PUBG Mobile'de Soğuk Cephe Hayatta Kalma İçin İpuçları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’de Soğuk Cephe Hayatta Kalma İçin İpuçları!

pubg mobile'de soğuk cephe hayatta kalma i̇çin i̇puçları!Pin

PUBG Mobile’de Soğuk Cephe Hayatta Kalma İçin İpuçları!

  • PUBG Mobile: PUBG Mobile’da Soğuk Cephe Hayatta Kalma İçin İpuçları
  • PUBG Mobile’da soğuk cephe sağkalımı hakkında bilmeniz gereken her şey.

PUBG MOBILE üzerinde Vikendi’nin buzlu arazilerinde oyun yoğunluğu, Arktik Mod’un başlatılmasıyla birkaç çentik arttı. Bu yeni mod tamamen hayatta kalma ile ilgilidir, çünkü bu meydan okuma için düşen oyuncular iki element düşmanına karşı savaşır ve vücut sıcaklıklarını hızla düşüren ve birini hipotermi tarafından ölüme duyarlı hale getiren akut soğuk bir ortam. Karlı dağların üzerinden esen periyodik, dondurucu kar fırtınasıyla mücadele etmek için, barınak bulmak ve ateşin sıcak kalması için yanması gerekir. Ama işte yakalama – çatırdayan şenlik ateşleri de haritadaki tam konumunuzu verir. Blizzard’da hayatta kalmaya çalışırken düşmanlar sizi nerede bulacağını biliyor.

İşte Kuzey Kutup Modu‘nda düşmanlardan kurtulduktan sonra sıcak bir tavuk yemeği ve şiddetli soğuk bir kar fırtınası kazanmak için kullanabileceğiniz birkaç ipucu.

Hız Anahtardır: Kuzey Kutbu Modu sadece güvenli bölgeyi değil, aynı zamanda kar fırtınası gelmeden önce sığınmanız için güvenli bir noktayı da kovalar. Bu nedenle, lokasyonlarda yem yaparken yağma avında hızlı olmanız ve hızlanmanız son derece önemlidir. Oyunda karda daha hızlı hareket etmeyi sağlayan bir kayak seçeneği var. Mümkün olduğunca kullanın çünkü bir kar fırtınasını kaçarak çalıştıramazsınız. Snowboard’u kullanmanın diğer avantajı, düşmanınızdan uzaklaşarak mermiden kaçabilmenizdir.

pubg mobile'de soğuk cephe hayatta kalma i̇çin i̇puçları!Pin

Blizzard Düşmanlarınızı Şaşırtın: Kar fırtınası, kar fırtınasının patlamasını bekleyen şüphesiz düşmanlara acele etme fırsatı olarak kullanılabilir. Yanan şenlik ateşleri tarafından gösterilen düşman yerlerini belirlemek için haritayı arayın. Blizzard’a adım atarken vücut sıcaklığını korumak için ısıtıcıyı kullanın ve hala güvenli noktalarına girerken düşmanlarınızı hareket ettirin. Beceri ve takım koordinasyonu burada kritik bir rol oynamaktadır; Zaten sizi pusuya düşürmek için bekleyen düşmanlara dikkat edin.

pubg mobile'de soğuk cephe hayatta kalma i̇çin i̇puçları!Pin

Drone’nun Akıllı Kullanımı: Drone şüphesiz Arctic Modunda kullanmak için en eğlenceli öğelerden biridir. Ama düşman bulmak ve aşağı çekmek için akıllıca kullanmak gerekir. Açık alanlardan veya çatılardan başlatmak, keskin nişancılar için kolay bir hedef yapar. Bu yüzden başlamak için güvenli bir yer seçin. Ayrıca, insansız hava aracını kullanırken ekip üyenizi arkanıza yaslatmanız önerilir. Bu şekilde size arkadan gelen düşmanlarla başa çıkabilirsiniz. Drone’nun gereksiz kullanımından kaçının, çünkü sadece sınırlı güçle gelir ve yakında meyve suyu tükenebilir.

pubg mobile'de soğuk cephe hayatta kalma i̇çin i̇puçları!Pin

Stoklama ve Sıcak Kalma: Arktik Modda hayatta kalmak için dallar, sıcak paketler, ısıtıcılar ve elbette sarf malzemeleri gibi öğeleri toplayın. Isı paketleri, kar fırtınasında dışarıda kalmanız durumunda vücut sıcaklığının korunmasında süper yardımcıdır. Sonra haritanın her tarafına dağılmış tavuklar var. Ateş ve kar fırtınası sırasında şenlik ateşi üzerinde pişirene kadar saklayın. Et, soğuktan bağışıklık kazanmanıza yardımcı olur. Enerji içeceği ve ağrı kesiciler gibi diğer sarf malzemeleri gereklidir, çünkü bu modda sağlığı sık sık düzeltmek gerekir.

pubg mobile'de soğuk cephe hayatta kalma i̇çin i̇puçları!Pin

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın