Red Dead Redemption 2 Hile Kodları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları; Red Dead Redemption 2 oyununun bilgisayar versiyonunun piyasaya çıkması ile birlikte, konsolda oyun oynarken kullandığınız hileleri aynı şekilde bilgisayarında da kullanabilirsin. İşte bilgisayar için Red Dead Redemption 2 hile kodları.

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları kullanmak için sadece birkaç basit adımı tamamlaman gerekiyor. Red Dead Redemption 2 hilelerini kullanmak için ilk önce oyun menüsüne girerek “Settings” yani “Ayarlar” sekmesine tıklayın. Ardından da açılacak olan sayfa üzerinde yer alan “Cheats” yani “Hileler” sekmesini açmalısın.

Açılacak olan sayfa üzerine de aşağıda senin için paylaştığımız Red Dead Redemption 2 hile kodlarından kullanmak istediğini yazarak hileyi aktifleştirebilirsin. Unutma ki bir hileyi çalıştırdıktan sonra tekrar de-aktif edebilirsin. Hileyi istediğin gibi kullanmak senin elinde. Yani bir hileyi yazdıktan sonra istediğin zaman açıp kapatabilirsin; böylece sürekli ezberinde bir hile tutmana gerek yok.

Red Dead Redemption 2 Hileleri

Red Dead Redemption 2 oyununun konsol versiyonunda olduğu gibi bir hileyi aktif hale getirerek oyun oynamaya başladığın zaman, başarım kazanamadığını bilmelisin. Oyunda her ne kadar hile kullanmaya izin verilse de hile kullanırken, diğer oyunculara haksızlık olmaması açısından başarım verilmiyor. Yani oyunu oynuyorsun ancak ilerleme kaydedemiyorsun.

Senin için araştırarak bulduğumuz Red Dead Redemption 2 hile kodları yazımızın devamında yer alıyor. Red Dead Redemption 2 oyununda çalışan 30’dan fazla hile kodu bulabilirsin. Normalde bu hile kodları, oyun dünyası içerisinde tamamen dağınık bir şekilde bulunuyor. Örnek vermek gerekirse de bir gazete açtığın sırada, içerisine gizlenmiş bir hile görebilirsin. Zaten bazı hile kodlarını çalıştırmak için de senden ilk önce bu tür bazı şartları taşıman isteniyor.

Red Dead Redemption 2 Hile Kaydetme

Red Dead Redemption 2 oyununda bazı hile kodlarını girdiğin zaman, ilk önce ilgili gazetenin envanterinde olması isteniyor. Aksi takdirde gireceğin hile çalışmayacak. Sadece bu sebepten ötürü bile oyun içerisinde dolaşırken olabildiğince fazla sayıda gazete satın almanı öneriyoruz. Bu şekilde işlerin daha da kolaylaşacak.

Red Dead Redemption 2 oyununda en basit hileleri bulmak için, harita üzerinde yer alan en yakındaki bir gazete satıcısını ziyaret etmen gazete satın alman faydalı olacak. Gazeteyi satın aldıktan sonra da gazetenin arka tarafını çevirerek, sayfanın alt kısımda yer alan sözlere göz atabilirsin. Bu şekilde Red Dead Redemption 2 hile kodları görme şansı elde etmiş oluyorsun.

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları PC

Red Dead Redemption 2 oyununda kullanabileceğin hilelerin tek kaynağının da gazeteler olmadığını söyleyebiliriz. Oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan farklı eşyalarda da Red Dead Redemption 2 hile kodları ile karşılaşma şansın var. Bazen önüne çıkan bir fotoğrafta, bir haritaya bakarken ve diğer belgeleri gördüğün zaman kesinlikle ‘flip’ yardımı ile arka kısmını çevirerek sağına soluna bakmalısın. Belki birisini arkasında Red Dead Redemption 2 hile kodları PC rastlayabilirsin.

Red Dead Redemption 2 hile kodları kullanmak için oyunu açtıktan sonra Settings kısmına gitmen, sonra da PlayStation 4’te Üçgen tuşuna, Xbox One’da ise Y tuşuna basarak Cheats menüsünü açman gerekiyor. Ardından da Red Dead Redemption 2 hile kodlarını kullanmaya başlayabilirsin.

RDR2 Para Hilesi 2022

Red Dead Redemption 2 hile kodlarını kullanırken dikkat etmen bir noktaya parmak basmamız gerekiyor. Oyun içerisinde bir hile kodunu kullanmaya başlamadan, ilk önce oyunda kaldığınız yeri kaydederek daha önce kazandığın tüm ilerlemeleri kaydetmeni öneriyoruz. Çünkü Red Dead Redemption 2 hile kodlarından birisini birle kullanmaya başladığın zaman artık Kupa kazanamayacaksın.

Diğer oyunculara haksızlık olmaması için böyle bir yöntemin uygulanmış olması kimisini mutlu ederken, zaten diğer şekilde hile kullanmak da biraz saçma olabilir. Ayrıca Red Dead Redemption 2 hile kodlarından birisin kullandığın zaman, oyun içerisinde elde ettiğin ilerlemeni kaydedemiyorsan, sadece eğlence amacıyla oluşturulmuş olan bu hilelerin bir anlamı kalmazdı.

Red Dead Redemption 2 PC Hileleri

Red Dead Redemption 2 PC hilelerini kullanmak isterken, oyun içerisindeki menüye girdikten sonra Cheats kısmını açtığın zaman, aşağıda senin için paylaştığımız Red Dead Redemption 2 hile kodlarından istediğini kullanabilirsin. Aşağıda yer alan Red Dead Redemption 2 PC hilelerinden birisini açtığın zaman da ekranda hilenin aktif olduğuna dair bir bildirim göreceksin. İstediğin hileyi bu şekilde Cheats menüsü üzerinden istediğin zaman aktif hale getirebilir, istersen de tekrar de-aktif yapabilirsin.

Red Dead Redemption 2 hileleri, konsol oyunları arasında oldukça ilgi gördükten sonra PC platformuna da eklendi. Uzun yıllar boyunca bu tarz bir oyun çıkması beklenirken, oyun içerisindeki hileleri kullanarak da oyun keyfini başka bir boyuta taşıyabilirsin. Konsollarda yer alan Red Dead Redemption 2 PC hilelerinin, PC versiyonuna da eklenmesi ile Red Dead Redemption 2 oyununda çalışan 30’dan fazla hileyi bulacaksın.

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları PC

Red Dead Redemption 2 hile kodları ile bu eğlenceli oyun dünyasında sen de yerini alırken, yapmak isteyip de yapamadığın pek çok şeyi Red Dead Redemption 2 hile kodları ile gerçekleştirmen artık mümkün oluyor.

Red Dead Redemption 2 hile kodları, Rockstar Games oyunlarının, özellikle de GTA serisinin vazgeçilmezi haline gelmesi ile birlikte hemen hemen bütün oyunların içerisine entegre edilerek, oyuncular için daha farklı bir dünya oluşturulmak isteniyor. Ayrıca oyun dünyasına yeni katılan Lost Ark Türkiye oyunu hakkında da bilgi almak istiyorsan linke tıklayarak yazımızı ziyaret edebilirsin.

Abundance is the dullest desire (Sınırsız cephane sağlar)

Greed is American Virtue (Envanterinize ağır silahlar ekler)

Greed is now a virtue (500$ verir)

Eat of Knowledge (Tüm tarifleri öğretir)

Share (Tüm kamp geliştirmelerini açar)

You Long for Sight but See Nothing (Sisi kaldırarak tüm haritayı gösterir)

Guide me better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 1 yapar)

Make me better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 2’ye çıkarır)

I shall be better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 3’e çıkarır)

I still seek more (Deadeye yeteneğinin seviyesini 4’e çıkarır)

I seek and I find (Deadeye yeteneğinin seviyesini 5’e çıkarır)

Be greedy only for foresight (Sınırsız Deadeye)

Seek all the bounty of this place (Sağlık, dayanıklılık ve deadeye çubuklarını arttırır)

You flourish before you die (Sağlık, dayanıklılık ve deadeye çubuklarını doldurur)

Better than my dog (Atınızı her mesafeden çağırabilmenizi sağlar)

A fool on command (Anında sarhoş olmanızı sağlar)

My kingdom is a horse (Atınızla bağınızı güçlendirir)

Run! Run! Run! (Bir yarış atı yaratır)

Keep your dreams simple (Tek atlı bir araba yaratır)

Virtue Unearned is not virtue (Honor derecenizi arttırır)

You revel in your disgrace, I see (Honor derecenizi minimuma indirir)

You Seek More Than The World Offers (Tüm çubuklarınızı doldurur ve güçlendirir)

You are a beast built for war (Bir savaş atı yaratır)

The best of the old ways (Bir at arabası yaratır)

You want more than you have (Rose Grey Bar Arap Atı yaratır)

You want something new (Rasgele bir at yaratır)

Keep your dreams light (Bir at ve vagon yaratır)

Would you be happier as a clown? (Bir sirk arabası yaratır)

A simple life, a beautiful death (Temel silahları verir)

Death is silence (Gizliliğe yönelik silahlar verir)

History is written by fools (Silahşör silahları verir)

Vanity. All is vanity (Arthur’un gardrobundaki tüm giysileri açar)

Balance. All is balance (Honor seviyesini sıfırlar)

The lucky be strong evermore (Stamina sınırsız olur)

You want punishment (Aranan derecenizi yükseltir)

You want freedom (Aranan derecenizi azaltır)

You want everyone to go away (Aranan derecesini ve konulan ödülleri kaldırır)

 

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın