Seafight Bedava Hesaplar 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Seafight Bedava Hesaplar

Seafight Bedava Hesaplar; yayın yılı olan 2006dan bu zamana dek hep oyuncuların en sevdiği deniz savaşı oyunlarından biri olmayı başarmıştır. Ve o zamanlardan beri oyun severler hep Seafight Bedava Hesaplar için araştırmalar yapmışlardır.

Eğer ki siz de yeni bir hesap açıp o hesabı kasmaya uğraşmak istemiyorsanız Seafight Bedava Hesaplar ile hazır kasılmış olan hesapları alıp oyuna daha ileri seviyelerden başlayabilirsiniz. Bu sayede hem oyunu oynarken sıkılmazsınız hem de diğer oyunculara göre daha üstün olursunuz.

Neden Seafight Bedava Hesaplar Kullanmalıyım?

Seafight Bedava Hesaplar kullanmanızı tavsiye eder hiçbir şekilde hile kullanmamanızı öneririm çünkü hile hem yasal bir şey değildir hem de hoş bir şey değildir. Hile yaparak diğer rakiplere üstünlük sağlamak keyifli bir şey değildir. Diğer oyuncular tarafından da hoş karşılanan bir durum değildir.

Ama Seafight Bedava Hesaplar kullanarak oyuna giriş yaptığınızda hem hile yaparak alacağınız gemilerden bazılarına sahip olursunuz hem de herhangi bir yasa dışı ya da hoş olmayan bir davranış sergilememiş olursunuz.

Bizlerin sizlere dağıttığı bu Seafight Bedava Hesaplar tamamıyla oyun kuralları çerçevesinde kasılmış olup hesapların herhangi bir ban yeme durumu söz konusu değildir. Oyun içerisindeki bazı gemiler hem ücretli hem de bazılarını almak oldukça fazla emek gerektiriyor.

Bizler de sizler o gemiler için çok çaba harcamayın diye hesapları kasıp o gemilerden bazılarını da hesaptaki envantere ekledik. Bu sayede üst düzey gemiler ile rakiplerinizle kıyasıya mücadele edebileceksiniz.

Ayrıca Seafight’in daha gelişmiş bir oyunu da vardır. Bu oyun World of Warship. Bu oyun Pc üzerinden oynanabiliyor olması ile oyun severlere kolaylık sağlıyor. Ancak bu oyun Steam üzerinden satın alınıp oynanabiliyor ve siz de Steam üzerinden World of Warship’i satın alıp oynamak isterseniz Bedava Steam Cüzdan Kodu yazımızı ziyaret ederek Steam hesabınıza o kodları kullanıp ücretsiz bir şekilde para yükleyip bu oyunu da oynayabilirsiniz.

Seafight Nasıl Bir Oyun?

Oyun tamamıyla ücretsiz bir oyundur ve oyuna Web tarayıcısı üzerinden oynamak gerekmektedir. Oyunun mobil veya Pc versiyonu yoktur. Web tarayıcınız üzerinden Seafight resmi sitesine giderek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun ara yüzleri oldukça gelişmiş ve oyunda yapılacak birçok şey bulunmaktadır. Ve oyunun grafikleri de gelişmiştir. Oldukça eski bir oyun olmasına rağmen gelen güncellemeler ile oyun çok fazla gelişip yeni çıkan oyunlar gibi grafiklere sahip olmuştur.

Sen de korsan olup denizlerin hükümdarı ol. Bütün gemileri yen ve bayrağını her yerde dalgalandır. Herkes tarafından konuşulan gemici sen ol. Oyun bir aksiyon ve strateji oyunudur. Denizlerde birbirinden korkunç ama eğlenceli savaşlara gir savaşları kazan ve galibiyetinin ödülü olan servetin tadını yaşa.

Çapanı çek halatını çöz ve hemen denizlere açıl korku yok. Denizlerin en korkulan ve konuşulan korsanı sen olacaksın ve Seafight Bedava Hesaplar ile bu hayalleri daha kısa bir zamanda gerçekleştireceksin.

Seafight Sistem Gereksinimleri

Çoğu kişinin oyunu tercih etmesinin diğer bir sebebi de sistem gereksiniminin düşük olmasıdır.

Windows 7 ve üzeri sürümler
4GB Ram
2 GB Sabit Disk Alanı
DSL/Cable Bit bağlantı

Bunlar, en iyi oyun deneyimi için sistem gereksinimleridir. Oyunu yürütmek için gereken minimum gereksinimler daha düşüktür. Bu sayede de oyuna erişiminiz daha kolay olmaktadır. Oyunda 30 farklı dil seçeneği mevcuttur bu yüzden oyunun oyuncu kitlesi dünyanın her tarafından oyunculara sahiptir. 48 milyondan fazla oyuna kayıtlı kişi bulunmaktadır. Bu sayede oyun bulurken ve oyun içinde düşman ararken hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. 

Ayrıca oyunda çok fazla da etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinliklere katılıp etkinliğe özel gemilere sahip olabilirsiniz. Bizlerin verdiği Seafight Bedava Hesaplar içinde de bazı etkinlik gemileri mevcuttur. En yakın zamanda kar erimesi etkinliği olmuştur. Bu etkinlikte deniz üzerinde bulunan etkinlik gemilerine hasar verirsiniz. Verdiğiniz hasara göre de ganimet, xp veya etkinliğe özel materyaller kazanabilirsiniz.

Seafight Bedava Hesaplar

Lütfen her bir ziyaretçimizin yalnız 1 tane hesap almasını rica ediyoruz çünkü eğer siz birden fazla hesap alırsanız diğer ziyaretçilerimiz hiç hesap alamaz. Sizler de bu dağıttığımız hesaplar ile oyuna giriş yapıp ileri sevilerde başlamanın ve bazı ayrıcalıkların keyfini yaşayın.

Kullanıcı Adı: zagros1
Şifre: 123456
Kullanıcı Adı: hacker21
Şifre: 896549845461
Kullanıcı Adı: gamelord99
Şifre: 053521422365
Kullanıcı Adı: pitbull65
Şifre: 123456
Kullanıcı Adı: mehlika12
Şifresi: ahmet1212

Bu hesaplar ile oyuna giriş yaptıktan sonra hesabın şifresini değiştirmenizi tavsiye ederiz çünkü eğer değiştirmez iseniz başka ziyaretçilerimiz de yazımızda bu hesapları gördüğü için onlar da bu hesaplara giriş yapabilir ve sonra bir takım sıkıntılar çıkabilir o yüzden hesaba giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştiriniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Seafight Bedava Hesaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın