Mobil Oyunlar

Rogue Company için gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için Grafik Ayarları

rogue company için gecikmeyi düzeltmek ve fps'yi artırmak için grafik ayarları

Rogue Company için gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için Grafik Ayarları

Rogue Company, Hi-Rez stüdyosunun Valorant ve CS: GO gibi oyunları üstlenmeyi amaçlayan en son oyunudur. Oyun gerçekten harika ve twitch farming hack’i kullanarak oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Bazı insanlar Rogue Company’de gecikme yaşadıklarını söyledi, bu yüzden şirket için en iyi ayarlarla bir gecikme düzeltme kılavuzu oluşturmaya karar verdik. En İyi grafik ayarlarıdır. Yani daha fazla uzatmadan başlayalım:

Yüksek pinglerin ve ağ gecikmesinin en önemli nedeni, yanlış bölge seçimidir. Size en yakın bölgede oynadığınızdan emin olun.

Bu ayar Sosyal> Bölge > Bölgeniz altında bulunabilir.

rogue company için gecikmeyi düzeltmek ve fps'yi artırmak için grafik ayarları

Rogue için en iyi Grafik ayarları

rogue company için gecikmeyi düzeltmek ve fps'yi artırmak için grafik ayarları

Ekran Modu: Tam Ekran

şirketin tadını çıkarmak istiyorsanız, bu oyunu tam ekran modunda oynamalısınız. Oyun çok daha iyi görünüyor ve tam ekran uygulama günah pencerelerine daha fazla kaynak ayrılıyor.

Çözünürlük: Max

İlgili Makaleler

Daha yüksek çözünürlük gözleriniz için daha iyidir ve ayrıca düşmanları daha iyi tespit edebilirsiniz. Oyunu her zaman sisteminizin desteklediği maksimum yerel çözünürlükte oynayın.

Vsync: Kapalı

Tüm çevrimiçi oyunlarda Vsync’i kapatmanız gerekir. Atış oyunlarında daha da fazlası. Vsync giriş gecikmesi ekler ve 2080ti’niz yoksa bunu devre dışı bırakmanızı öneririm.

Hareket Bulanıklığı Etkin: Kapalı

Yapmanız gereken bariz bir şey. Hareket bulanıklığını kapatın, daha iyi nişan almak ve kolay öldürmeler için netliğe ihtiyacınız var.

Çerçeveyi Kaydet : %100

Bunu varsayılan olarak tutun. Daha yüksek FPS için düşürebilirsiniz, ancak grafik kalitesi önemli ölçüde düşer ve bu nedenle bu seçeneği kullanmanızı önermiyorum.

Rogue Company’de gelişmiş grafik ayarları

rogue company için gecikmeyi düzeltmek ve fps'yi artırmak için grafik ayarları

Görüş Mesafesi : Yüksek veya Ultra

Yüksek veya Ultra’da düşmanları daha iyi tespit edebilir ve onları uzaktan görebilirsiniz. Açıkçası, oyun içi avantajı istiyorsanız bunu ultra seviyede tutmanız gerekir. Özellikle keskin nişancıysanız.

Gölgeler: Düşük veya Orta

Gölgeler oyunun iyi görünmesini sağlar, ancak FPS ve GPU kaynakları pahasına. Sisteminizde üst düzey bir GPU yoksa, düşük veya orta ayarlara bağlı kalın.


Kenar Yumuşatma: Orta


Bu ayarı orta seviyede tutun. Bu, oyun içindeki kenarları kaldırmanıza ve oyunun daha temiz görünmesine yardımcı olabilir.

Dokular : Yüksek veya Ultra

Bu ayar, VRAM’inize daha bağımlıdır, bu nedenle uygun bir ayar seçin.

2 GB VRAM için orta ayarlarla gidin

Yüksek ayarlarla 4 GB VRAM Go için

6GB ve Üzeri için Ultra ayarlarla gidin

Görsel FX : Düşük veya orta

Bu, düşük FPS sorunlarına sahip sistemlere yardımcı olabilir. Bu ayarı düşük olarak ayarlayın; bu, görsel kaliteyi biraz düşürür ancak FPS’ye harika bir destek sağlar. diğer herkes kalite ve performans arasında iyi bir denge için orta ayarları seçebilir.

İşlem Sonrası : Düşük veya orta

Çoğu sistem için orta önerilir. Düşük VRAM’ınız varsa, düşük ayarlarla gidin. 4GB veya daha yüksek grafik kartınız varsa, orta ayarlarla gidin. Oyunun çok daha iyi görünmesini sağlıyor.

Yeşillik: Düşük

Düşürülmesi gereken en belirgin ayardır. Bu, oyundaki çim ve diğer gereksiz bitki örtüsünü azaltacak ve düşmanları tespit etmeyi kolaylaştıracak ve size daha yüksek kare hızları sağlayacaktır. Bunu düşük seviyeye ayarlayın ve sahtekar şirketteki gecikmeyi düzeltin ve oyun içi performansı ve FPS’yi artırın.

Hepsi bu kadar millet. Bunlar haydut şirketlerdeki en önemli grafik ayarlarıydı. Umarım gecikme sorunlarınız giderilmiştir ve yüksek FPS’de haydut şirketin tadını çıkarabilirsiniz. Önerileriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin. Mutlu Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu