Riot ücretsiz League of Legends geri ödeme jetonu veriyor! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Riot ücretsiz League of Legends geri ödeme jetonu veriyor!

riot ücretsiz league of legends geri ödeme jetonu veriyorPin

Riot ücretsiz League of Legends geri ödeme jetonu veriyor!

League of Legends oyuncularının çoğu , değerli geri ödeme jetonlarını yıllar önce kullandı. Ama şimdi, 2020 sezonunu kutlamak için Riot onları ücretsiz veriyor.

Geri ödeme jetonları oyunculara Lig’in mağazasında bulunan bir deriyi, bir şampiyonu veya diğer kozmetik ürünleri iade etme fırsatı sunar .

Yanlış yönlendirirseniz veya sadece bir kalp değişikliğiniz varsa, soru sorulmamış bir geri ödeme için jetonlarınızdan birinde nakit ödeme yapabilirsiniz. Üç simgenizi kullandıktan sonra, onlar iyiye gitti.

Riot’un yeni anlaşması burada devreye girer. Hesabınızın ömrü boyunca geri ödeme jetonlarınızdan en az birini kullandığınız sürece, bir freebie almaya hak kazanırsınız. Hemen hemen en çığır açan hediye ve sadece son 90 gün içinde satın alınan ürünleri iade edebilir, ancak en azından beklediğinizde kullanışlı olabilir.

Geri ödeme jetonuna uygun olup olmadığınızı kontrol etmek için burayı tıklayın ve giriş yapın.

Ama unutmayın, bir kez gitti, gitti – bu yüzden acele etmeyin. Bir şampiyonu veya Blue Essence ile satın alabileceğiniz bir şeyi iade etmek yerine, büyük bir şey için kaydedin.

Yeni (ve pahalı) Louis Vuitton cildinden bıktın mı? Geri ödeme. Yeni nihai cildin umduğun gibi değildi? Geri ödeme. Ücretsiz geri ödeme simgenizden en iyi şekilde yararlanın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın