Roblox Şifremi Unuttum-Şimdi Ne Yapmalıyım - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Roblox Şifremi Unuttum-Şimdi Ne Yapmalıyım

Roblox Şifremi Unuttum, Bu en iyilerimizin bile başına gelir. Roblox hesabınıza giriş yaparsınız, ancak şifrenizi kaybettiğinizi ve hesabınıza geri giremediğinizi fark edersiniz. Bu sizin başınıza geldiyse endişelenmeyin: sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hesabınıza geri dönmenin birkaç yolu vardır. Bu yazıda hepsini inceleyeceğiz, böylece Roblox deneyiminizin daha başlamadan bitmediğinden emin olabilirsiniz!

roblox şifremi unuttumPin
Roblox Şifremi Unuttum

Roblox şifrenizi unuttuğunuzda, sıfırlamak en iyi çözümdür.

Şifrenizi unuttuysanız Roblox hesabınızı kurtarmanız mümkündür. Aşağıdaki adımlar bunu yapmanıza yardımcı olacaktır:

  • https://www.roblox.com/login/forgot-password-or-username adresine gidin ve şifrenizi sıfırlamanın ne kadar sürdüğü ve sıfırlandıktan sonra ne olacağı hakkında bilgi içeren bu sayfadaki talimatları izleyin.
  • Kullanıcı adınızı veya avatarınızı değiştirmek istiyorsanız, bunun yerine buraya gidin: https://accounts.robloxgames.com/login/username_change

Her ikisine de erişiminiz varsa, kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi kullanarak unutulan bir şifreyi kurtarabilirsiniz.

Her ikisine de erişiminiz varsa, kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi kullanarak unutulan bir şifreyi kurtarabilirsiniz.

Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız:

roblox şifremi unuttumPin
Roblox Şifremi Unuttum

Eğer kullanıcı adınızı biliyorsanız:

Kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi hatırlayamıyorsanız, bazı güvenlik sorularını yanıtlayarak bunları bulabilirsiniz.

Kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, bazı güvenlik sorularını yanıtlamayı deneyebilirsiniz. Bu işe yaramazsa, hemen support@roblox.com adresinden bizimle iletişime geçmenizi öneririz; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

roblox şifremi unuttumPin
Roblox Şifremi Unuttum

Bu sorulara doğru yanıt veremiyorsanız, tek seçeneğiniz alternatif bir e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturmak olabilir.

Bu soruları doğru yanıtlayamazsanız, tek seçeneğiniz alternatif bir e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturmak olabilir. Güvenlik sorularını tekrar sağlamanız ve doğru yanıtlamanız gerekecektir.

Alternatif bir e-posta adresiniz yoksa veya herhangi bir nedenle doğrulama işlemini tamamlayamıyorsanız, lütfen [https://en.help.roblox.com/hc/en-us] adresinden roblox destek ile iletişime geçin.

Hesabınızı kurtarmak için şifre sıfırlama sayfasına erişmeyi deneyin ve adımları uygulayın.

Hesabınızın ayarlarından “Şifrenizi mi unuttunuz?” seçeneğine tıklayarak şifre sıfırlama sayfasına erişebilirsiniz. Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi hatırlayamıyorsanız, bazı güvenlik sorularını yanıtlayarak bunları bulabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Umarız bu makale, kayıp bir roblox hesabını kurtarmanın neden bu kadar önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olmuştur. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bunları aşağıda yorumlar bölümünde bırakın!

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın