Mobil Oyunlar

PUBG Mobile’de UC Nasıl Verilir? [2022]

pubg mobile'de uc nasıl verilir? [2021]

PUBG Mobile’de UC Nasıl Verilir? [2022]

PUBG Mobile , şüphesiz şu anda oyun sahnesindeki en bağımlılık yapan BR oyunlarından biri. Oyun, mükemmel oyun mekaniği, çarpıcı görünümleri, stratejik silahları ve sürekli yenilenen diğer birçok özelliğiyle tanınıyor. UC’yi ücretsiz edinmenin bazı yollarının yanı sıra PUBG Mobile’da nasıl UC hediye edileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

PUBG Mobile, oyuncuların arkadaşlarınızı ve diğer oyuncuları UC göndermesine izin verir. PUBG Mobile’da UC hediye etmeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

PUBG Mobile’da UC nedir?

Bilinmeyen Nakit (UC), PUBG Mobile’da en çok arzu edilen emtiadır. Oyunun resmi para birimidir ve oyuncuların dükkandan nadir kıyafetler ve görünümler gibi bir avuç özel eşya satın almalarına izin verir.

pubg mobile'de uc nasıl verilir? [2021]

İyi haber şu ki, oyuncular PUBG Mobile UC’den oyun içi arkadaşlarından herhangi birini talep edebilir veya aktarabilir. Son bölümde size PUBG Mobile’da nasıl UC hediye edeceğinizi göstereceğiz , bu yüzden sandalyeden ayrılmayın!

PUBG Mobile’da ücretsiz UC nasıl edinilir

PUBG Mobile’da oyuncuların kıyafetlerini, silahlarını, malzemelerini kişiselleştirmelerine yardımcı olan ve böylece onlara savaşlarda daha fazla yetenek kazandıran bir dizi kilidi açılabilir öğe var. Ancak, tüm öğeler ücretsiz değildir ve oyuncuları belirli miktarda UC harcamaya zorlar.

Konuyla ilgili birçok öğretici ve web sitesi, oyunculara ücretsiz UC’ler kazanmak için hileler öğrettiğini iddia etse de, hiçbir şey tamamen ücretsiz olmadığından dolandırıcıların farkında olmalısınız. Gerçek şu ki, bu numaralar çoğu durumda işe yaramıyor bile. Peki oyuncular PUBG Mobile’da nasıl ücretsiz UC alabilir? Burada, çok az çabayla çekim yapabileceğiniz iki genel yol var.

İlgili Makaleler

1. Google Ödüllü Anketler

” Google Ödüllü Anketler” i indirmek ve UC’leri toplamaya başlamak için Google Play Store’u ziyaret edin !

pubg mobile'de uc nasıl verilir? [2021]

Bu uygulama, ödül karşılığında birkaç anket yapmanızı gerektirecektir. Anketler oldukça kolay olduğundan ve ” Google Play Bakiyesi ” şeklinde biraz para ödediğinden endişelenmeyin . Hesabınızda yeterli ” Google Play Bakiyesi ” olduğunda, bunu elbette Google Play Store’dan ve PUBG Mobile’daki UC’lerden çok çeşitli öğeler satın almak için kullanabilirsiniz. Şimdi şu adımları izleyin:

  • 1. Adım: ” Google Opinion Rewards” ı yükleyin
  • 2. Adım: Anketlere katılın. Unutmayın, uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız, ilk birkaç anketi doldurduğunuz için ” Google Play Bakiyesi ” alamayabilirsiniz. Yine de, sonraki denemeleriniz için ödeme yapmaya başlayacaktır.
  • 3. Adım: Yeterli miktarda ” Google Play Bakiyesi ” sahibi olduğunuzda, cihazınızda PUBG Mobile’ı çalıştırın ve kazandığınız bakiye ile UC satın almak için ” UC Satın Alma ” bölümüne gidin. Ödeme yaparken, ödeme yönteminiz olarak ” Google Play Bakiyesi ” ni seçmeyi unutmayın .

2. PUBG Mobile Elite Pass

PUBG Mobile’da bir Elite Pass satın alırsanız, UC’ler de dahil olmak üzere sezonluk bir görevi her tamamladığınızda çeşitli ödüller ve öğelerle ödüllendirilebilirsiniz.

pubg mobile'de uc nasıl verilir? [2021]

PUBG Mobile’da UC nasıl verilir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, PUBG Mobile’daki UC’niz oyundaki diğer oyunculara verilebilir. Aşağıdaki adım adım talimatları inceleyin:

  • 1. Adım: Oyun içi arkadaşlarınızdan birinden ” Royale Pass İsteği ” e-postası alın. Bu talep lobiden ” Royale Pass ” seçeneği kullanılarak gönderilir . ” Royale Pass ” düğmesine dokunun ve ” Yükseltme Kartı’nı seçin . ”
  • 2. Adım: ” İstek gönder ” e dokunun
  • Adım 3: Oyunun lobi ekranının sağ alt köşesindeki ” Posta ” simgesine dokunun .
  • 4. Adım: Gift Center’daki ” İstek ” menüsünü kontrol edin .
  • Adım 5: Hediyeyi göndermek istediğiniz bir arkadaşınızın adının üzerindeki “ Görüntüle ” düğmesine dokunun . Bir arkadaş seçerken, devam etmeden önce önemli mesajları dikkatlice okumanız önerilir.
  • Adım 6: UC’lerinizi o şanslı arkadaşınıza vermek için ” Ver ” seçeneğine dokunun.

Bu ” İstek ” özelliğinin sadece 24 saatten fazla arkadaşınız olan oyuncular için çalışabileceği ve daha da önemlisi 20’den fazla Sinerjiye ve 3 karakter seviyesine sahip olması gerektiğinin altı çizilmelidir. Ayrıca bu özellik yeni PUBG Mobile sezonunun başlangıcından bu yana yalnızca ilk 7 gün boyunca açıktır. Oyuncular, talep süresi dolduktan sonra herhangi bir ek istek gönderemezler.

Günün sonunda, ” PUBG Mobile’da UC nasıl verilir ” başlıklı bu makalenin destekleyici olabileceğini umuyoruz . Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve mobil oyunlarla ilgili en son haberleri takip etmek için her gün web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu