Rainbow Six Siege İçin En İyi Ayarlar Daha Yüksek FPS için 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Rainbow Six Siege İçin En İyi Ayarlar Daha Yüksek FPS için 2020!

Rainbow Six Siege İçin En İyi Ayarlar Daha Yüksek FPS için 2020!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynamak ve daha iyi olmak ister misiniz? Ya da belki de yüklemek üzeresiniz ve en uygun ayarları hemen almak mı istiyorsunuz?

Bu sorulardan birinin cevabı evet ise , şimdi sizi Rainbow Six Siege optimizasyon kılavuzumuza yönlendireceğimiz için okumaya devam edin. Bunlar Rainbow Six Siege için en iyi ayarlardır


rainbow six siege i̇çin en i̇yi ayarlar daha yüksek fps için 2020!Pin

Bilgisayar Ayarları

Her şeyden önce, bilgisayarınızın kendisinin uygun şekilde optimize edildiğinden emin olun. Dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz? Yüksek performanslı modu etkinleştirdiğinizden emin olun.

AMD veya NVIDIA grafik ayarlarınıza dokunmanız gerekmez, ancak Yüksek FPS için bunu yaparsanız, güç kullanımına göre performansa öncelik veren ayarı seçtiğinizden emin olun.

Ayrıca, bir güncellemede performans artışları olabileceğinden grafik sürücülerinizi güncellediğinizden emin olun.

Mouse Ayarları

Fare Ayarlarını arayarak Windows’ta temel fare hızlandırmasını kaldırın , Enter tuşuna basın ve sağ üst köşede Ek Fare Seçenekleri’ni seçin . İşaretçi Seçenekleri altında İşaretçi hassasiyetini geliştir seçeneğinin işaretini kaldırın . Rainbow Six Siege için en uygun DPI yoktur, hepsi tercih edilir.

Ses Ayarları

Stereo sesi her zaman kullandığınızdan emin olun. Sanal 5.1 ve 7.1 ses sistemleri daldırma için iyidir, ancak rekabetçi oyunlar için iyi değildir, bu nedenle Stereo kullandığınızdan emin olun. Daha fazla daldırma istiyorsanız, çok iyi çalışan ve herhangi bir stereo kulaklığı sanal surround ses kulaklıklarına dönüştürebilen Razer’s Surround yazılımını indirin .

Monitör Ayarları

En iyi performans için bir 144Hz monitör (veya üstü) seçin. G-SYNC veya FreeSync gerekli değildir, ancak oynamak için herhangi bir ekran yırtılma yapaylığı almamanızı sağlayacağı için sahip olmak güzel bir özelliktir. Performansı da etkilemezler.

Oyun İçi Ayarlar

Çözünürlük: 1920 × 1080 önerilir. Yetersiz FPS’niz varsa daha düşükse koyun.
V-SYNC : Devre dışı
Görüş Alanı: Bu ayar size kalmış. Daha yüksek değer, tarafa daha fazlasını görebileceğiniz anlamına gelir, bu nedenle size rekabet avantajı sağlar, ancak daha fazlasını görebilmeniz nedeniyle düşmanlar da daha küçük görünür. Dürbün olduğunu düşünün – daha düşük değerler daha fazla “yakınlaştırılmış” anlamına gelir. 80-85, profesyonellerin kullandığı iyi bir aralıktır.
Ekran Oranı : Bu ayar size kalmış. UltraWide en boy oranına (21: 9) sahip olmak doğal olarak size daha geniş bir FOV (Görüş Alanı) sağlayacaktır. 4: 3 çirkin bir esneme sağlayacak, ancak düşmanları tespit etmeyi kolaylaştıracak. Her şey kişisel tercihe bağlıdır.
Kalibrasyon – Parlaklık : En iyi parlaklık için bunu 65’e yakın bir yere koyun.

İşte R6S için önerilen grafik ayarlarımız.


Doku Kalitesi: Orta. Düşük FPS’niz varsa düşük tutun.
Filtreleme: x16
LOD: Yüksek
Gölgeleme: Düşük
Gölge: Orta
Yansıma Kalitesi: Kapalı
Ortam Tıkanıklığı: Kapalı
Lens Etkisi: Kapalı
Yakınlaştırma Alan Derinliği: Kapalı
Çoklu örnek Kenar Yumuşatma: Hayır

Şimdi oyunun kapalı olduğundan emin olun ve aşağıdakileri yapın.

  • Gezinin Belgeler / My Games / Rainbow Six – Kuşatma / xx
  • GameSettings.ini dosyasını açın
  • TAASharpenFactor’ı 0.375 olarak değiştirin
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın