.

OnePlus, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7T Pro’nun dikey kamera tasarımını korudu . Ancak, şimdi soldaki kurulumu kuşatan dördüncü bir kamera sensörü var. Lazer odak modülü ve yeniden tasarlanmış LED flaş şimdi dördüncü kamera sensörünün altına yerleştirilmiştir. Bilinen OnePlus logosu kamera muhafazasının altında bulunur, ancak alttaki OnePlus adı büyük harfle yazılan yeni addır.

OnePlus 8 Pro’nun tabanı artık bir ızgara değil iki yarık olan ikinci hoparlöre ev sahipliği yapıyor. USB Type-C bağlantı noktası ortada ve hemen yanında bir mikrofon var. Güç düğmesi ve uyarı kaydırıcısı (bu arada daha küçük görünen) sağdayken ses seviyesi ayar düğmesi soldadır.

OnePlus 8 Pro, Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklenecek. Hızlı kablosuz şarj ve OnePlus telefonları için bir ilk olan ters kablosuz şarj olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu