Roblox Combat Warriors’ta Daha İyi Olmak İçin En İyi İpuçları ve Püf Noktaları

Roblox Combat Warriors’ta Daha İyi Olmak İçin En İyi İpuçları ve Püf Noktaları, Roblox’ta savaş simülasyonu oyunları sıkıntısı olmasa da, oynanabilecek en iyi oyunlardan biri muhtemelen Combat Warriors olacaktır. Bu özellikle bir battle-royale simülatörü arıyorsanız geçerlidir. Buna ek olarak, oyunun adından da anlaşılacağı gibi, Roblox Combat Warrior’un temel prensibi tonlarca dövüşü içerir. Bu nedenle, savaşla ilgili pek çok ipucu mevcut olsa da, Roblox Combat Warriors’ta performansınızı tanrı seviyesine yükseltmenin en iyi yollarından bazılarını gözden geçireceğiz.

roblox combat warriorsPin
roblox combat warriors

Roblox Combat Warriors’ta Nasıl Daha İyi Olunur – En İyi Püf Noktaları

Roblox Combat Warriors’da iki tür sunucuya katılabilirsiniz. Birincisi, yeni oyuncuların oyunun temel mekaniklerini öğrenebileceği, kredi kazanmak için öğütebileceği ve kontrollere daha aşina olabileceği Yeni Başlayanlar Seviyesidir. İkincisi ise tecrübeli oyuncuların birbirleriyle rekabet edebildiği, yeteneklerini sergileyebildiği ve rozetler kazanabildiği Standart Seviye. Yeni olsanız da olmasanız da, işte oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları:

Tahmin Edilebilir Olmayın ve Hareket Etmeye Devam Edin

Basit gibi görünse de, oyun sırasında düşman oyunculara doğru koşmamak çok önemlidir. Bunu yaparsanız, saldırınızı savuşturacaklardır.

Çeşitli Yardımcı Programlardan Yararlanın

Kunai, C4, Ayı Tuzağı, Parça Tesirli El Bombası veya Hayalet İksir gibi çeşitli araçları kullanarak Combat Warriors’taki seviyenizi artırabilirsiniz. Bu kaynakları kullanmanın en iyi yollarından bazılarını aşağıda özetledik.

Hata Ayıklama Modu

Combat Warriors’da, vuruş kutularını görmek ve daha iyi anlamak için Hata Ayıklama Modunu etkinleştirebilirsiniz. Bu ayarı bulmak için ekranınızın sağ tarafındaki “Dişli” simgesine bakın. Hata Ayıklama Modu, ayarlar listesinin en altında yer alacaktır. Bu seçenek, çeşitli silahlarla denemeler yapmanıza ve tam etki alanını görmenize olanak tanır.

Başlangıç Sunucularında Kalın

Combat Warriors’ta seviyenizi yükseltmenin bir başka yolu da Başlangıç sunucusundan en iyi şekilde yararlanmaktır. Burada Seviye 20 ila 30 olana kadar kolayca öğütebilirsiniz. Elbette, bu yalnızca Seviye 15 ve altındaysanız işe yarayacaktır, bu nedenle öğütme sırasında Başlangıç sunucularından çıkmadığınızdan emin olun.

roblox combat warriors 1Pin
roblox combat warriors'ta daha i̇yi olmak i̇çin en i̇yi i̇puçları ve püf noktaları

Büyük Sunuculara Girmeyin

Artık tüm temel bilgileri ele aldığımıza göre, Roblox Combat Warriors’da nasıl daha iyi olabileceğiniz hakkında konuşmanın zamanı geldi.

İlk olarak, çok sayıda oyuncunun bulunduğu büyük sunuculara girmeyin. Bunun nedeni, kalabalık olacakları ve öldürülme şansınızın daha yüksek olacağıdır. Ayrıca bu sunucularda çoğunlukla kamp yapan farming hesaplarından da kaçınmalısınız. Combat Warriors’u Windows PC‘nizde oynuyorsanız, biraz gecikme de yaşayacaksınız, bu da sinir bozucu olacaktır – bu yüzden en iyi hareketiniz bunlardan kaçınmaktır.

Son olarak, birçok kişinin yaptığı yaygın bir hata, çok sayıda oyuncunun bulunduğu büyük sunuculara girmektir. Bu sunucularda çoğunlukla kamp yapan farming hesaplarına dikkat edin. Combat Warriors’u Windows PC’nizde oynuyorsanız, biraz gecikme yaşayacaksınız ve bu da sinir bozucu olacaktır – bu yüzden en iyi hareketiniz bunlardan kaçınmaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın