PUBG Mobile'de ücretsiz M416 kaplaması nasıl alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’de ücretsiz M416 kaplaması nasıl alınır?

pubg mobile'de ücretsiz m416 kaplaması nasıl alınır?Pin

PUBG Mobile’de ücretsiz M416 kaplaması nasıl alınır?

  • PUBG Mobile’da ücretsiz M416 silah kaplamalarını kullanmak için basit bir rehber.
  • M416, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kaplamalara sahip bir PUBG silahıdır.

PUBG Mobile’daki benzersiz kaplamalara standart kasa açıklığında kolayca erişilemez. Bu nedenle, oyuncuların daha sonra premium kasalar açmak için kullanılan UC‘leri satın almak için para harcaması gerekir.

M416, şık görünümlere sahip PUBG’deki silahlardan biridir. M416 kaplamalarının popüler olmasının nedeni benzersiz olmaları ve üzerindeki etkileri en üst düzeye çıkarabilmeleridir.

Oyun, oyuncuların benzersiz görünmesi ve oyunda kendileri için bir kimlik oluşturması için kaplamalar ve diğer farklı yollar sunar.

Ücretsiz PUBG M416 Silah Kapağını kullanmak için adımlar

Aşama 1:

Kuponları ve sandık kuponlarını toplayın ve açtığınız sandık M416 kaplaması olana kadar bekleyin. Kuponların sona ermesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Bir sandığa ilgi duyduğunuzda, tüm kuponları ve kuponları kullanın.

Adım 2:
M416 için çöl kamuflaj derisini almak için saldırı tüfekleriyle 500 düşmanı öldür. Şimdiye kadar kaç düşman öldürdüğünüzü öğrenmek için ‘Saldırı Mistry’ başarılar bölümüne bakabilirsiniz.

pubg mobile'de ücretsiz m416 kaplaması nasıl alınır?Pin

Aşama 3:

Üçüncü olarak, M416’nın ücretsiz kaplamalarından bazılarını alana kadar ücretsiz kasalar açmaya devam edin.

Prim sandıkları ödenir, ancak ücretsiz olanlar BP ve görev paraları kullanılarak açılabilir. Ücretsiz kaplamalar sadece Klasik Kasalarda mevcuttur. Geliştiriciler, sonraki Royale / Winner Pass sezonu ödüllerinde daha fazla M416 kaplama yayınlamaya karar vermedikçe, bu kaplamalar sadece sandıklarda elde edilebilir.

Düşen bir düşman tarafından tutulan bir silahın derisinin, aynı silahı düşmanın sandığından alan bir oyuncuya otomatik olarak transfer edilmeyeceğine dikkat edilmelidir.

Neden M416 oyuncuların favori tercihi?

pubg mobile'de ücretsiz m416 kaplaması nasıl alınır?Pin

M416, orta menzilli kavgalar söz konusu olduğunda PUBG’deki çoğu oyuncunun favori tercihi. En iyi oyuncuların çoğu, tabancanın kontrolünü kolaylaştırmak için 3x ve 6x dürbün ve M416 ile uygun ataşmanlar kullanır.

M416’nın bazı özellikleri:

  • Çok yönlülük: Herkesin üzerinde anlaşacağı bir şeydir. M416 oyundaki en çok yönlü silahtır. Bir keskin nişancı, orta menzilli veya yakın menzilli silah olarak kullanın ve hayal kırıklığına uğratmaz.
  • Ekler: Tüm alt ray kavramalarını, taktik stoğu, genişletilmiş hızlı çekme (elbette), namlu ekleri, kapsamları ve özelleştirme için mevcut olan her küçük parçayı alır.
  • Atış Hızı: Bildiğimiz kadarıyla, bu silah tüm AR’ler arasında en yüksek atış hızına sahip. Ancak Groza daha iyi bir DPS’ye sahiptir (sonuçta 7.62). Ancak 5.56 AR arasında bu sadece saf bir vahşi. Kısa sürede tüm klibi boşaltacaksınız!
  • Hasar: M416, PUBG Mobile’daki tüm AR’ler arasında en iyi hasara sahip değil. Ancak 5.56mm’lik bölümünde M416 yönetiyor.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın