Shadowgun War Games, PUBG Mobile ve COD: Overwatch tarzı oyun ile Yaygınlaşmaya Başladı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Shadowgun War Games, PUBG Mobile ve COD: Overwatch tarzı oyun ile Yaygınlaşmaya Başladı!

shadowgun war games, pubg mobile ve cod: overwatch tarzı oyun ile yaygınlaşmaya başladı!Pin

Shadowgun War Games, PUBG Mobile ve COD: Overwatch tarzı oyun ile Yaygınlaşmaya Başladı!

Popüler mobil oyunlar PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile‘ın uğraşması gereken yeni bir rakip var. Shadowgun War Games, Madfinger Games’den yeni bir oyun. Adil olmak gerekirse, Shadowgun serisi bir süredir devam ediyor ve bu en yeni sürüm. Shadowgun War Games, oyuncu savaşlarına karşı 5v5 Oyuncu için taktiksel çok oyunculu bir Birinci Şahıs Nişancı oyunudur.
Shadowgun Savaş Oyunları: Özellikler

Bu oyun çoğu açıdan Overwatch’a oldukça benzer. Overwatch hayranları için tek yakalama, dokunmatik kontrolleri kullanmak zorunda kalacakları. Bu bir sorun teşkil etmiyorsa, oyunun tadını çıkarmalıdırlar. Oyun henüz tüm bölgelerde ve ülkelerde kullanılamıyor. Çünkü yayıncılar Madfinger Games aşamalı olarak yayınlanacak. Oyun Hindistan‘da Android ve iOS için zaten mevcut. Franchise’a gelince, Shadowgun mobil cihazlardaki en eski ve en popüler FPS oyunlarından biridir. Ve bu oyun için iyi bir genişleme noktası gibi görünüyor.

Oyun, mobil cihazdaki diğer FPS oyunlarına benzer kontrollere sahiptir. Açıkçası kimse eski Shadowgun oyunlarından birini oynadıysa, bu oyunu oynamak onlar için bir yolculuk olurdu. Oyun Overwatch gibi farklı kahraman türleriyle koniler ve oyuncular da onları özelleştirebilir. Bu kahramanların her biri Blink, savunma oyuncuları için kalkan ve agresif oyun stili olan oyuncular için Berserk modu gibi benzersiz yeteneklere sahiptir.

Oyunun en önemli kısmı, oyuncunun diğer dört oyuncudan oluşan bir takım kazandığı ve beş kişilik başka bir takıma karşı karşıya gelmeleri gereken çok oyunculu yönü olmalıdır. Bu, rekabetçi olasılık için oyunu açar ve Overwatch’ın bu oyun için geliştirilen rekabetçi bir sahne gibi de şaşırmayacağız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın