Simpler Premium APK Özellikleri - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Simpler Premium APK Özellikleri

Simpler Premium APK son zamanlarda fazlasıyla indiriliyor. Kullanıcılar programın APK sürümünü gerçekten çok seviyor. İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmek ister misiniz? Busuu veya Memrise gibi programlar kullandıysanız, bu programa da bakabilirsiniz.

İnsan bilgisinin temeli İngilizcedir. Bizim için İngilizce iletişim çok önemlidir. İngilizce öğrenmek için her zaman yanınızda bir öğretmeniniz olmalıdır. Simpler, çeşitli İngilizce kaynakları sunarak ve bunlara eşlik edecek ilgi çekici İngilizce görevleri sunarak öğretmeninizin yerini alacak. Simpler adlı İngilizce öğrenmek için bir uygulama ücretsizdir ve basit gramer kurallarına sahiptir. Her konuya uyacak şekilde geliştirilebilecek çok çeşitli dersler ve temel gramer yapıları sunacaktır. Bilgi testi modunu kullanarak İngilizce telaffuzu geliştirir ve hataları ortadan kaldırır.

Simpler Özellikleri

simpler premium apkPin
simpler premium apk özellikleri

İlgi Çekici Eğitim

İngilizce dilbilgisini mümkün olan en mantıklı ve erişilebilir şekilde öğrenin. İngilizce dilbilgisi dilin yapısına uygundur. İngilizce dersini sıkıcı bulduysanız artık o eğlenceli bir hal alacak. Simpler, birkaç dedektif hikaye oyunu aracılığıyla bir İngilizce öğrenme kütüphanesi sunar. Eğlenceli oyun Metin parçacıkları aramanız ve bunları uygun şekilde yüklemeniz gerekecek.

Bildirimler

Muhtemelen her gün İngilizce pratik yapmayı unutacaksınız çünkü yapacak çok iş var. Simpler tarafından günlük İngilizce dersleri anında size bildirilecektir. Memor, gün boyunca kilit ekranınızda bildirimler sağlayarak yeni kelimeleri ezberlemenize yardımcı olur.

Yeni Başlayanlar

Uygulamanın dört seviyesi vardır. Bunlar Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate ve Upper-Intermediate olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca uygulama yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için iki alternatif sunar. Ekranda yeni başlayanları seçtikten sonra karşınıza çıkacak olan daire içerisinden bir kategori seçmeniz istenecektir. Teşvik edici bir dil kullanarak başlamanızı tavsiye ederiz. Temel kelimelere hakim olduğunuzda cümleler ortaya çıkmaya başlar. Ek olarak, cümleleri seçtiğiniz anda yüksek sesle söylenir.

İleri Seviye

İleri seviye çoğunlukla yetişkinlere açıktır. Gelişmiş seviyeyi seçtiğinizde sizi test eder. Testi geçtiğinizde, yeterlilik seviyenize göre sizin için kelimeler ve deyimler oluşturulur. Bu bölümü oldukça faydalı ve anlaşılır bulan kullanıcılar vardır. Çünkü üniversitelerde ilk derslerde sınıfın seviyesi değerlendirilir ve sonuçlara göre dersin yapısına karar verilir. Bu uygulamayı sık sık kullanırsanız istediğiniz seviyeye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Google Play Market’ten 10 milyondan fazla kez indirilen program, 5 üzerinden 4,8 gibi çok yüksek bir puan aldı. Ancak bu programlar, para ödenene kadar gerçekten işlevsel değil. Aşağıda, size VIP sürümünü sağladık. Bu arada, uygulamanın bir bütün olarak bir dezavantajına işaret edecek olursak, o da birkaç Türkçe terimin yanlış yazılmış olmasıdır. Gelecekteki güncellemelerin bunu düzelteceğini umuyoruz.

Simpler APK Özellikleri

APK modu ile Simpler uygulamasında binlerce ücretsiz İngilizce kaynağına ve dersine erişin. APK dosyamızı indirerek premium üyeliğin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Reklamların varlığı genellikle öğrencilerin odağını kaybetmesine neden olur. İngilizce öğrenirken artık hiç reklam görmeyeceksiniz.

İngilizce öğrenmek çok önemlidir. Ücretsiz İngilizce öğrenmek için öğretmenlere gitmekten kaçının. Ücretsiz kullanım için daha basit bir uygulama mevcuttur. Temelden uzmanlığa kadar zengin bir gramer bilgisi sağlar. Hemen en güncel Simpler Premium Apk 2022 uygulamasını indirin ve programı kullanmaya başlayın.

Açık ve anlaşılır bir İngilizce kelime öğrenme sistemi geliştirilmiştir. Basit bir çevirinin yanı sıra, uygulamada bilmediğiniz bir kelimeye karşılık gelen bir eylemi gösteren özel olarak oluşturulmuş bir çizim görebilirsiniz. Bu, anımsatıcı olarak başka bir zihinsel görüntü oluşturmanıza izin verecektir. Ebbinghaus unutma eğrisi, Simpler’ın yeni cümleleri tekrarlama sıklığını belirlemek için kullanılır. Yani bu şekilde gerçekten kaliteli bir şekilde çalışabileceksiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın