Spotify Playlist Beğenenleri Görme Popüler Oldu - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Spotify Playlist Beğenenleri Görme Popüler Oldu

Spotify playlist beğenenleri görme konusu her zamankinden daha fazla popüler bir hale geldi. Herkes yaptıklarıyla takdir edilmek ister. Örneğin, bir gönderi Twitter veya Instagram’da paylaşıldığında ne kadar çok beğeni alırsa o kadar mutlu olursunuz. Bu, bazı insanlar için çoğunluk için olduğundan daha fazla önemlidir. Bu kişiler Spotify ve diğer sosyal medya ağlarını beğenenleri görmek isteyebilir.

Spotify Playlist beğenenleri görme özelliğinin geri dönüp dönmeyeceği merak konusu. En sık talep edilen sorgulardan biri, daha önce Spotify tarafından sunulan bu özelliğin kaldırılmasıyla ilgili araştırmalar sürüyor. 2013 yılında, Spotify çalma listenizi kimin beğendiğini görme becerisi bir özellik olarak istendi.  Spotify Topluluğu forumlarında, kullanıcılar neredeyse on yıldır bu talebe oy veriyor ve yorum yapıyor ve Spotify’ın bu seçeneği sağlaması için yalvarıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi çoğu insan çalma listelerini kimin beğendiğini görmek istiyor.

Spotify Playlist Tam Olarak Nedir?

spotify playlist beğenenleri görmePin
spotify playlist beğenenleri görme popüler oldu

Spotify Playlist Beğenenleri Görme, Spotify çalma listesi özelliği, sevdiğiniz sanatçıların müziklerinin bir listesini derlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Seçtiğiniz müzik, bir adla etiketleyebileceğiniz Spotify çalma listesine eklenebilir veya çıkarılabilir. Spotify çalma listenizi özel veya yalnızca sizin için erişilebilir yapmak için, sırasıyla Özel Yap veya Herkese Açık Yap komutlarını kullanın. Spotify çalma listenizin başlığının yanındaki üç noktaya dokunarak, görünen alternatifler arasından bunu seçebilirsiniz.

Spotify Playlist Beğenenler Nasıl Görünür?

Spotify Playlist Beğenenleri Görme, Spotify’da çalma listesi beğenenlerini görüntülemenizi sağlayan bir işlev yoktur. Ancak, çalma listenizi kimlerin beğendiğini görebilirsiniz. Çalma listenizi kaç kişinin beğendiğini kontrol etmek için uygulamanın mobil veya masaüstü sürümünde Spotify profilinizi ziyaret etmelisiniz. Akıllı telefon uygulamasında, ekranın sağ alt kısmından kitaplığınızı seçtikten sonra sol üst köşedeki profil fotoğrafınıza dokunun. Listenin en üstündeki “Profili görüntüle”ye dokunun, ardından oynatma listenizin tamamını görüntülemek için “Tümünü gör”e tıklayın.

Masaüstü ekranınızın sağ üst köşesinde, Arkadaş Etkinliği çubuğunun yanında, adınızı ve ardından profilinizi tıklayın. Buradan “Genel Çalma Listeleri”ni ve ardından aşağı kaydırarak “Tümünü Gör”ü seçin. Ardından, her bir oynatma listesinin başlığının altında listelenen takipçi sayısıyla birlikte tüm oynatma listelerinizin bir listesini alırsınız.

Bununla ilgili bir ton tıklama tuzağı var ki bu talihsiz bir durum, ancak gerçek şu ki Spotify çalma listenizi kimin beğendiğini bulmak için etkili bir geçici çözüm veya püf noktası yok. Bu konuyla ilgili sayısız makale okumuş ve saatlerce YouTube videosu izlemiş olabilirsiniz. Fakat hiçbiri Spotify oynatma listesi beğenilerini görüntülemenin bir yolunu sunmuyor.

Çoğu kişi, sizi en son takip eden kişinin de çalma listelerinizden birini beğenip beğenmediğini kontrol etmeden önce Spotify profilinizin yeni bir takipçisi olana kadar beklemenizi önerir. Başlamak için, yeni takipçinizin de müziğinizden hoşlanıp hoşlanmadığını doğrulamanın bir yolu yoktur. Ek olarak kim bütün gününü Spotify çalma listesinin beğenilerini ve takipçi sayısını kontrol ederek geçirir?

Bunun için net bir teknik yok. Özellik isteğine oy verin ve yorum yapın ve ardından Spotify’ın bu özelliği geri getirmesini bekleyin.

Spotify Çalma Listesinin Kapağını Değiştirebilir Miyim?

Evet değiştirebilirsiniz. Bunu tamamlamak için bazı harici web sitelerinden yardım almalısınız. Daha fazla araştırarak bir link bulabilirsiniz. Bu tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Spotify Playlist İndirilebilir Mi?

Sizin veya bir başkasının ürettiği bir Spotify çalma listesi kolaylıkla indirilebilir. Bunu yapmak için, oynatma listesi adının yanındaki üç noktayı tıkladığınızda görünen menüden İndir’i seçin. Bunu yaptığınızda, indirilen çalma listesindeki şarkıları dinlemek için internet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın