Sanal Numara Alma Ücretsiz 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Sanal Numara Alma Ücretsiz, Günümüzde yurt dışına yaptıkları seyahatler için sim kartı alan çoğu kişi artık ücretsiz sanal numara kullanmayı tercih ediyor. Peki ücretsiz sanal numaralar ile neler yapılabilir?

Sanal numara ile normal numaranız ile yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz. İstediğiniz kişiyi arayabilir, ya da mesaj atabilirsiniz. Sanal numaraları kullanarak sosyal medya hesaplarınızın doğrulama işlemlerini dahi yapabilirsiniz.  Şahsınıza ait numaranızı başkaları ile paylaşmaktan kaçınıyorsanız veya işletme sahibi iseniz ve size bir Whatsapp numarası gerekiyorsa sanal numara alma yöntemini kullanarak istediğiniz numaraya ücretsiz sahip olabilirsiniz. Aldığınız sanal numara ile Whatsapp, Facebook, Telegram ve daha birçok sosyal medya hesabında kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için sanal numara nasıl alınır ve sanal numara alma ücretsiz gibi konulara değineceğiz. Sizlere nasıl sanal numara alabileceğinizi anlatacağız.  Sanal numara alma işlemini uygulamalar aracılığı ile de yapabilirsiniz. Ancak bazı uygulamalar bu işlemden ücret talep edebiliyor. Bu yazımızda size ücret ödemeden nasıl sanal numara alacağınızı anlatacağız.

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Ücretsiz sanal numara alma nasıl yapılır konusu çoğu kişinin merak ettiği konulardan. Özelliklede Whatsapp için ücretsiz olarak nasıl sanal numara alınabileceği merak ediliyor. Yazımızda paylaştığımız uygulamalar ile aldığınız sanal numaraları Whatsapp içinde kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar üzerinden aldığınız sanal numara ile Whatsapp erişimi sağlayabilirsiniz. Numarayı girdikten sonra gelen onay kodunu ilgili alana girerek onaylama işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Sanal numaralar genellikle Whatsapp için kullanılıyor. Bu neden ile Ücretsiz sanal numara alma konusu oldukça fazla merak ediliyor. Bu yazımızda bunu nasıl yapacağınız ve sanal numaraları nerden alacağınızı anlatıyoruz.

Bedava Sanal Numara Nasıl Alınır?

Sanal Numara Alma Siteleri

Ücretsiz sanal numara almak için en çok kullanılan programları sizin için derledik. Yazımızın devamındaki sitelerden birisini kullanarak ücretsiz sanal numara sahibi olabilirsiniz. Yazımızdaki ücretsiz sanal numara almak için en çok kullanılan sitelerden yararlanabilirsiniz

Phone.com

Phone.com sanal numara alma sitelerinden dünyada en çok kullanıcısı olan sitelerden birisi. Bu uygulamayı kullanarak sanal numara alabilirsiniz. Phone.com aylık belirli bir ücret karşılığında müşterilerine sanal numara alma ve kullanıcılara özel panel aracılığı ile numara yönetme işlemlerinizi yapma imkanı sunuyor.

Grasshoper

Grasshoper ABD ve Hindistan’da fazlası ile kullanılan sanal numara alma servisi. Grasshoper aracılığı ile sanal numara alabilir ve kullanabilirsiniz. Grasshoper sanal numara alma servisinden 7 gün boyunca ücretsiz yararlanabilirsiniz. Servisi kullanmaya devam etmek isterseniz aylık ödeme yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz.

TectNow

TextNow sanal numara servisini özellikle Amerika ve Kanda için kullanabilirsiniz. TextNow sanal numara alma servisi ile Amerika ve Kanada tarafında yapılacak olan aramalardan ücret alınmıyor. Bu iki ülke dışındaki ülkelerden birisine arama yapmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

SMS Recieve Free

SMS Recieve Free adından da anlaşılacağı üzere tamamen ücretsiz bir platform. SMS Recieve Free ile sanal numara almak ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bu servise bilgisayar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Servisin uygulaması bulunmuyor. Whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamaları için doğrulama işlemi yapmak durumundaysanız SMS Recieve Free servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Fazlası ile kullanışlı ve her ay güncellenen bu site ile sanal numara alma işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz

Virtual SIM

Virtual SIM birçok ülkeye sanal numara hizmeti vermektedir. Virtual SIM, 38 farklı ülkeye arasından istediğiniz ülkenin numarasına sahip olabiliyorsunuz. Virtual SIM servisi ile Amerika’da dahil daha birçok ülkeden sanal numara alma ücretsiz. Eğer yurt dışına çıkma gibi bir plan yaptıysanız ve sanal numaraya ihtiyacınız varsa Virtual SIM servisini kullanabilirsiniz. Virtual SIM ile ücretsiz sanal numara sahibi olabilirsiniz. Aldığınız sanal numarayı Whatsapp ve daha birçok sosyal medya hesabı için kullanabilirsiniz

Secure Messenger SafeUm

Secure Messenger SafeUm telefonlar için uygulaması bulunana bir servis. Bu servis ile sanal numara alma ücretsiz olarak yapılabiliyor. Android ve İOS destekli bir uygulamadır. Sizde Secure Messenger SafeUm servisin uygulamasını telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. Secure Messenger SafeUm uygulamasını cihazınıza indirdiyseniz, size verilen sanal numarayı kullanarak doğrulama işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama aracılığı ile aldığınız sanal numarayı dilediğiniz sosyal medya platformunda kullanabilirsiniz.  Arama yapmak istiyorsanız uygulamadan kredi satın almanız gerekiyor. Aynı şekilde mesaj atmak için de kredi satın almanız gerekiyor.

Sanal Numara Alma Uygulaması

Sizlerde ücretsiz olarak sanal numara alabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Talktone uygulamasına göz atabilirsiniz. Kanada ve Amerika’ya ait ücretsiz sanal numara alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, Talktone Android uygulamasından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahip uygulama doğrulama işlemi için en çok tercih edilen servislerden. Sizde Whatsapp doğrulama işlemi yapacaksanız Talktone uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. İlk olarak Talktone uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indiriyoruz.
  2. Uygulamaya üye oluyoruz. İsterseniz yeni bir üyelikle ile giriş yapabilir, isterseniz Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz
  3. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra uygulama size ücretsiz sanal numara verecektir.
  4. Whatsapp uygulamasına giriş yaparak telefon numarasını ekleyip doğrulama işlemini yapabilirsiniz.
  5. Yaptığınız doğrulama işlemi için kullanacağınız kod uygulamaya gelecek.
  6. Bu kodu alıp Whatsapp’a girerek doğrulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Talktone uygulaması ile Whatsapp sanal numara onaylama işlemi bu kadar basit.

Bedava Sanal Numara Alama

Bedava sanal numara alma işlemini birçok siteden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak genellikle çoğu site sizlerden aylık ücret talep edecektir. Bazı siteler tek seferlik ücretlerde talep edebilir. Ücretsiz olarak sanal numara kullanmak için yazımızda sizlerle paylaştığımız site ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Sanal numara alma ücretsiz konusu hakkında sizleri yazımızda bilgilendirmeye çalıştık. Bu yazımızdan yararlanarak sizlerde sanal numara, fake numara alma yollarını öğrenebilirsiniz. Konu hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=XjaGUGD9BLY

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın