Squid Game Oyuncuları Yaşlı Adam - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Squid Game Oyuncuları Yaşlı Adam

Squid Game oyuncuları yaşlı adam kim sorusu fazlasıyla soruluyor. Netflix’in Squid Game’de birçok seçkin karakteri var. Bununla birlikte, çoğu insan Oh Il Nam’ın Squid Game yaşlı adam tasvirinin en iyi performanslardan biri olduğu konusunda hemfikirdir. Squid Game tartışmasız şu anda en çok izlenen dizi ve Netflix dünya reytinglerinde lider durumda. İnternet dizisinin şimdiye kadarki en başarılı Netflix programı olduğu düşünülüyor. Binlerce hayran, her sahneyi ve karakteri çok detaylı bir şekilde inceliyor. Birçok kişi, Squid Game yaşlı adam karakteri de fazlasıyla ilgi çekiyor.

Japon Battle Royale modeline dayanan bir hayatta kalma oyunu serisi Squid Game olarak sunulabilir. Ama doğası bir sır olarak kalıyor. Oyunun kendisi en büyük gizemlerden biridir. Kim kontrol ediyor? Neden yapıldı? Sözde sevimli yaşlı adam olarak gösterilen Yönetici’nin kimliği, son bölümdeki en büyük ifşalardan biriydi. Bu yılın sezon finali, korkunç derecede ilginç sahneler içeriyordu. Dizide, konu 001 olunca halkın hayran olduğu ve hatta hıçkıra hıçkıra ağladığı adamın aynı zamanda bu acımasız oyunu da icat eden kişi olduğu ortaya çıktı.

Squid Game Oyuncuları Yaşlı Adam Kimdir?

squid game yaşlı oyuncuPin
squid game oyuncuları yaşlı adam

Sezon açılışında Gi-hun (No. 456) kötü adadaki yurtlara girdiğinde, izleyiciler ilk olarak 1 Numara’ya maruz kalırlar. Karşısındaki ranzadaki yaşlı adam, beyin tümörü olduğunu söyler, ancak katılmayı seçer. Çünkü bu onun son fırsatıdır. İkisi, bölüm boyunca bir baba-oğul ilişkisini taklit eden benzersiz bir bağ geliştirir. Ayrıca Yeşil Işık Kırmızı Işık oyundan elendiğinde yarışmacılar Gi-mahallesinde toplanır. Rekabet edecek bir ortak bulmak, yarışmacılar için en yürek parçalayıcı rauntlardan biridir. Bazıları kasıtlı olarak ortaklar ararken, birçoğu süreç boyunca yakın oldukları rakiplerle çiftleşmeye karar verir.

Gi-hun, bir köşede terk edildiğini ve kimsenin onu almadığını fark ettikten sonra gider ve yaşlı adamın arkadaşı olmayı teklif eder. Aktris Han Mi-nyeo (Kim Joo-ryoung), bu noktada dengesiz sayıda yarışmacı olduğu için tekmeler ve çığlıklar atarken güvenlik görevlileri tarafından tek başına bırakılır ve taşınır. Daha sonra, sözleşmedeki bir hüküm sayesinde yurtta yara almadan tekrar ortaya çıkar ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını kanıtlar.

Gerçek kavgaya geri dönersek, çiftler arka bahçeleri, yıkama hatları ve sokakları olan normal bir Güney Kore mahallesi gibi görünmek için yapılmış bir alana girerler. Şaşırtıcı bir şekilde, diğer ortaklara karşı rekabet etmek için takım oluşturmak yerine, biri ölene kadar birbirlerine karşı misket oyunu oynamaları talimatı verilir.

Il-nam daha sonra tümörünün neden olduğu bir hafıza kaybı dönemi geçirir, çocuksu bir duruma geriler ve uydurma mahallede kendi mahallesi gibi dolaşır. Gi-hun, seçtikleri oyunu oynamaya başlamadan önce onlara yetişmek için çaresiz bir girişimde bulunur ve onların peşinden gider.

Squid Game yaşlı adam en başından beri zayıf olarak tasvir edilmiştir. Seong Gi-hun dışında herkes yaşı yüzünden ondan nefret eder. Yaşlı adam, sakatlığına ve beyin tümörüne rağmen çoğu maçı çözecek ve takımın kazanma şansını destekleyecek kadar zeki olduğunu göstermiştir. Bu başlangıç, izleyicilerin çoğunu şoke etti. Yaşlı adam tartışmasız oyunun en tanınmış karakterlerinden biriydi.

Kalabalığın çoğunluğu Yaşlı Adam’ın Gi Hoon için özverili fedakarlığına tepki olarak hıçkıra hıçkıra ağladı. Tabii ki, kısa süre sonra keşfettiğimiz gibi, fedakarlık gerçekçi değildir. Tüm oyun, güçlü ve baskıcı bireyler tarafından oynanan bir ölüm kalım oyunudur.

Yaşlı Adam Oyunu Neden Kurdu?

Sezon finalinde yaşlı adam, oyunu şaşkın Gi Hoon’a icat ettiğini açıkladı. Ayrıca, oyunu yapmak için bir gerekçe verdi. Eylemin arkasındaki motivasyonun sadece zaman geçirmek için bir araç olduğunu kabul etti. Aslında Oh Il Nam bunu at yarışına benzetiyor. Tıpkı dünyanın her yerinde at müzayedelerinin yapıldığı zamanki gibi. Bu kadar hayal kırıklığına rağmen, yaşlı adam için övgüyle bahsedenler de mevcuttu.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın