Standoff 2 Bedava Hesaplar 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Standoff 2 Bedava Hesaplar

Standoff 2 Bedava Hesaplar ; mobil oyun dünyasının önde gelen oyunlarından olan Standoff 2 önceki versiyonundan çok daha iyi olup yeni gelen özellikleri de Standoff 2 sevenleri heyecanlandırıyor. Standoff 2 Bedava Çarlar  ile yeni gelen bazı premium özelliklere erişim sağlanabilecek. Oyun yapımcıları oyunlardan gelir elde etmek amaçlı oyun içerisinde birçok reklam veriyor ancak Standoff 2 Bedava Hesaplar aracılığı ile reklamlara maruz kalmadan premium şekilde oyun oynayabileceksiniz.

Standoff 2 Bedava Hesaplar

Mobil oyun dünyasının en çok sevilen  oyunlardan biri de Standoff 2 dir. Oyun bir haritada takımlar arası kıyasıya mücadele ile oldukça keyifli bir strateji oyunudur. Oyun içeriğinde birçok harita, silah ve bıçak vardır. Haritalarda nostaljik yerlerin üzerine modern dokunuşlar yapılarak çok güzel uyum sağlanmıştır. Yeni güncellemede gelen premium silahlar ve hesaplara herkesin o parayı verebilecek durumu olmadığı için Standoff 2 Bedava Hesapları sizlerle paylaşıyoruz.

Standoff 2 Bedava Çarlar sayesinde oyunda oldukça dikkat çekici olacaksınız. Oyunda yetenek kadar görünüş de oldukça önemlidir. Bedava hesap sayesinde oldukça pahalı olan bıçak ve skinlere sahip olacaksınız. Bu sayede oyuna girdiğinizde üzerinizde büyük bir ilgi olacaktır ve arkadaş ortamında da oldukça ön planda olacaksınız.

Standoff 2 Bedava Çarlar

Standoff 2 oyununun bilgisayar versiyonu yoktur sadece mobil oyundur ancak BlueStacks uygulamasını bilgisayarınıza indirip BlueStacks üzerinden oyuna giriş yapabilirsiniz. Bedava hesap kodları ile giriş yapıp oldukça keyifli bir oyun oynayabilirisiniz.

Bluestack’dan Standoff 2 Oyunu Nasıl İndirilir?

Öncelikle bilgisayarınıza Bluestack’ı indirin, bu oldukça basit bir işlemdir. Uygulamayı kurun ve uygulama içerisindeki GooglePlay’e giriş yapın. Giriş yapmanız için Google hesabınızı bağlamanız istenecektir bu işlemi erteleyebilir veya oturumunuzu rahatça açabilirsiniz. GooglePlay’e girdikten sonra arama yerine Standoff 2 yazınız. Sonra oyunu indir seçeneğine basıp oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Standoff 2 Oyun Özellikleri Nelerdir?

Tamamıyla ücretsiz bir oyun olup içeriğinde birbirinden güzel ve eğlenceli 6 harita ve 3 oyun modu vardır. Telefonunuzun şarjını çok tüketmez ve grafikleri oldukça gelişmiştir. Oynaması oldukça kolay olup hemen oyunun mantığını anlayabileceksiniz.

Standoff 2 Sistem Gereksinimleri:

Ram : 2 GB

Depolama : 1.1 GB

İşletim sistemi : Android 4.4

Ayrıca Standoff 2 Bedava Hesapların yanında çok fazla hile ve promosyon kodları vardır. Ancak promosyon kodlarının geçerliliği çok uzun değildir en kısa zamanda kullanıp yeniden yazmanız gerekmektedir. Bu oyunda en çok tercih edilen kod mermi hilesidir bu hile sayesinde merminiz hiç bitmeyecek ve rakiplerinize karşı oldukça üstün durumda olacaksınız.

Promosyon kodları nasıl kullanılır?

İlk olarak mağazaya gidin envanter ve pazar yeri arasındaki kutucuğa basın sonra promosyon kodu sekmesine basın ve son olarak promosyon kodunu yazıp  tamama bastığınızda kodunuz aktif olacaktır ve siz de oyunun keyfini yaşamaya başlayacaksınız.  Ama bu kodların bir kısmı maalesef ki Rusya’da aktif oluyor. Eğer Rusya’da değilseniz vpn kullanıp vpn de konumu Rusya yapıp oyuna öyle girip kodları o şekilde aktif edebilirsiniz.

Standoff 2 oyununda para hilesi, mermi hilesi, hız hilesi, tanrı modu hilesi gibi hileleri kullanarak oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyunda önceki sürümünden farklı olarak Bombayı Etkisiz Hale Getirme, Silah Yarışı, Bayrağı Ele Geçir, Soygun ve Turnuvalar gibi bir çok yeni mod eklenmiştir ve bu modlar sayesinde oyun daha keyifli hale gelmiştir.

Standoff 2 Yeni Modlar ve Hileler:

Bombayı etkisiz hale getirme modunda;  terörist  takım bombayı kuran takım oluyor ve bomba kurmka için 2 ayrı bölgeleri oluyor. Terörist takım bombayı kurduktan sonra CT takımının bombayı  çözüp oyunu kazanması gerekiyor. Eğer CT takım bombayı çözemez ve bomba patlarsa kazanan takım terörist takım oluyor.

Silah yarışı modunda; oyundaki bütün silahları kullanıp düşmanı öldürmeniz gerekiyor bence oyundaki en eğlenceli modlardan biri bu moddur.

Bayrağı ele geçirme modunda; her iki takımın da oyuna başladığı noktada bir bayrak bulunuyor ve her iki takımın da amacı rakip takımın bayrağını ele geçirip oyunu kazanmaktır.

Tanrı modu hilesinde; oyunda bulunan bütün oyuncuların nerede olduğunu görebilir ve rakipleri oldukça kolay bir şekilde öldürebilirsiniz.

Standoff 2 Bedava Hesaplar:

Genellikle 1. ve 2. hesaplar denenmektedir ama bazen o hesaplar kapandığı için açılmayabilir bu durumda diğer hesapları da deneyerek rahatça giriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: arathytrivandrut.224aeety@gmail.com     Şifre: 8abdkrman0

Kullanıcı Adı: standoff2bildirimlerim@gmail.com     Şifre: bildirimlerim123

Kullanıcı Adı: cherylich@gmail.com      Şifre: chery.14@

Kullanıcı Adı: achrafsalah@gmail.com      Şifre: jawadj.

Standoff 2 Promosyon Kodları

Standoff 2 Promosyon Kodları şunlar:

Kullanıcı Adı: aboaloah_2007@gmail.com       Şifre: 1122112.

Kullanıcı Adı: 4alisson.merces.sbecker@gmail.com        Şifre: sfase2011raj

Kullanıcı Adı: inayat.chunchwavivaldei@gmail.com       Şifre: 5subhajit021t

Kullanıcı Adı: rdjelouat1462betrtu@yandex.com       Şifre: 4apdlla.hem

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Standoff 2 Bedava Hesaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın