Supremacy 1914 Hile Nasıl Yapılır

Supremacy 1914 hile konusu son zamanlarda fazlasıyla popüler. Bu yazımızda Supremacy1914 adlı video oyununun hilelerinden bahsedeceğiz. Eğlenceli bir oyun olmasıyla birlikte, bu oyun strateji, tarih ve geliştirme oyunları hayranları için idealdir. Fakat isyan ve altın fiyatlı şeyler gibi pek çok hoş olmayan unsura sahip. Supremacy 1914 hile sayesinde, altın kaynağı gibi bir sürü harika özelliği bedavaya keşfedeceğinizden eminiz. Oyuna yeni başlayanlar için önce oyunu kısaca özetleyelim.

Supremacy 1914 Nasıl Bir Oyun?

supremacy 1914 hilePin
supremacy 1914 hile nasıl yapılır

Hem mobil hem de bilgisayar tabanlı platformlarda, çevrimiçi strateji oyunu Supremacy1914’ü hiçbir şey indirmeden oynayabilirsiniz. Oyunun çeşitli modları, bu sırayla aşağıdakileri içerir:

 • Genellikle x4 hızında oynanan hızlı bir oyun türüdür.
 • Her zaman olmasa da ara sıra ortaya çıkan en hızlı oyun türü x6’dır.
 • Gerçekten sabırlı insanlar için orduyu oyun içinde bir yerden başka bir yere standart hızda transfer etmek en iyisidir çünkü askerlerin 12 ila 3 gün arasında seyahat etmesi anlamına gelebilir. Bu, oyunun gerçekçiliğini artırır.
 • Gold Rush’da gerçek parayla satın alınan altınlar ise oyunculara derecelerine göre bölünüyor.
 • Oyuna 14.000 altınla başlıyorsunuz ve oyun ilerledikçe bu altın miktarının gerçekte ne kadar az olduğunu fark etmeye başlıyorsunuz.

Oyunu her başlattığınızda, haritadan bir ülke seçerek başlıyorsunuz. Her ulus, kaynaklara veya orduya dayalı olabilecek kendi avantaj ve dezavantajlarıyla yola çıkar. Askeri bir oyun olmasına rağmen kaynak yönetimine, gelir tablosuna ve morale çok dikkat etmelisiniz.

Bunları görmezden gelirseniz bir isyan çıkabilir ve şehrinizi elinizden alıp yabancı bir millete verebilirsiniz. Hiç kimse kendi içinde başka bir milleti kabul edemez. Düşman topraklarında askerlerinizin %30 daha hızlı seyahat ettiğini unutmayın.

Fakat Supremacy 1914 apk hile sayesinde, yukarıda belirtilen dezavantajları hızla aşabilirsiniz.

Supremacy 1914 Hilesi

 • Her yeni oyuna başladığınızda tekrar 14.000 altın kazanırsınız. Oyuna 14.000 altın ile başlıyorsunuz.
 • Başlangıç ​​kaynaklarınızın her biri (gümüş, buğday, balık, demir, odun, kömür, petrol ve gaz) 50.000’den başlar.
 • Moral asla %30’un altına düşmez. Bu nedenle ayaklanma olmayacak.
 • Hem dost hem de düşman bölgesinde hareket hızı %100’dür.
 • Kaynaklar asla sıfıra (-) kadar tükenmez.
 • Her premium özelliğe erişiminiz var.
 • Kendi şehrinizden bir asker otomatik olarak başka bir şehre gönderilir ve 24 saat içinde geri döner.
 • Altın gerektiren tüm işlemlerde sadece 50 altın alınır. 14.000 altın ile oyunu kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Supremacy 1914 Hilesi Nasıl Çalışır?

 • Öncelikle, hileyi cihazınızda kalıcı olarak yüklü tutmak zorunda değilsiniz. Yeni bir hesap oluşturup hileyi aktifleştirdikten sonra silebilirsiniz. Dilerseniz kendi hesabınızda da kullanabilirsiniz. Hile etkinleştirildikten sonra oyununuzu dilediğiniz platformda oynayabilirsiniz ancak bir bilgisayardan yüklemeniz gerekmektedir.
 • Supremacy1914 oyun hilesi ilk olarak bilgisayara indirilir (Virüs vs yoktur. Virüs yazılımınızın kapatılması gerekmez. Kurulum işlemi için 30 ile 60 saniye arası bir süre gereklidir. Hile programı çalışırken herhangi bir hesap kullanılabilir. Yani mevcut hesabınız veya farklı bir e-posta adresi ile yeni bir hesap ile oyuna başlama seçeneğiniz vardır.
 • Hesabınızı oluşturduktan sonra hile programımıza dönüyoruz ve yeni bir oyuna başlamadan önce bir önceki oyun için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi uygun alanlara girin. Çalıştır düğmesi etkinken eşleştirmeye başlamak için tıklayın. Oyun ve hile eşleştikten sonra yeni bir oyun başlatarak hileyi test edebilirsiniz. Oyundan sonra dilerseniz hile programı dosyalarını bilgisayarınızdan silebilirsiniz.
 • Hile programını eşleştirmek için bir hesap kullanılabilir. Her farklı bir hesapla kullanmak istediğinizde yeni bir hile indirmeniz gerekir. Alternatif olarak, indirdiğiniz hile programını kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın