Snapchat Eski Fotoğrafı Yeni Gibi Atma - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Snapchat Eski Fotoğrafı Yeni Gibi Atma

Snapchat eski fotoğrafı yeni gibi atma konusu çok fazla araştırma yapılan konulardan biridir. Özellikle kullanım ve anlam açısından son derece önem arz eden konulardan biridir. Bu bağlamda, nasıl yapılacağını keşfettikten sonra eski fotoğrafları Snapchat’e hızlı bir şekilde yeni bir şekilde atabilirsiniz. Snapchat’teki eski bir fotoğraf nasıl yepyeni görünebilir? Eski bir fotoğrafın nasıl hızlı bir şekilde paylaşılacağına dair tüm bilgileri topladık.

Eski Snapchat fotoğrafının yepyeni görünmesi için görüntüyü seçmek çok önemlidir. Ardından resimde üç yerde bulunan makas sembolüne tıklayarak tarihi nasıl keseceğinizi ve fotoğrafı nasıl atacağınızı seçebilirsiniz.

Eski Bir Snapchat Fotoğrafını Nasıl Paylaşabilirim?

snapchat eski fotoğrafı yeni gibi atmaPin
snapchat eski fotoğrafı yeni gibi atma

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf, video ve hikaye gönderebilecekleri bir sosyal medya sitesidir. Özellikle yaygın olarak kullanılan bir program olduğu göz önüne alındığında, işlemlerin gerçekleştirilme şekli araştırılmaktadır. Snapchat’teki her işlem belirli bir prosedür kullanılarak yapılır ve bu prosedürlerle ilgili bilgiler çevrimiçi olarak bulunabilir. Snapchat uygulamasına fotoğraf yükleyerek takipçilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Önce görüntüleri çekip sonra paylaşmak ya da saklamak mümkündür. Ancak bu durumda, paylaşılacak resim veya videolarda çekim tarihlerine yer verilir. Bu tarihlerin var olmasını istemeyenler, onlardan nasıl kurtulacaklarından emin değillerdir.

Arada görünen tarihlerin önüne geçmek için, fotoğrafları Snapchat’e kaydedip daha sonra yayınlamak da mümkün. Birçok Snapchat kullanıcısı, eski bir fotoğrafı yepyeni bir fotoğrafmış gibi nasıl paylaşacağına ilişkin talimatlar için çevrimiçi oluyor. Her şeyden önce, bu fotoğrafları galeriden paylaşmanın gerekli olduğunu anlamak çok önemlidir. Galeriden bir görsel seçmek ve onu hikaye alanına taşımak için bu yöntemi kullanmak önemlidir. Ardından resim ekranda belirir ve ekranın bir köşesinde üç nokta oluşur. Snap düzenleme seçeneğini kullanmak için bu üç noktayı tıklayın. Sağda bir makas simgesi belirir ve üzerine tıklamanız gerekir.

Makasa tıklamak ekranı tamamen karartacağından, görüntünün tamamı çizilmelidir. Bundan sonra, o bölgeden ayrılmak ve kamera ekranına dönmek için çıkartma simgesine tıklamanız gerekir. Zaten kesilmiş ve yapıştırılmış olan çıkartmayı seçmek için makas simgesine tıklayın.

Fotoğraf ekrana sığana kadar genişletilmesi gerektiğinden tarihsiz olarak çekilmelidir. Bu yöntemde, makas işlemi sırasında etiketten tarih kaldırılır, geriye sadece atılacak fotoğraf kalır. Tarihi kaldırmak için başka bir teknik, fotoğraf çekerken fotoğrafı ve ekran görüntüsünü seçmektir. Ekran görüntüsü bugün çekileceği için fotoğrafı göndereceğiniz günün tarihi bu şekilde gözükecektir.

Snapchat eski fotoğrafı yeni gibi atma

Snapchat’te eski bir fotoğrafı o anlık şekilde yayınlamak için çeşitli teknikler kullanabilirsiniz. Tarih bilgisini sticker olarak eklemeden fotoğrafı kesmek için öncelikle fotoğrafı hikaye bölümüne taşıyın ve makas sembolüne tıklayın. Bir sonraki adım, ekranda ayrı bir resim çekmektir, bu resim daha sonra eklenmiş olmalıdır.

Yepyeni görüntülerle karıştırılabilmesi için eski görüntülerde tarihin görünmemesi gerekir. Ancak snapchat fotoğrafları çekilirken tarihler görünüyor. Paylaşılabilmesi için hemen bir anlık çekim yapılmalıdır. Aksi takdirde fotoğrafın çekildiği veya kaydedildiği tarih görülecek ve bu tarihler fotoğraf çekilirken görülecektir.

Sadece ekranın karardığı tarihi eklemeden fotoğrafı çıkartma olarak kaydetmek önemlidir. Bu yöntemde fotoğraf tarihsiz aynı gün çekilecektir. Hikayeye ikinci bir fotoğraf eklenmeli, ardından sticker alanından alınan fotoğraf tarihsiz olarak hikayede paylaşılmalıdır.

Eski Fotoğrafı Yeni Gibi Paylaşma Listesi

 • Snapchat kamera arayüzündeki galeri düğmesine tıklayın.
 • Paylaşmak istediğiniz resmi seçin.
 • Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayarak Snap Düzenle’yi seçin.
 • Sağdaki makas simgesini bulun ve tıklayın. Makas simgesine dokunduğunuzda ekranınız kapanacaktır.
 • Parmağınızla resmin tamamını izleyin ve ardından çıkartma sembolünü seçin.
 • Şimdi o alanı terk edin ve kamera ekranına dönün.
 • Herhangi bir şeyin resmini çekin.
 • Bundan sonra sağdaki çıkartma sembolüne basın.
 • Az önce yaptığınız çıkartmaya basın ve Makas sekmesini seçin.
 • Çıkartma, ekranı tamamen kaplayana kadar büyütülecektir.
 • Basitçe Hikayenize bir Snap gönderin veya bunu bir arkadaşınızla paylaşın.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın