Roblox Oyun Önerileri - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Roblox Oyun Önerileri

Roblox oyun önerileri son zamanlarda fazlasıyla araştırılan bir konudur. Roblox inanılmaz derecede popüler çünkü her yaştan kullanıcının orijinal içerik oluşturmasına ve milyonlarca diğer kullanıcıyla paylaşmasına olanak tanıyor. Bu liste, açık oynanabilir bir çevrimiçi Lego oyunu olarak düşünülebilecek Roblox’un en sevilen oyun türlerini içermektedir. En iyi Roblox oyunlarını inceleyelim.

Royale High

roblox oyun önerileriPin
roblox oyun önerileri

Callmehbob’un en sevilen Roblox yapımlarından biri olan bu oyunda karakteriniz ile büyülü bir evrene girebilirsiniz. Bir lise öğrencisi olarak çeşitli derslere katılabileceğiniz ve bunun sonucunda elmas kazanabileceğiniz bu oyun modunda derslerde başarılı olarak ve ödevlerinizi yaparak seviye atlayabilirsiniz.

Work at a Pizza Place

Roblox’un ilk oyun türlerinden biri olan Work at a Pizza Place, oyunun en sevilen oyun modları arasında yer almaya devam ediyor. Oyuncular pizzacıdaki çeşitli aktiviteleri yönetir ve bir pizzacıyı simüle eden oyun modunda pizzacının çalışmasını sağlar. Elbette bu arada birlikte çalışmak zorundalar.

Jailbreak

Çocukken oynadığımız hırsız-polis oyunlarının elektronik muadili diyebileceğimiz bu oyun seçeneği ister hırsız ister polis olarak oynamanıza olanak sağlıyor. Hırsızların amacı hapisten kaçmak iken, polisin amacı belli ki onları yakalamaktır. “Jailbreak” adlı basit ama canlı oyun modunu oynamaya başladığınızda, zamanın ne kadar hızlı geçtiğini hemen anlayacaksınız.

Piggy

Korku alt türünün bir örneği olarak hizmet veren bu oyunda amacınız Piggy sizi yakalamadan kaçmak. Aynı zamanda sizinle aynı kaderi paylaşan oyunculardan biri de gruba ihanet eder ve Piggy’nin kazanması için elinden gelen her şeyi yapar. Zaman zaman elinde bıçakla, bazen de kurduğu tuzaklarla bizi takip etmeye çalışan Piggy’den kurtulmanız gerekiyor.

Murder Mystery 2

Roblox platformunda en popüler oyunlar arasında yer alan bu oyun dilimize “Katili Yakala” olarak çevrilebilir. Bu oyun modunda, bir katil her masum oyuncuyu öldürmeye çalışırken, masum oyuncular da katil tarafından keşfedilmeden hayatta kalma mücadelesi veriyor. Aynı anda masum oyuncular arasından rastgele seçilen bir oyuncu bir silah alır. “Şerif” seçilir seçilmez tabancayı çalan adam, katili durdurmaya çalışır. Yanlış oyuncuya vurursa oyunu kaybeder. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve çok eğleneceğiniz bu oyunda bir katil olarak seçilme olasılığınızı yükseltmek için Robux’u kullanabilirsiniz.

Welcome to Bloxburg

Platformdaki en fazla oyuncu aktivitesine sahip oyunlardan biri olan WtB’de devasa bir şehir olan Bloxburg’da doğuyorsunuz ve hem çevrenizi hem de kendinizi tanımak için çaba göstermelisiniz. Mevcut birçok işten birinde çalışarak bu oyunu oynarken bir ev, araba satın alabilir veya şehirde gezintiye çıkabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınız için evinizde bir parti verme seçeneğiniz de var. GTA serisinin hayranları şüphesiz bu oyuna da bayılacak.

Dust: Wasteland Survival

Bu oyun, kullanıcıların çoğunluğu tarafından bilinmemesine ve görünürde bir sebep olmaksızın popüler olmamasına rağmen, platformdaki en iyiler arasındadır. Oyunda, Arizona’nın ve Nevada’nın kavurucu çöllerinde hayatta kalmaya çalışmalısınız. Sıcaklar üzerinize çökmeden üssünüzden ve haritanızdan aldığınız eşyaları kullanarak yaşamaya devam etmeniz gerekiyor. Kısa bir süre sonra bu oyun beta aşamasından çıkacak ve normal sürüm olarak oynanabilecek. Arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Roblox Hangi Yaş İçin Uygundur?

ESRB, Roblox’u ABD’de 10+ olarak derecelendirdi ve bu da onu 10 yaş ve üstü çocuklar için uygun hale getirdi. Oyuncuların sesli sohbeti kullanabilmeleri için yaşlarını doğrulamaları ve kimliklerini göstermeleri için artık 13 yaşında veya daha büyük olmaları gerekir.

Roblox Oyunları Ücretsiz Mi?

Herkese açık olan Roblox mağazasında bir dizi ücretsiz oyun bulunmaktadır. Oynamak için oyun içi para birimi olan Robux ile ödeme yapmanız gerekebilir.

Bedava Robux Almak Mümkün Mü?

Oyun içi ürünler oluşturarak, Google Ödüllü Anketlerde (yalnızca Android için kullanılabilir) puan toplayarak Roblox’ta ücretsiz Robux alabilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın