Rocket League'de nasıl arkadaş eklenir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Rocket League’de nasıl arkadaş eklenir?

rocket league'de nasıl arkadaş eklenir?Pin

Rocket League’de nasıl arkadaş eklenir?

  • Rocket League, Psyonix tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir oyundur.
  • Oyuncular artık bu yöntemleri kullanarak arkadaşlarını oyuna ekleyebilir.

Rocket League, diğer çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, şüphesiz en çok arkadaşlarla eğlenmek.

Rocket League, insanların arkadaşlarıyla eşleşebilecekleri ve turbo yakıtlı bir araba futbolu oyununun tadını çıkarabilecekleri takım tabanlı bir oyundur. Artık oynaması ücretsiz hale geldiğine göre, oyuna her zaman yeni oyuncular girecek – hepsi de arkadaşlarını eklemek isteyecek.

Bu nispeten kolay bir şey olsa da, birçok yeni oyuncu menüler arasında hareket etmekte zorluk çekiyor. İşte Rocket League’de oynamak için arkadaşlarınızı nasıl ekleyebileceğiniz.

Epic ID’lerini kullanarak Rocket League’e arkadaş ekleme

Rocket League’in Epic Games’te serbest kalmasıyla, birçok insan bu oyuna akın ediyor. Ama işte oyuna nasıl arkadaş ekleyebileceğiniz.

Öncelikle, oyuncuların ana ekrana gitmesi ve ardından R2 / RT düğmesine basması gerekir. Bu sosyal profili ortaya çıkarır. PC’deki oyuncuların sosyal profillerine erişmek için “Hızlandır / Gaz” olarak atanan düğmeye basmaları gerekir.

rocket league'de nasıl arkadaş eklenir?Pin

Burada, PC’deki oyuncuların alttaki arkadaş ekle düğmesine tıklaması gerekirken, PS4’teki oyuncuların kare düğmesine tıklaması gerekir. Bu, oyuncuların arkadaşlarının Epic ID’sini girebilecekleri bir klavye getirir.

rocket league'de nasıl arkadaş eklenir?Pin

Bitti seçeneğine tıkladığınızda arkadaşlık isteği gönderilir ve isteği kabul ettiklerinde oyuncular arkadaşlarını kolayca partiye ekleyebilirler.

PSN / Xbox Live’ınızda arkadaşlarınız varsa, onları Rocket League’de de arkadaş olarak ekleyebileceğiniz sosyal sekmelerinizde gezinebilirsiniz.

Rocket League’in serbest kaldığı zamandan beri, oyun Steam’de kaldırıldı. Ancak oyunu Steam’de olanlar yine de uygulama üzerinden oynayabilirler. Bununla birlikte, Epic Games ID ile arkadaş eklemek söz konusu olduğunda, ister PC ister başka bir platform olsun, yukarıdaki eğitim aynı kalır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın