Sınırsız UC PUBG Mobile'de Nasıl Ücretsiz UC Alınır %100 Çalışıyor! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Sınırsız UC PUBG Mobile’de Nasıl Ücretsiz UC Alınır %100 Çalışıyor!

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Sınırsız UC PUBG Mobile’de Nasıl Ücretsiz UC Alınır %100 Çalışıyor!

Merhaba oyuncular, size pubg bedava uc‘nin tüm numaralarını anlatmadan önce, tüm bu numaraların çok gerçek numaralar olduğunu söylemek istiyorum [Kendini doğruladı] Bu numaraların yardımıyla, ayrıca her sezon için uc’yi çok kolay bir şekilde topladım.

Ayrıca, tüm bu hilelerin hackleme olmadığını, pubg hesabınızı hiçbir şekilde tehdit etmeyeceğini söyleyeyim.
Bu tek makalede pubg ücretsiz uc edinmeniz için birçok yöntemden bahsedeceğiz, ayrıca bu makaleye ileride gelecek olan püf noktalarını da ekleyeceğiz, bu nedenle bu güncellemeyi hemen görmek istiyorsanız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. ayrıca bu sayfaya yer işareti koyabilir.

Tüm bu yöntemler, sadece bir sezon için değil, tüm pubg sezonu boyunca uc toplayabileceğiniz şekildedir, bu püf noktalarından bazıları Royal Pass için UC alacak Yakında ve birkaç gün sonra bazı hileler uc alacak, ancak tüm bu yöntemlerle Royal Pass için tamamen ücretsiz uc alacağınızın garantisidir.

TÜM EN İYİ YÖNTEMLER İÇİN PUBG ÜCRETSİZ UC NASIL ALINIR

1. Yöntem: – Çevrimiçi Anketle Ücretsiz Pubg UC Alma

yaparak para kazanabileceğiniz ve size anlatacağım ücretsiz uc satın alabileceğiniz birçok uygulama ve web sitesi vardır

1. Google Opinion Rewards

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Google Ödüllü Anketlerde, her gün yeni sorular sorarsınız ve Google’ın size para ödediği kendi Görüşlerini vermeleri gerekir ve bu parayı Play Store’da harcayabilirsiniz. Bu parayla pubg için UC satın alabilirsiniz. Bu aynı zamanda bir kraliyet geçişi için uc toplayabileceğiniz çok iyi bir yöntemdir.

2. Crownit

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Crownit’te her gün yeni sorular soruyorsunuz ve parayı alacağınız kendi fikirlerini vermeleri gerekiyor ve bu parayı PayPal üzerinden alabilirsiniz, bu parayla pubg için uc satın alabilirsiniz. Royal Pass için uc toplayabilirsiniz.

2. Yöntem: – Yönlendirin ve Kazanın [yalnızca 2 bakın]

Evet, Arkadaşlar, Royal Pass için yalnızca 2’ye başvurarak para toplayabilirsiniz.

Size 1’e 1 referans için çok para veren birçok uygulama olduğunu bileceksiniz, ancak burada size tamamen orijinal bir uygulama olan ve size % 100 garanti para verecek olan sadece 1 uygulamadan bahsedeceğim, bunun için yapacaksınız Herkes için çok kolay olan sadece 2 başvurmalıdır

Bugün herkesin evinde 2’den fazla telefon var, onu alarak aile üyenizin telefonuna başvurabilirsiniz Bu uygulamanın adı merhaba, uygulama 1’in yönlendirilmesi için size 350 rupi veriyor ve ayrıca günlük aktiviteden ekstra bir Gelir yapabilirsiniz.

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Adım 1: Aşağıya tıklayarak buradan indirebilirsiniz.

Buraya Tıkla

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Adım 2: Şimdi, telefon numaranızla kayıt olmanız gerekiyor, ayrıntılar isteyen her kimse onu doldurmak zorunda kalacak {telefon no. İsim ve doğum tarihi}

Adım 3: Artık arkadaşlarınızı tavsiye bağlantınızı kopyalayarak veya doğrudan paylaşım seçeneğine tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Adım 4: Yönlendirme bağlantısını almak için aşağıdaki resimleri takip edin.

sınırsız uc pubg mobile'de nasıl ücretsiz uc alınır %100 çalışıyor!Pin

Adım 5: Arkadaşınız size verilen bağlantıdan o uygulamayı yükler yüklemeden hemen 50 rupi alacaksınız. Geri kalanı için 300 rupi almak için, arkadaşınızın bu uygulamayı 14 gün boyunca günde bir kez açması gerekecek ve her Parayı gün boyunca alacaksınız, benzer şekilde, 14 gün sonra toplam 350 Rs’ye sahip olacaksınız. 14 gün sonra 400 Rs’ye sahip olacaksınız ve bu parayı Paytm’iniz aracılığıyla alabilirsiniz.

Bu parayla uc uygulama içi Pubg satın alabilirsiniz

İnternette bu tür bir çok uygulama var, ona atıfta bulunarak günlük çok fazla gelir elde edebilirsiniz, böylece Royal’i satın alabileceğiniz her sezon için uc alacaksınız. Geçmek.

3. Yöntem: – Turnuvaları Oyna

Bu yöntem iyi bir oyuncu olanlar içindir, bu maçlarda olabildiğince çok kazanabilirsiniz, bu maçların fiyatı iyi ve eğer kazanmayın o zaman öldürmeler bile 10-20 rupi’den para alır. Bunlardan para alabilir ve onları Royal Pass

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın