Spellbreak İçin En İyi Grafik Ayarları 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Spellbreak İçin En İyi Grafik Ayarları 2020!

spellbreak i̇çin en i̇yi grafik ayarları 2020!Pin

Spellbreak İçin En İyi Grafik Ayarları 2020!

Spellbreak nihayet herkes için çıktı ve insanlar türünün tek örneği bir büyücü olan battleroyale’nin tadını çıkarmaya başladılar. Maalesef herkesin Spellbreak’i ultra ayarlarda oynamak için harika bir donanımı yok, bu yüzden buradaki okuyucu arkadaşlarım için Spellbreak’te gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için kullanmanız gereken en iyi grafik ayarları

Spellbreak Grafik Ayarları:

spellbreak i̇çin en i̇yi grafik ayarları 2020!Pin

Ekran Modu: Tam Ekran

Spellbreak gibi bir Battleroyale oyunu için oyunu tam ekranda oynamak şarttır. Oyunlar, pencerelerde tam ekran modunda daha iyi çalışır çünkü pencereler, tam ekranda çalışan uygulamalara öncelik verecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu yüzden oyunu tam ekran oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca düşmanları ve sandıkları daha hızlı tespit etmenize yardımcı olur.


Ekran Çözünürlüğü: Maks

Oyun oynamak için her zaman daha yüksek çözünürlük önerilir. Özellikle geniş bir ekranınız olduğunda. Daha yüksek çözünürlükler daha temiz dokular verir ve aynı zamanda görme gücünüzü vurgulamanızı sağlar. Düşük çözünürlüklerde dokular bulanıktır ve yüksek zorlanmaya neden olabilir.


Sınır FPS: Sınırsız

Bir battleroyale oyunu. En azından monitör yenileme hızınız ile aynı FPS’ye ihtiyacınız var . Yani 144hz’lik bir monitörünüz varsa, FPS’niz 144 olmalıdır. Bu nedenle, ayarları buna göre yaptığınızdan emin olun.

Grafik kalitesi: Özel

Her ayarı manuel olarak düzenleyeceğimiz için grafik kalitesi özel olacaktır.


3D Çözünürlük: 80-90

Çoğu oyuncu için varsayılan ayarı tavsiye ederim. Daha yüksek her zaman grafikler için daha iyidir, ancak FPS için kötüdür.

En iyi FPS’yi istiyorsanız 80-90 arasında bir değer tutun. En iyi grafikleri istiyorsanız% 100 ile devam edin.


Geometri Detayı: Yüksek

Düşmanları daha iyi tespit edebileceğiniz için yüksek kaliteyi tavsiye ederim. Harita üzerinde koştururken çok daha kolay.

Grafik kalitesi de yüksek ayarlarda iyidir. Bu yüzden kullanmanızı tavsiye ederim. Daha iyi FPS için ayarları kesinlikle orta olarak ayarlamanız gerekiyorsa.


Gölgeler: Düşük

En iyi FPS’yi istiyorsanız gölgeleri düşük tutun. Gölgelerin iyi bir GPU’ya ihtiyacı vardır ve oyundaki diğer ayarlarla karşılaştırıldığında o kadar da gerekli değildir. Bunun yerine, daha iyi bir oyun performansı için doku ayrıntılarını artırabilirsiniz.

Kenar yumuşatma: Orta

Kenar yumuşatma, oyunun gerçekten iyi görünmesini sağlayabilir ancak iyi bir GPU gerektirir. 4GB’tan fazla VRAM’iniz varsa, yüksek ayarlarla gidin, aksi takdirde orta, fazlasıyla yeterlidir.


Doku ayrıntısı: Yüksek veya Çok Yüksek

Ben şahsen 4GB’tan fazla GPU’ya sahip olanlar için çok yüksek dokular öneririm. Bu oyun, grafik yoğun değildir ve bu nedenle çok yüksek doku kalitesinde bile oldukça sorunsuz çalışabilir. Daha fazla FPS istiyorsanız, diğer herkes için Yüksek ayarlar da iyi bir seçenektir.


Malzeme ve Efektler: Orta

Orta ayarlar, malzeme ve efektler için en iyisidir. Çok yüksek ayarlar efektlerin iyi görünmesini sağlar ancak bazen büyülerin arkasına gizlenmiş oyuncuları göremezsiniz. Etkiler çok yüksekse acı çekiyor, bu yüzden orta veya yüksek ayarları tavsiye ederim. Akış yapıyorsanız ve harika bir GPU’nuz varsa, insanlar büyücü becerilerini ve büyülerini görmeyi sevdikleri için Çok yüksek sizin için uygundur.


İşlem sonrası: Orta veya Yüksek

Yeterli VRAM’e sahip bir GPU’nuz olduğu sürece sonradan işleme, işlemeyi hızlandırmaya yardımcı olabilir. 4GB grafik kartına sahip olanlar için orta veya Yüksek ayarları seçin. 6GB VRAM’e sahip olanlar için çok yüksek ayarları seçin.

2GB kartla oynayan diğer herkes, spellbreak’de orta ayarları seçmeniz gerekir

Vsync: Kapalı

Çevrimiçi bir oyun olduğundan beri Vsync, bir no-go. RTX kartınız yoksa bunu kapatın. Vsync, giriş gecikmesi ekler ve bazen eksik ve hatalı çekimlerle sonuçlanabilir. Tüm battleroyale oyunları için kapatmanızı tavsiye ederim.

Hepsi benim büyücü arkadaşlarım. Bunlar, oyunda gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için kullanabileceğiniz en iyi Spellbreak grafik ayarlarıdır. Ağ gecikmesi yaşamanız için wifi’nizi oyun oynamak için daha hızlı hale getirdiğinizden emin olun .

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın