Squid Game 240 Numara- Ji Yeong - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Squid Game 240 Numara- Ji Yeong

Squid Game 240 numara, dizinin çok sevilen ve merak edilen bir karakteridir. Squid Game’de 240 numaralı karakter olan Ji-yeong’u kısaca inceledik. Lee Yoo-Mi, 1998’de Super Elite Model En İyi Yetenek Ödülleri’nde en büyük onuru evine alarak sayısız haber kanalında itibar kazanmayı başardı ve 2007’de çevrimiçi perakendeci Coconut Island’ı kurdu. Ancak, Lee’nin hayran kitlesi önemli ölçüde arttı. Sonunda artık ünlü olan televizyon dizisi Squid Game’de görünerek tanınmayı başardı. 240 numaralı karakteri canlandıran oyuncu, papaz babasını öldüren ve Squid Game’e katılan genç bir kızı canlandırdı.

Seyirci, rakibi 67 numaralı yarışmacının hayatını kurtarmak için hayatını tehlikeye atan yarışmacı Lee Yoo-mi’nin karakterini izlerken gözyaşlarına boğulmuştu.

Squid Game’den Ji-Yeong (Lee Yoo-Mi) Kimdir?

squid game 240Pin
squid game 240 numara- ji yeong

Güney Koreli aktris Lee Yoo-Mi, Squid Game filmindeki rolüyle uluslararası tanınırlık kazanmayı başardı. Dizide sadece kısa bir rolü vardı, ancak halkın onu olumlu bir şekilde hatırlaması yeterliydi. İzleyici araştırması şunları söylüyor: “18 Eylül’de Lee Yoo Mi’nin yaklaşık 40.000 Instagram takipçisi vardı. Lee Yoo Mi’nin takipçi sayısı, Chuseok sırasında çok ilgi toplayan Squid Game’in yayınlanmasından kısa bir süre sonra 21 Eylül itibariyle 250.000’den fazla takipçiye yükseldi.

Ji Yeong olarak da bilinen Squid Game 240 numara, şiddet uygulayan babasını öldürdüğü için hapis yattı ve serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra, gelecek için çok az veya hiç umudu olmadan, Squid Game’e katıldı. Birlikte bir maç oynamadan önce, Ji Yeong, Sae-byeok’a gerçek adını ve kendi kişisel deneyimini bildirir. Her ne kadar spoiler vermek istemesek de ikili dizinin en duygusal anlarından birini yaşıyor.

Oyuncu “It’s Okay To Be Sensitive”, “Uisa Yohan” ve “Just Dance” gibi dizilerde rol aldı. Varo Entertainment tarafından temsil edilen 27 yaşındaki aktris Lee Yoo-Mi, Na Hong-film jin’in The Yellow Sea’deki ilk rolüyle 2010’dan beri televizyon ve film endüstrisinde çalışıyor.

Lee Yoo-Mi, Squid Game 240 numara Kaç Yaşında?

Aktris Lee Sung Kyung’a benzerliği ile dikkat çeken Lee Yoo-Mi, 27 yaşında.

Lee Yoo-Mi’nin Burcu Nedir?

2010 yılında Türkçe ismiyle Sarı Deniz ile oyunculuğa adım atan Yoo-Mi, bir Yengeç kadınıdır ve Yengeç burcunun güzelliğini ve cesaretini bünyesinde barındırdığını görebiliriz. 27 yaşındaki genç oyuncu başarılı performansıyla her zaman dikkat çekmeyi başarıyor.

Lee Yoo-Mi’nin Doğum Günü Nedir?

Lee Yoo-Mi 18 Temmuz 1994’te doğmuştur.

Lee Yoo-Mi Nerede Doğup Büyüdü?

Güney Kore’nin Jeonju kentinde dünyaya gelen aktrisin kökeni bilinmiyor.

Lee Yoo-Mi Nerede Yaşıyor?

Lee Yoo-Mi’nin Güney Kore’de yaşadığı bilinmektedir fakat bu durum ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.

Lee Yoo-Mi’nin Boyu ve Kilosu

Squid Game 240 numara, Squid Game’deki rolünden sonra, Lee Yoo-Mi’nin popülerliği resmen fırladı. Bunu şimdi 2 milyondan fazla Instagram takipçisi olduğu gerçeğiyle de kanıtlayabiliriz. Sonuç olarak, insanlar Squid Game 240 numara, Lee Yoo-Mi’nin fiziksel özelliklerini de aramaya başladılar. Lee Yoo-Mi 1.67 metre boyunda ve 42 kilo ağırlığında.

Lee Yoo-Mi’nin Yer Aldığı Diğer Yapımlar

 • Just Dance – Ddaebbogurzeu – KBS2 / 2018 – Kim Do-Yeon
 • The Russian Novel – Rusian Soseol – 2013 – Yoo-Mi
 • Voice 2 – OCN / 2018 – Hwang Hee-Joo
 • Grape Candy – Chung Podo Satang – 2012 – Sun-Joo (young)
 • The Yellow Sea – Hwang Hae – 2010 – Tae-Won’s daughter
 • Welcome to Waikiki – Eulachacha Waikiki – JTBC / 2018 – Ji-Young
 • Drama Stage: Everyone Is There – Moodu Geugote Idda – tvN / 2020
 • Ugly Cake – Motnani Songpyun – MBC / 2012
 • Diary Of A Night Watchman – Yagyungkkoonilji – MBC / 2014
 • Basketball – tvN / 2013
 • Korean Peninsula – Hanbando – TV Chosun / 2012
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın