PUBG Mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’de ücretsiz skinler nasıl alınır?

pubg mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır işte i̇puçlar!Pin

PUBG Mobile’de ücretsiz skinler nasıl alınır?

  • PUBG Mobile’de ücretsiz kaplamalar arayan herkes bu adımları izleyebilir.
  • Bahsedilen adımların çoğunu takip etmek basit ve kolaydır.

PUBG Mobile , kazanmak için uygulama ve strateji gerektiren rekabetçi bir mobil oyundur. Gezegendeki en popüler mobil oyunlardan biri olarak, kazanmanın heyecanından çok daha fazlasını sunuyor. Oyun, oyuncuların benzersiz görünmesi ve oyunda ilginç bir kimlik oluşturması için kaplamalar ve diğer farklı yollar sunar.

Her ne kadar oyunda ücretsiz sandıklar olsa da, genellikle oyuncuların istediği iyi şeyleri sunmazlar. Biri oyuna gerçek para yatırarak skin satın alabilir ama ücretsiz olarak harika skinler almanın bazı yolları vardır.

Bonus Mücadelelerine Katılın

pubg mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır?Pin

PUBG Mobile oyunculara bonus zorluklar sunuyor. Kişi, bu nakit paralara katılmak için kullanılan bonus paralar gibi büyük ödüller veren bu zorluklara katılmak için birkaç UC‘ye ihtiyaç duyuyor. Bu bilinmeyen nakit paketleri oyundaki kaplamaları satın almak için de kullanılabilir. Bonus nakit, oyun içi reklamları izleyerek kazanılabilir, ancak bu çok zaman alır.

Eşantiyonlara katılın

pubg mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır?Pin

Oyunu YouTube ve Twitch gibi popüler video akışı sitelerinde oynayan veya çevrimiçi blog yapan birçok PUBG Mobil flamalar ve blogcular var. Yayıncılar ve içerik oluşturucular genellikle hayranları ve aboneleri için hediye sponsorluğu yapar.

Bu fantastik hediyelardan yararlanmak için ünlü yayıncıları ve blogcuları takip etmek ve PUBG Mobile topluluğunu yakından takip etmek gerekiyor. Genellikle, bunlar bir oyuncunun basit bir yarışmaya girmesini veya youtube kanallarını beğenmesini, yorum yapmasını veya abone olmasını gerektirir. Royal Pass ve UC için de oyunculara büyük fayda sağlayacak farklı hediyeler var.

Turnuvalar ve Özel Odalar

pubg mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır?Pin

Eşantiyonların yanı sıra, Youtuberlar ve içerik yaratıcıları da seyircilerini nadiren mini turnuvalarda veya özel odalarda meşgul eder. Bu eğlenceli etkinlikler genellikle kazananlara ve katılımcılara ücretsiz UC sağlar. Ücretsiz UCPUBG Mobile kaplamalarını satın almak için kullanılabilir.

Kişinin özel odalarda kazanmak için PUBG oynamada iyi olması gerekir, bu nedenle iyi bir koordinasyon ve rekabetçi bir zihniyete sahip uygun bir ekip oluşturulması önerilir.

Google Opinion Rewards Uygulaması

pubg mobile'de ücretsiz skinler nasıl alınır?Pin

Google Opinion Rewards uygulaması, kullanıcılara google play hesaplarında dijital para sunan inanılmaz bir mobil uygulamadır. Kullanıcının bu ödülleri kazanmak için Google tarafından yapılan basit anketleri tamamlaması gerekir. Google play hesabınızdaki para, doğrudan PUBG Mobile mağazasından UC ve kaplama satın almak için kullanılabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın